Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (71) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #51
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nekem ez a rész tetszik leszámítva egy két negatívumot mármint a 2013, ezek a negatívumok nélkül reméljük az új rész jobb lesz.
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-06-01 21:15
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #52
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Michele a Multi egy nagy **** nekem nem tetszik annyiból ál, hogy mész egy menetet utána becrashelsz, meg hülye feladatok is vannak benne, egyáltalán nem szeretem, és nem tudom h más miért is, **** ahogy van...
    "Need doctor bad..."


  3. #53
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Jöjjön jöjjön

  4. #54
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Michele a Multi egy nagy **** nekem nem tetszik annyiból ál, hogy mész egy menetet utána becrashelsz, meg hülye feladatok is vannak benne, egyáltalán nem szeretem, és nem tudom h más miért is, **** ahogy van...
    Például ezért?
    https://www.youtube.com/watch?v=pYd97yPRbAM

  5. #55

    Alapbeállítás

    Hát a változatos helyszíneknek én is örülnék.
    Jó is lenne sokféle helyen kalandozgatni, változatos terepen, változatos környezetben.

    Hagyják el Lara fejlesztgetését, meg ilyen XP, olyan X......
    Újabb mozdulatok, rengeteg sír ÉS csapdákkal, fejtörőkkel. Nem úgy, hogy bemész, felveszed az aranyat, és ennyi volt...... (pl Anniversary Egyiptom, ami tele volt halálos csapdákkal)
    Nem kellenek társak, barátok, Lara legyen magányos farkas, Sam pl csak lehúzta, illetve sokat rinyált érte..... ( az előzőben még elment, de már ne...)
    Visszatérhetne a jó öreg hátizsák is ( furi hogy bejárja a világot, és még egy hátizsákja sincs, amibe fontos dolgokat pakolhatna....)

  6. #56
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Vagy ha már ennyire reboot, akkor ültessék át a Tron világába. XD Csak hülyéskedek, nem állna neki jól. De ez nem egy rpg, hogy xp meg hp meg fp meg mit tudom én milyen p... Akrobatikus mozdulatok fejlesztése, eddig sosem látott helyszínek, új fegyverek, ne keressük anyucit meg apucit, ne legyen se Zip se Alister (én örültem neki, hogy meghalt esküszöm, utáltam őt, idegesítő egy ürge volt...), kevés legyen a cutscene, ne legyen collision és animáció hiba, legyenek veszélyes csapdák, mint régen, de TRA módon, mert akkor tépkedhetem a hajszálaimat... Eddig is magányos volt Lara, kivétel a TRAOD, ami szerintem nagyon ott volt, egyik kedvenc, esetleg Croft Manor, de ne az a kicsi, vagy lerombolt változat, legyen extended nagyságú, a jó öreg labirintus, a quad/motorpálya, a célzópálya, legyen bebarangolható az egész ház, legyenek titkos helyek stb. stb. Legyen benne egy kis humor, legyen borzongás, legyen hangulatos a világítás, legyenek nehezen leküzdhető ellenségek, mint régen, legyen egy kis misztikum, de szerintem ezek nem valósulnak meg, mert ezek a fejlesztők nem foglalkoznak azzal, ami a régi játékosoknak és az újaknak is fontos lenne... De remélem, hogy jó lesz most mind a két rész, mármint a GOL folytatása, meg a Rise of the Tomb Raider is.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  7. #57
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Szintlépés után mármint ahogy halad a játék erősödjenek az ellenfelek.
    Ne legyen multi meg fejlesztés meg sok hentelés ahhoz ott a cod. Legyenek benne megszerezhető fegyverek pl. TRA pl. ha jeges pálya van utána meg ilyen trópusi ha melege lenne Larának mondjuk nem lenne rajta kabát stb. ilyen apró dolgok. Esetleg Lara frizuja szétcsúszna mondjuk a hajgumija beleakadna egy két kiálló ágba.


    Változó környezet én örülnék neki ha lenne ahhoz hasonló mint amikor élelmet kellett keresni.Barlangon keresztül átjutni. Jó sok csapda feladvány sírok kifosztása vagy egy sír kifosztása segítségével tovább jutni .
    PL. Lara kastélyában kezdődne a játék és úgy tovább jutni.

    De ahogy ismerjük a játékot fejlesztő bandát mész és ölsz ölsz mész stb a módi mert sokan nem szeretik a logikával fűszerezett játékokat csak az öldöklést de az már Nem TR.
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-06-17 12:17
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #58
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Többnyire egyetértek, de igenis legyen cutscene, nagyon sok, mert jól áll neki. Illetve ne kis misztikum, hanem sok misztikum - anélkül meghal a story.

  9. #59
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Rajongói munka, de valami ilyesmi tényleg zseniális lenne főcímzenének:


  10. #60
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Többnyire egyetértek, de igenis legyen cutscene, nagyon sok, mert jól áll neki. Illetve ne kis misztikum, hanem sok misztikum - anélkül meghal a story.
    Nekem a sok cutscene inkább filmre emlékeztet, nem játékra sajnos... Kell belé, de nem feltétlenül annyi, hogy a játékidő felét az vegye el. Csak a fontosabb eseményeknél legyen, máshol ne, meg hagyják már ki belőle ezt a fel-le-jobbra-balra billentyűnyomkodást (QTE ugye?), mert unalmas, vagy pedig tényleg én irányítsam, mint ahogy már előttem is mondták. Lara meg legyen ugyan az a harcos amazon, mint eddig, ne pedig egy elkényeztetett sírós kislány, amiatt szeretem Larát, mert kemény, gyors, pontos és halálos. Remélem, hogy nem kapkodják el és egy szuper kis sequelt kapunk majd.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •