Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (112) összesen

Téma: Tomb Raider (2013) magyarítás

  1. #51

  2. #52

    Alapbeállítás

    Szia!

    Igen megnéztem mindent úgy csináltam ahogy le van írva. Megint próbáltam egész este most már azt írja ki hogy nem megfelelő karakterek vannak használva úgyhogy nem tudom mi lehet a baj lehet hogy valamit elírok de nem tudom.

    Így csináltam hogy.

    C:\TombRaider és mentettem is mert ennyi volt neki a csak a könyvtárra.

    Amik voltak mellette szók azokat kitöröltem,mint hogy Game Name meg Folder.

    De úgy is megcsináltam hogy benne hagytam a többi szót és akkor se volt jó

    Szerk.: Sikerült megoldani, patchelni kellett!

  3. #53

    Alapbeállítás

    .....
    Utoljára módosítva: Fanna által : 2014-06-17 19:34

  4. #54
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bele kéne írni a leírásba, hogy a fordítót adminisztrátorként kell indítani, ha a C:\Program Files v. a C:\Program Files (x86) alá lett telepítve.

    Én meg addig felírom a teendők közé, hogy a fordító indításnál kérjen admin jogot, ha nem úgy lett indítva (UAC).
    Megcsináltam, a Guardian of Light-tal érkező változatban már nem lesz jogosultság probléma - ha csak másvalami nem tartja nyitva a fájlt fordítás közben, pl: el lett indítva a játék
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2014-06-29 11:56

  5. #55

    Alapbeállítás Szia!

    TombRaider Translator
    Hiba Az index az engedélyezett tartományon kívül esett. Az index nem lehet negatív, és kisebbnek kell lennie a gyűjtemény méreténél.
    Paraméter neve: index
    Stack Trace: Message: Az index az engedélyezett tartományon kívül esett. Az index nem lehet negatív, és kisebbnek kell lennie a gyűjtemény méreténél.
    Paraméter neve: index

    Source: mscorlib

    Data: [none]

    StackTrace:
    a következő helyen: System.Collections.Generic.List`1.get_Item(Int32 index)
    a következő helyen: TRTR.RUTMXProvider.Open()
    a következő helyen: TRTR.TMXProvider.Open()
    a következő helyen: TRTR.BigFileList.Translate(Boolean simulated)
    a következő helyen: TRTR.form_Main.workerTranslate_DoWork(Object sender, DoWorkEventArgs e)
    a következő helyen: System.ComponentModel.BackgroundWorker.WorkerThrea dStart(Object argument)

    InnerException: [none]

    Ilyenkor micsináljak?

  6. #56
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Szia,

    Először a Steam-en ellenőrizd hogy a legújabb verzió van-e fent nálad (1.1.748 azt hiszem), illetve az adatfájlok épségét (a játék tulajdonságainál lehet), utána az Extra gombra kattintáskor felugró menüben a szimulált fordítást válaszd (az a fordításon úgy megy végig, hogy az adatfájlokon nem változtat). Ha az lefut, akkor a rendes fordítást is ráengedheted.
    Ha nem Steames verziód van, akkor az orromra koppintanának, ha tippet adnék (a fentieken túl) a verziófrissítésre.

    Megpróbálok délután utánanézni a problémának, de most a Guardian of Light honosítása miatt széttúrtam a programot, és a TR fordítás részét még meg kell csináljam, hogy újra működjön.

  7. #57

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tud valaki abban segíteni, hogy merre találom azt a bizonyos fordítóprogramot? Hiába keresgélem már egy órája, nem találom sehol.

  8. #58
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet NMI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tud valaki abban segíteni, hogy merre találom azt a bizonyos fordítóprogramot? Hiába keresgélem már egy órája, nem találom sehol.
    http://tombraiders.hu/index.php?opti...er-9&Itemid=13

  9. #59

    Alapbeállítás További problémák

    Sajnos semmire nem megyek a telepítővel. Nekem el sem indul. Dupla klikk az exe fájlra, de semmi. Mindenem friss, és a steames verzió is van meg. Tanácstalan vagyok. Tudtok segíteni? Az xml fájlt is próbáltam. Ott sem történik semmi.

  10. #60
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet oxygeen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos semmire nem megyek a telepítővel. Nekem el sem indul. Dupla klikk az exe fájlra, de semmi. Mindenem friss, és a steames verzió is van meg. Tanácstalan vagyok. Tudtok segíteni? Az xml fájlt is próbáltam. Ott sem történik semmi.
    Az baj, milyen Windows-od, illetve telepített .NET-ed van?

Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •