Oldal: 11 / 12 ElsőElső ... 9101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (112) összesen

Téma: Tomb Raider (2013) magyarítás

  1. #101
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet gmiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyszerű :-)
    Gondolom olvastad az előzményeket. Hogyan tudnék előre lépni az ügyben?
    A legkisebb adatfájlt fel kéne tenni valami elérhető helyre (dropbox, google drive, stb.) és ha átküldöd a linkjét, megnézem, hogy az adatfájl hasonlít-e a PC-sre.

    Igazából nem nagyon van időm vele foglalkozni, de a fordítóprogram elérhető githubon:
    https://github.com/zschopper/Tomb-Raider-Translator

    a fordítások pedig CrowdIn-en:
    http://crowdin.net/project/translati...tomb-raider-20

    tulajdonképp annyi a feladat, hogy meg kell nézni, hogy a Windows-os és a Linuxos fájlok bájtsorrendje eltér-e, és ha igen, akkor az adatstream-ek írásakor/olvasásakor ezt figyelembe kell vegye a programnak fordításkor.

    Ha már tudja fordítani a program az adatfájlokat, akkor ha másnem, Windowsra át kell vinni a fájlokat és ott lefordítani. Mivel C#-ban készült a program, elvileg nincs akadálya, hogy Linuxon is működésre bírja valaki a programot.

    Wikipédia: Bájtsorrend
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2016-04-30 22:54

  2. #102

    Alapbeállítás

    Köszi!
    Letöltöttem a fordítóprogramot, és regisztráltam a Crowdin-re, mint gmiller.
    Egyelőre link ismeretében sem enged hozzáférni, gondolom nem véletlen :-)

  3. #103
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet gmiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Letöltöttem a fordítóprogramot, és regisztráltam a Crowdin-re, mint gmiller.
    Egyelőre link ismeretében sem enged hozzáférni, gondolom nem véletlen :-)
    Mit ír?

    Írtam PM-et, küldtem meghívót.

    A fordítás teszteléséhez nem kell egyébként a crowdines account. Elég ha a mostani fordításból kiszeded a fordítás fájlokat. (a TR.hu.trtr fájl egy sima zip, amiben a .tmx fájl tartalmazza a szövegeket.)

    ps: És itt jelezném, hogy a letöltési oldalra linkelt képeknek hibás az url-je
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2016-05-06 16:00

  4. #104

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit ír?

    Írtam PM-et, küldtem meghívót.

    A fordítás teszteléséhez nem kell egyébként a crowdines account. Elég ha a mostani fordításból kiszeded a fordítás fájlokat. (a TR.hu.trtr fájl egy sima zip, amiben a .tmx fájl tartalmazza a szövegeket.)

    ps: És itt jelezném, hogy a letöltési oldalra linkelt képeknek hibás az url-je
    Köszi, ezzel most el leszek egy darabig :-)

  5. #105
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az esetleges hibák kiküszöbölésére szánt leírásban linkelt képek - két másik helyen is rossz volt az URL, valamilyen úton-módon eltűntek az eredeti képek... (: Javítottam őket, köszi!

  6. #106

    Alapbeállítás

    Sziasztok A fordító progi nem csinál semmit nincs a listában a tomb rider elindul és készít egy üres logot! A verziószám okés és megsem jó. Win10 64 bit net 35 felrakva. Végigolvastam az egészet de ez valahogy nem nűxik nekem.

  7. #107

    Alapbeállítás

    És eredeti Steames verzió a tiéd? Mert csak azzal működik.

  8. #108

    Alapbeállítás

    Ludovik! Próbáld ki ezt:

    "Töltsd le a Games.XML fájlt, majd rakd bele a fordítóprogram mappájába - ezután meg kell nyitnod, pl. Notepad++ programmal, majd ahol látod az e:\TombRaider útvonalat, azt át kell írnod a saját útvonaladra, ahol a Tomb Raider-ed is található, majd mentsd el az XML fájlt. Csak ezután indítsd el a TRTR.exe-t!

    Pl. ha az útvonalad E:\SteamLibrary\SteamApps\common\Tomb Raider, akkor azt. "

  9. #109

    Alapbeállítás

    Megoldódott az első verzió felment. Mindenesetre köszi. Sokan vannak akik nem boldogulnak valamiért ezzel a fordító progival. Eredeti a játékom de nem steames, ismerem a dolgot hogy fel lehet rakni a steamről is ha megvan az eredeti. Az én útvonalam egyébként C:\jatekok\Tomb Raider 2013 és hiába adtam meg lópikulát sem csinált.

  10. #110
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Sziasztok, eredeti xbox360-as játékhoz van-e magyarítás?

Oldal: 11 / 12 ElsőElső ... 9101112 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •