Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (87) összesen

Téma: Tomb Raider: Definitive Edition

  1. #21

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel japánok csinálták... (Mármint a játékot...)
    Igazából amerikaiak csinálták, csak a kiadó japán De amúgy nem tetszene, ha Larát elmangásítanák. Ennyi változást még nagyjából bevett a gyomrom, de az már túl sok lenne, ha két játék múlva japán lenne belőle

  2. #22
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Mindenesetre Toby papának biztos tetszik.


  3. #23
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nekem biztos nem tetszene ha Lara japán lenne mivel elvileg britt államporgárságú elég nagy ellenbtétet válltana ki a rajongókból ha japánná alakulna át a következő részekben az én szerény véleményem szerint. De lehet, hogy csak én gondolom így?
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #24
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Csatlakozom az előttem szólóhoz!

  5. #25
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Nem akarják ők japánná csinálni, szerintem csak még mindig küszködnek a helyes szem megformálással. A DE verzió után látszik csak, hogy mennyire gagyi volt az "előző" Lara ilyen téren. De ez úgy látszik a játékmotor hibája...

    Én azt a Larát szeretném látni végre aki a borítóképen és concept artokon szerepel.
    pl.:


    Ezt inkább csak linkelem, mert nagy:
    http://www.vamers.com/wp-content/upl...aunch-Date.jpg

    Na itt érződik Larából az önbizalom, a keménység.
    youtube.com/ScureHD

  6. #26

    Alapbeállítás

    Na jó, de a szem állását azért talán nem olyan nehéz belőni. A DE Larájának a szeme teljesen olyan szögben áll, ami már kizárólag csak a távol-keletiekre jellemző. Nem is lenne ezzel baj, hiszem realisztikus és szép arc, csakhogy Lara nem echte angol, és így azért zavaró.

  7. #27
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Hát lehet, hogy igazatok van. Így akarják még jobban megugrasztani a Japán PS4 eladásokat? Jöhetnek az összeesküvés elméletek... Aion nevű MMORPG-nél volt ilyen, hogy egy update után átváltoztatták a karaktereket keleti kinézetűre és a nyugati játékosoknak ez nem tetszett, így nekik végül nem lett megváltoztatva.

    Most rákerestem a DE verzió megjelenésére és közben találtam egy ilyen hírt:
    http://www.gamestar.hu/playstation4/...-4-30-fps.html
    Nem tom ez mennyire új.
    youtube.com/ScureHD

  8. #28

    Alapbeállítás

    De miért vennének többen a japánok TR-t mert húzott a szeme wááá?!?!? Nem mindegy nekik hogy áll a szeme?

  9. #29

    Alapbeállítás

    Gondolom közelebb éreznék magukhoz Larát.... bár szerintem akit érdekel, az megveszi így is, úgy is, nem hiszem hogy csak, és kizárólag emiatt vennék meg a japánok....

  10. #30

    Alapbeállítás

    Na hát ebben a Definite Lara videóban "úúú nagyon szééép!", és végülis annyira nem gáz a szeme. Brutálisan jó ahogy lötyög rajta minden... Úgyis főleg azt lehet látni hogy lötyög a csáklya az oldalán, játék közben, nem pedig hogy milyen a szeme...

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •