Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (71) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #31

    Alapbeállítás

    Idézet illegalfreq eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a következő Tomb Raider ha ugyanezt a színvonalat hozza, mint amit a 2013-as, akkor nekem az teljesen jó lesz. Esetleg még ha több tartalmat, nehezebb fejtörőket tesznek bele, még jobb lesz, de rosszabb semmiképp sem lehet.
    Igen nekem is jó lenne.Főleg ha egy kicsivel kevesebb lenne benne az öldöklés és a vér, bár ahogy leírták azért is teszik bele hogy aki ezeket szereti is megvegye a játékot, és nekik több legyen az eladott példány.De amúgy teljesen egyetértek!
    Utoljára módosítva: TheSukix3 által : 2014-02-25 20:57

  2. #32

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Végigolvasgattam ezt a topicot és én is elgondolkoztam mit is várnék egy új TR től. Előre bocsájtom hogy hamarosan bellépek a 4. x be úgyhogy nem biztos hogy egyezni fog az izlésünk, mondhatám úgy is sokaknak még a fenekén van a tojáshéj. Nem bántásból mondom . Szóval valami oylan kellene ami ízig vérig TR. De az milyen? Nincs olyan része a sorozatnak ami ilyen vagy olyan okból nem tökéletes. Mindíg van benne ami " jaj ez nem kéne" vagy "jaj az nagyon béna". Meg volt már egy szép kerek történet ahol Lara keresi anyut. Mondhatnánk jobban járt volna ha nem találja meg de végül is a story lezárult. Akkor mi jöhet? A kezdetek itt van éppen azt nyúzom. Jó ez erős túlzás, játszogatok vele. Kb egy órát naponta. szépen kényelmesen, minden bokorba benézve lassan óvatosan nehogy belefussak egy csapat csirkefogóba. Ezzel el is árultam hogy nem rajongok a hentelésért. Márpedig a mostani rész egy hentelős játék van egy kis ugribugri majd öldöklés megint 10 méter séta megint öldöklés. A kifosztható sírok ami végül is a lényege lenne ott állnak tárva nyitva el sem lehet téveszteni mégy a vak is végig megy rajta kinyitja a dobozt és kijön. Szóval ez csak mint bónusz jelenik meg. Na ilyen ne legyen a következő.
    Egyetértek azokkal akik szerint nagyon kislányos de végül is ez a kezdetekről szól mégsem mászkálhat ott egy éret maca. De a kövi részben már lehet éretteb és profibb. Valóban nem szükséges a két pisztoly de egy kérgesebb lélek egy keményebb szív már igen. És több érdeklődés a régészet iránt. Na és a story? Tulajdonképpen a világ tele van ősi rejtélyekkel legendákkal bármi lehet. Sőt minden olyan amit Indiana Jones is végigcsinálna. Nekem nagy kedvencem Jones professzor és nagy fájdalom hogy nem készült belőle egy igazán jó játék. Ezt a hiányt számomra Lara Croft pótolja és eddig nagyon jól bevált. Ezért tudom elképzelni Larát, Indiana Jones kalandjaihoz hasonló történetekben. Fejtörők, bunyó, üldözés, és titkok legendák. Erről kell hogy szóljon. Sajnos ez a mostani rész nem ezrről szól. Tudom tudom ez most a trend. Na és? A tred arra jó hogy szürkék és unalmasak leszünk. Ha mindenki a trendet követi akkor minden egyforma és unalmas lesz. Nagyon hamar.
    Na de most igy mélázás közben eszembe jutott egy másik játék. Egy trilógia. Mass Effect. Sosem szerettem a lövöldözős játékokat de ez kivétel. A történet volt az ami magával ragadott. Az első rész katartikus élmény volt, a második már kevésbé a harmadikban meg már annyi a fölös beszélgetés és átvezető videó hogy majdnem el is rontották a játékot. Majdnem. Mert a story mindenért kárpótol és hajt előre mert kiváncsi vagy arra hogy most mi fog történni. Hát sajnos ez nagyon hiányzik a TR ből. főleg a mostaniból. (megjegyzem az ME3 ban annyi a szöveg hogy a mai napig nincs kész a magyar fordítás, és épen ezér minden tisztelem azoké akik vállalták ezt a feladatot). Szóval oda akarok kilyukadni hogy a ME végén van egy kedves kis záró videó ahol megtudjuk hogy az egész történetet egy öreg mesélte az unokájának . Innentől nyitva a lehetőség a folytatásra vagy arra is hogy örökre vége legyen.
    Ebből kiindulva odáig jutottam hogy mi lenne ha Lara nyugdíjba menne. Felhördülés és rodhat gyümölcsel dobáltok most. De még is mi lenne? A régi TR stílus már nem jön vissza. Bármit is újítanak abból csak az marad hogy a régi jobb volt. Legyen hát hogy egy teljesen új hős vagy hősök ( mert ugye ma a csapatmunka tred az uralkodó) indulnak kincsvadászatra, de Lara Croft irányítása útmutatása .......vagy mit tudom én de valamenyire aktívan megjelenne a játékban. Igy át lehetne vezetni az egész Tomb Raidert egy új korszakba és nem kellene azon sírnunk hogy de az igazi Lara Croft nem ilyen.
    Lényeg a lényeg, ilyen mint a legutóbbi ne legyen.
    Még valami eszembe jutott. Egy ideje várom már hogy elkészüljön egy Egri csillagok remake majd utánna rögtön egy Egri csillagok kezdetek amikor Dobó és Jumurdzsák gyereke voltak Mert ugye most ez a trend .
    Utoljára módosítva: Timi által : 2014-03-19 19:38

  3. #33
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    "Fejtörők, bunyó, üldözés, és titkok legendák. Erről kell hogy szóljon."

    Ott a pont, csak a készítők fejébe is eljuthatna...

  4. #34
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Én nagyon szeretném ha vissza kapná a fonott haját, shortjait és a dupla pisztolyokat, amúgy a játékmenet tetszett az maradhat kicsit több mászás ügyeskedés viszont nem ártana mert nagyon könnyű

  5. #35
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Csak ne kelljen neki nagy gép
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #36
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak ne kelljen neki nagy gép
    Hát azon nem hiszem hogy lejjebb adnának de ha belegondolsz 9 nagyon jól lett optimizálva és sztem az újhoz ugyan ezt a motort használják majd

  7. #37
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Ugyanolyan gépigénnyel mint a tr2013 optimális lenne mert azé nem mindenkinek van csúcs gépe csak annyi vér van benne meg gyilkolás. Több nehezebb sír meg könyörgöm ne legyen letölthető rucik, hanem kincseket kellene gyűjtögetni mint a régebbikben max pálya előtt lehetne váltani ruhát akár abba az outfitban tovább vinni jobb lenne meg több pálya sok feladvány sok csapda esetleg motoros jeepes részek nagyobb szakadékok átugrásához max egy két ellenséggel meg ne legyen ilyen fél rambo stílusú, hogy leölöm a társaságot
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #38
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Hát igen énis a báttyám gépén totltam x)
    Sajnos mi kis emberek vagyunk nem hiszem hogy figyelembe veszik az igazi régi rajongókat mert kevesen vagyunk úgyhogy lara már nem lesz a régi :I

  9. #39
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    A letölthetö rucikrol jutott az eszembe, hogy ha már 1x a játékot kivittük tegyék már lehetövé, hogy a megszerzett cuccokkal élvezkedjünk újra végigmenni a küldetéseken Ezt nagyon hiányoltam ebböl a TR-böl.
    "Need doctor bad..."


  10. #40
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Legyen benne távcső, dupla stukker csapda + feladványok tömkelege, ugyanezzel a gépigénnyel jó történet ösztön gomb ne
    ne legyenek dlc-k minek azok , kevesebb gyilok
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •