Oldal: 10 / 12 ElsőElső ... 89101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (112) összesen

Téma: Tomb Raider (2013) magyarítás

  1. #91

    Alapbeállítás

    Nagyobb gond lesz itt megpróbáltam telepíteni a 3.5-öt, de annak a telepítője se indul el, illetve közbe megpróbáltam egy másik win10-es gépen a magyarítást, az gond nélkül elindította. Nekiállok újratelepíteni a rendszert.

    Most már működik, köszi a segítséget, és bocsi, hogy kicsit elhamarkodva írtam.
    Utoljára módosítva: Mehee által : 2016-01-28 17:12

  2. #92

    Alapbeállítás

    Sajnos nem sikerült- az itt leírt utasításokat követve sem- . Esetleg tudna valaki segíteni?
    Köszönettel

  3. #93
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Sziasztok Lenne itt egy pincurka probléma Sajnos nem működött a fordító program ezért letöltöttem innen (eközben rá jöttem hogy óriás hiba volt.) : http://magyaritasok.hu/magyaritasok/.../1413/letoltes
    Sajnos nem nagyon pontos a fordítás ezért nem mindig függ össze minden Le törölni nem tudom a programot nem tudom miért. A másik fordítást még ez előtt próbáltam felrakni de nem ment (pedig a file amit a letöltésben kaptam a hivatalos helyre lett irattatva ahol a steam mappám található)
    UI.: Matiét megkértem hogy nézzen rá ő is de neki sem ment
    A válaszokat előre is köszönöm! (Bocsi ha találtok helyesírási hibákat de gyorsan írtam )
    Utoljára módosítva: kistaki112 által : 2016-04-02 18:14

  4. #94

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Megjelent a Linuxos verziója a játéknak, amit gyorsan ki is próbáltam. Tökéletesen működik, minden nagyon szép, minden nagyon jó, csak a magyarítást nem tudom ráhegeszteni :-)
    Próbáltam futtatni wine segítségével a TRTR.exe-t. Még a Linuxos fájlrendszeren belüli elérést is sikerült megmondani neki, de mindhiába, ezzel a hibával áll le a működése: Error Message: Argument is out of range. Parameter name: index
    Van valami ötletetek?

  5. #95

    Alapbeállítás

    Megkérdezzük a program készítőjét. Kis türelem, míg elérjük.

  6. #96

    Alapbeállítás

    Hát ebből sajnos nem nagyon lesz valami a közeljövőben. Ha találnánk egy programozót, aki megcsinálná, segítene neki zsolt, aki a régit készítette. De neki sajnos nincs ideje rá.

  7. #97

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ebből sajnos nem nagyon lesz valami a közeljövőben. Ha találnánk egy programozót, aki megcsinálná, segítene neki zsolt, aki a régit készítette. De neki sajnos nincs ideje rá.
    Időm nekem sincs sok, de szívesen megcsinálnám :-)
    Összehoznátok vele?

  8. #98

  9. #99
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Csak akarni kell

  10. #100

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak akarni kell
    Nagyszerű :-)
    Gondolom olvastad az előzményeket. Hogyan tudnék előre lépni az ügyben?

Oldal: 10 / 12 ElsőElső ... 89101112 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •