Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (87) összesen

Téma: Tomb Raider: Definitive Edition

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás Tomb Raider: Definitive Edition

    Minden a 2013-as Tomb Raider grafikailag felújított változatáról. (PS4 és Xbox One)


  2. #2

    Alapbeállítás


    A videóban jól látszik, hogy sokat dolgoztak rajta, és tényleg baromi jól néz ki PS4-en (Én majd az Xbox One gameplayekre leszek kíváncsi. ).
    Örülök, hogy az összes DLC-vel együtt adják (Szerintem így teljes Larcsika kalandja.). És az apróbb új funkciók is pofásak, pl. Tök jó, hogy a Kinect-nek is lesz egy kis szerepe a dologban, igazán bele tehették volna az eredeti verzióba is.

    Csak kíváncsiságból: Szerintetek grafikailag a PS4-en fog jobban teljesíteni, vagy egy DX11-es Radeon HD kártyával PC-n (Természetesen: 1920x1080 és Ultra beállítások.).

  3. #3

    Alapbeállítás

    Nem tudom miért, de nekem sokkal jobban tetszik a Ps3-as Lara arca.......
    Játszottam vele Pc-n is, meg kell hagyni, hogy tényleg szép a grafika maxon, meg csodás minden, de hozzám valahogy akkor is a Ps3-as Lara áll a legközelebb, tudom emiatt sokan hülyének néznek, de nekem a Pc-s, és a Ps4-es Lara olyan..... műnek tűnik, és csúnyának néhány videóban, és képen. http://tombraiders.hu/images/sig/trde_ps3-ps4/06.jpg ezen a képen pl úgy néz ki mint egy banya.....

  4. #4
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    nekem a ps4 es Lara arca tetszik jobban mert élethűbb
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #5
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Az jó, mert szerintem meg valahol a kettő között az igazság

  6. #6
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    LaraTheSurvivor22:
    A PC-s lara ugyan úgy néz ki mint a régi konzolos. Persze részletesebb modellt kapott és jobb textúrákat, de a kinézet ugyan olyan.

    Szerintem a PS4-es verziónak jobban kell kinéznie mint a PC-s, kicsit ciki lenne ha nem így lenne, de majd kiderül. Pl. 3:13-nál a videóban, a lámpa máshogy világítja meg az esőt. Ez nem tudom, hogy benne van-e a PC-s verzióban.
    Amiben talán jobb lesz még mindig a PC-s verzió, az a még nagyobb felbontású textúrák, jobb minőségű textúra szűrés, AF, AA és persze a még nagyobb felbontás. Ezek miatt a PC játékok mindig sokkal élesebb és részletgazdagabb képet adnak majd.
    youtube.com/ScureHD

  7. #7
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nagyon tetszik ez a Definitive Edition, sokkal szebbek a színek, élethübb a környezet, Lara is élethübb, amikor menekül a Solarii Fortress-böl akkor látszik rajta az a tömérdek izzadság, ami tényleg sokkal élethübb hatást ad a játéknak Szerintem Larcsi arca is szebb lett, a szeme az elözöekben olyan élettelen volt ebben látszik a barna szín, és nem sugároz olyan üresség érzetet a tekintete
    "Need doctor bad..."


  8. #8
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Bárki bármit mond, ezt direkt minden téren olyanra csinálták, hogy a PC-set verje, és el tudják adni még1x. Parasztvakítás, tudom, de engem megvettek kilóra, annyira imádom, ahogy most kinéz így a játék. Eleinte nagyon nem tetszett Lara arca, mert már berögzült a sima. De ahogy egyre többet néztem, nem mondanák le róla semmi pénzért
    Pláne úgy, hogy nem adatott meg PC-n "ultrán" játszani, csak PS3-on, a kettő között pedig nagy a különbség. Ha lenne PS4-em, biztos, hogy megvenném. Bár tuti, hogy így is megvásárolom, és későbbre jó lesz.

    Egyszerűen csábít:

    Spoiler!

  9. #9

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!

    Meggyőztél. Rohanok megvenni.

    Ez a kép valami eszméletlen lett, szerintem ki kéne rakni a boltba (És a webshopba.) a játék mellé. Nagyon meggyőző.

  10. #10
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Ügyes marketing stratégia inkább

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •