Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (87) összesen

Téma: Tomb Raider: Definitive Edition

  1. #51
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    A grafika nem minden, bár mára már szinte csak ez maradt, ezért remélem a következő Tomb Raider nem lesz grafikailag visszabutított - legalább ilyen szinten legyen - mert különben nem marad semmi.
    Jelenlegi aláírás képed

  2. #52

    Alapbeállítás

    Ez úgy hangzik mintha nem élvezted volna a játékot Csak a grafikát.

  3. #53
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Igen beismerem, nagyon klassz az új Lara és persze a környezet. Az egyetlen hibám az volt hogy nem úgy álltam hozzá ahogy kellet volna.
    A fiatal hősnőnk itt még "butácska" és óvatlan aki folyton csapdákba esik és a scriptelések miatt ezeket nem tudjuk elkerülni ami nem is baj. Szóval elengedhetetlen, hogy ne egy tapasztalt túlélőt lássunk Larában.
    Jelenlegi aláírás képed

  4. #54

    Alapbeállítás

    Igen, igazad van. Én sem úgy álltam hozzá...

  5. #55

    Alapbeállítás

    Ajj de gonci ez a Crystal marketing ide vagy oda már semmibe sem került volna nekik megcsinálni pc-re is!!! tuttifrutti megvennék ígyis bőven úgy mint pc verza nélkül! szerintetek mennyit kellesz várni a kövi tr-re ami remélhetőleg lesz olyan szép mint a next gen verza?

  6. #56
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajj de gonci ez a Crystal marketing ide vagy oda már semmibe sem került volna nekik megcsinálni pc-re is!!! tuttifrutti megvennék ígyis bőven úgy mint pc verza nélkül! szerintetek mennyit kellesz várni a kövi tr-re ami remélhetőleg lesz olyan szép mint a next gen verza?
    Azért annyira lényegi különbség nincs a pc-s meg a definitive között szerintem - mondjuk a növényzet tényleg sokkal szebb

  7. #57

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért annyira lényegi különbség nincs a pc-s meg a definitive között szerintem - mondjuk a növényzet tényleg sokkal szebb
    De igenis van! Hiába futtatom ultrán ha egyszer Lara a next genbe tökre másképp néz ki és mmmindennnn mozgásban van!

    Amúgy hogy van ez a ps4? PC párti vagyok szóval nemigazán foglalkoztam vele szal csak simán bemegyek a boltba és veszek egy ps4-et és futni fog rajta a Definitive Edition úgy ahogy a trailer-be mutatták? vagy van azonbelül ps4 ilyen verza olyan verza?....Komolyan én csak tegnap láttam hogy van Tomb Raider Definitive Edition és megvagyok kattanva

  8. #58
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Persze a feje másképpen néz ki, de az vagy bejön valakinek, vagy nem.

  9. #59

    Alapbeállítás

    Ps4-ből csak egyféle verzió van. Megveszed az alapgépet, aztán a játékot, beteszed, és már játszhatsz is, semmi mást nem kell csinálnod vele.

  10. #60

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ps4-ből csak egyféle verzió van. Megveszed az alapgépet, aztán a játékot, beteszed, és már játszhatsz is, semmi mást nem kell csinálnod vele.
    Köszöntem szépen mégvalami, LCD monitorra csatlakoztatható a ps4?

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •