Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem, aa legelsö fontos elvárásom minden játéknál, a történet. Én egy játékot nem tudok elképzelni egy jó történet nélkül, szerintem ez mindennek az alapja, legföbb építöeleme.(vagy legalábbis az kéne legyen)
Aztán azt is el tudnám képzelni, hogy DLC-nek ne hülye ruhákat meg fejlesztéseket adjanak, hanem pl egy miniküldetést, egy sír feltárása a környéken nagyon hangulatos lenne és ötletes
Haverokkal nincs bajom, viszont a felylesztgetések a mai napig a sírba visznekxD föleg ha a végére annyira felfejlödött minden, hogy új játéknál már nem is lehet használni(lásd az Új TR-t, ott is ugyanígy van megoldva, esetleg ha újrajárod a szigetet de nem az egész játékmenetet.)
Legyenek hangulatosak a pályák, varázsoljanak el, ne legyen a megszokott, hegyekenmászkálosmittudjaménmi, hanem modernizálódjunk, legyenek emberek, de ne ellenség,, legyen egy kis élet, mozgás, mitsemsejtö emberek, mondjuk egy városkában az úgy tök hangulatos lenne
Feladványt nem kérek mert amúgy sem lesz, ahogy Scoobykah is mondta, nincs rá nagy esély, de a remény hal meg utoljára
Nekem kb ennyit erröl
Ja meg ne legyenek ilyen nyomogatos cutscene-ek mert a franc kivan töllük, **** vidikarival tovább se lehet menni, mert tudnod kell, hogy milyen sebességbe kell nyomnod azt a rohadt gombot, hogy végre túl legyél az egészen.
Miért ne lenne esély több és jobb feladványra???