Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (71) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #61
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a sok cutscene inkább filmre emlékeztet, nem játékra sajnos... Kell belé, de nem feltétlenül annyi, hogy a játékidő felét az vegye el. Csak a fontosabb eseményeknél legyen, máshol ne, meg hagyják már ki belőle ezt a fel-le-jobbra-balra billentyűnyomkodást (QTE ugye?), mert unalmas, vagy pedig tényleg én irányítsam, mint ahogy már előttem is mondták. Lara meg legyen ugyan az a harcos amazon, mint eddig, ne pedig egy elkényeztetett sírós kislány, amiatt szeretem Larát, mert kemény, gyors, pontos és halálos. Remélem, hogy nem kapkodják el és egy szuper kis sequelt kapunk majd.
    Ha normálisan kijátszod maxra a singlet, akkor - nem vagyok teljesen biztos - kb. 20 óra is lehet a játékidő, vagy még több. 2 órányi cutscene került belen, amiben benne vannak az fmv-k is. Szerintem korrekt
    Spoiler!

  2. #62
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    A cutscene-ekkel az a baj, hogy csak elsőre izgalmasak. Amikor újrajátszom a játékot, már nem érdekelnek, mert tudom, mi történik, és csak halálra unom magam, ha nem lehet skipelni. Illetve az a legrosszabb, amikor állandóan megszakítják velük a játékmenetet - játszani jöttem, nem mozizni. Az úgy nem vicces, hogy 5 percig én irányítom Larát, aztán megint 5 percre bocs, most dőlj hátra, autopilot mode.

    A klasszikusokban volt ez nagyon jól megcsinálva. Végigküzdötted magad kb. 3 vagy 4 pályán, közbe csak ott volt cutscene, ahol kellett. Amikor végeztél egy-egy nagyobb résszel, jutalmul végre hátradőlhettél egy kicsit, és élvezhetted a műsort.

    És Dean Kopri egy zseni, nagyon jók a TR-es témájú zenéi. Ez tényleg tök jól elmenne főcímzenének.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2014-06-17 16:07

  3. #63
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A klasszikusokban volt ez nagyon jól megcsinálva. Végigküzdötted magad kb. 3 vagy 4 pályán, közbe csak ott volt cutscene, ahol kellett. Amikor végeztél egy-egy nagyobb résszel, jutalmul végre hátradőlhettél egy kicsit, és élvezhetted a műsort.
    Pontosan! Tisztán emlékszem, hogy mikor a klasszikusokat játszottuk, rendesen imádkoztunk egy-egy cutsceneért vagy FMVért, mert a sok megrázkódtatás után már jó lett volna egy kis felüdülés.
    Nem pedig fordítva, ahogy az a mostani játékoknál lenni szokott...

  4. #64
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha normálisan kijátszod maxra a singlet, akkor - nem vagyok teljesen biztos - kb. 20 óra is lehet a játékidő, vagy még több. 2 órányi cutscene került belen, amiben benne vannak az fmv-k is. Szerintem korrekt
    Spoiler!
    Én a TRL-ből indultam ki. Ott nekem túl sok a cutscene meg az fmv, és egy kicsit untam... Az új TR-t most készülök kijátszani, de ha ilyen hosszú a játékidő, akkor megéri, nem? Mert az utolsó 3 Crystal rész (TR2013 előtt) elég rövid játékidőt adott... Nekem a klasszikusok nagyon sok játékidőt adtak és adnak még mindig, nem mindig tudom, hogy mit hogy kell és merre, aztán össz-vissz nekem olyan átlag 20-30 óra időt ad. A TRL-en egy délután alatt átszaladok minden secrettel manapság... TRA-t meg többé nem akarom látni. XD TRU-val havernál játszottam, végeztünk vele két délután alatt. Szerintem én maradok a klasszikusoknál, meg persze a szerkesztett pályáknál. Az új részekben nem sok a kihívás, öreg vagyok én már Rambo Crofthoz, de elég idős a klasszikus és menő Lara Croft-hoz, aki leleményes, rafinált, erős, jól bánik a fegyverekkel és több szörnyűséget élt már meg, mint akárki. Szerintem a TR-nek is jót tenne az, ha a fanokra is hallgatna a szerkesztőgárda, mert ha minket nem hallgatnak meg, előbb utóbb csődbe mennek... De ha visszahoznák azt, ami a TR2-ben volt, hogy a fél (mit fél, majdnem az egész) világot, hogy be tudjunk jutni Xian császár szentélyébe, nekem az tetszene. A régieknél tetszett az, hogy tényleg csak a fontos részeknél voltak fmv-k, vagy esetleg 1-1 cutscene. De előtte még tényleg jól megszenvedtél. Azokban volt legalább kihívás, manapság meg nincs már se kihívás, se magávalragadó történet a játékokban, persze biztos vannak kivételek is.
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2014-06-17 16:19
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  5. #65
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cutscene-ekkel az a baj, hogy csak elsőre izgalmasak. Amikor újrajátszom a játékot, már nem érdekelnek, mert tudom, mi történik, és csak halálra unom magam, ha nem lehet skipelni. Illetve az a legrosszabb, amikor állandóan megszakítják velük a játékmenetet - játszani jöttem, nem mozizni. Az úgy nem vicces, hogy 5 percig én irányítom Larát, aztán megint 5 percre bocs, most dőlj hátra, autopilot mode.

    A klasszikusokban volt ez nagyon jól megcsinálva. Végigküzdötted magad kb. 3 vagy 4 pályán, közbe csak ott volt cutscene, ahol kellett. Amikor végeztél egy-egy nagyobb résszel, jutalmul végre hátradőlhettél egy kicsit, és élvezhetted a műsort.

    És Dean Kopri egy zseni, nagyon jók a TR-es témájú zenéi. Ez tényleg tök jól elmenne főcímzenének.
    Szerintem meg ez csak típus kérdése, te nem szereted ha sok van belőle, én meg azt szeretem, ha sok van belőle.
    Persze, neked is igazad van, a játékélmény a lényeg! Viszont pl. én bármikor végig tudnám nézni hogy
    Spoiler!
    Illetve ha a te álláspontodat - amit már többen is mondtak - még jobban figyelembe veszem, akkor (és amit Michele is eléggé korrekten taglalt korábban) ne legyen benne olyan cutscene, ami a qte-re épít. Mert eddig nem nagyon tudták ezt a részt megoldani, hogy a legtöbb embernek elnyerjék a tetszését - nem csak ebben a játékban, hanem pl. az idei Thiefben is lett volna, csak mutattak tavaly egy demot és azonnal ment rá a rajongók válasza...
    És imáid meghallgattattak, sok mai játékban már skipelhetőek a cutscenek, pl.: Thief, AC 4.
    De akkor egyszerű a megoldás, még több gameplay és akkor az átlag 1,5-2 órás cutscene/játék-ot úgy oszthatják fel, hogy visszahozzák vele a régebbi játékok hangulatát.

    Roli, ez a zene überállat! Viszont nem hiszem, hogy tetszene Jason Gravesnek az ötlet...

  6. #66
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Jó, én értem, hogy van cutscene benne, semmi bajom nincs vele, addíg a pontíg amíg le nem skippelhetöek... Egy darabig élvezhetö aztán esz meg az ideg, h b@szki mikor játszhatok már?
    Az új TR-ben 1 idegesítö dolog van a cutscenek leskippelésében: egyes cutscenek fontosabbak mint a másikok ezért Isten ment h leskippeljem... Meg az a legnagyobb hülyeség, hogy félig megnézed, és csak utánna engedi a skip-et. Ez akkora egy hülyeség, már nem azért... ha egyszer egyik leskippelhetö akkor a többi is legyen az. Punk tum. A többi az h jó történet legyen, szerintem jó lesz, ennek is tetszett, csak az a sok karakter nem jött be meg a játékmenet, dehát meglássuk, hogy a másikban újra a Régi Larcsit kapjuk-e, aki készen áll egy igazi Tomb Raider-ré válni?
    "Need doctor bad..."


  7. #67
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó, én értem, hogy van cutscene benne, semmi bajom nincs vele, addíg a pontíg amíg le nem skippelhetöek... Egy darabig élvezhetö aztán esz meg az ideg, h b@szki mikor játszhatok már?
    Az új TR-ben 1 idegesítö dolog van a cutscenek leskippelésében: egyes cutscenek fontosabbak mint a másikok ezért Isten ment h leskippeljem... Meg az a legnagyobb hülyeség, hogy félig megnézed, és csak utánna engedi a skip-et. Ez akkora egy hülyeség, már nem azért... ha egyszer egyik leskippelhetö akkor a többi is legyen az. Punk tum. A többi az h jó történet legyen, szerintem jó lesz, ennek is tetszett, csak az a sok karakter nem jött be meg a játékmenet, dehát meglássuk, hogy a másikban újra a Régi Larcsit kapjuk-e, aki készen áll egy igazi Tomb Raider-ré válni?
    Épp ez az! Egyszer végignézhetőek a Crystal TR-ekben a cutscene-ek, de utána idegesítőek, meg ha leakarod skippelni, akkor esc, meg skip movie... -.-" Már 2003-ban meg volt a skippelés és a jump gombbal már át is tudtad ugrani a TRON 2.0-ában, vagy ötször játszottam végig, mert a játék felénél a quick save mindig megsérült, a slotokat nem használtam addig és sokszor már untam, hogy Jet és Mercury már megint a rod primitive használatáról dumálnak, meg mikor az FCON-nál azok a vacak fmv-k, mikor digitalizálják a data wraitheket, azokat már másodjára untam, elég volt szóközt nyomnom és szevasz tavasz, kész, vége, tudtam játszani tovább.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  8. #68

    Alapbeállítás

    Én szerintem legyen több helyszín az új részben , és akkor nagyon jó lesz !

  9. #69
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    en szerintem meg menjen tonkre a mikro a death of tomb raider eladasaival! egy tr fan se hizlalja a kincseskamrajukat!!
    Spoiler!

  10. #70

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en szerintem meg menjen tonkre a mikro a death of tomb raider eladasaival! egy tr fan se hizlalja a kincseskamrajukat!!
    Hasonló jókat kívánok én is nekik, főleg ezek után....

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •