Oldal: 96 / 96 ElsőElső ... 4686949596
Eredmény: 951 - 960 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #951

    Alapbeállítás A Rise of the Tomb Raider Season Pass vásárlása!

    Hellosztok!
    Köszönöm a "TombRaiderS.hu" csapatnak az értesítőt a Tomb Raider akciókról. Megvettem a (Rise Of The Tomb Raider Season Pass"-t. Letöltöttem szépen fel is települt. A fő menüben meg is jelent a "Croft birtok" menü. Főleg e miatt vettem meg a kiegészítő pályákat. Elkezdtem a "Vérköteléket" meg a "Lara rémálma"-t örömmel vettem észre, hogy automatikusan magyar felirattal jelent meg. A "Stem"-en történő vásárlásomnál nagyon szomorúnak tartom a következőt. Amikor a Steam-en történő vásárláskor megadom az adataimat és a kártyaszámot már el is fogadja a vásárlást. Amin nagyon meglepődtem!!! Ráadásul felkínálja, hogy elmenti az adataimat. Másutt amikor vásárolok az Interneten, az adataim és a kártyaszám után küld egy sms-t a telefonomra, egy egyedi azonosítót ami pár percig érvényes ezt megadva fogadja el csak a tranzakciót. Így az interneten történő vásárláskor nem elég a bankkártya mint ebben az esetben hanem még küld egy egyedi azonosítót is a telefonra sms-ben ami pár perc múlva érvénytelen.
    Ti, hogy vagytok vele? Mert így nem eléggé biztonságos a Steam-en való vásárlás!
    Üdv: Kara

  2. #952
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia Kara!

    A Steam vásárlásnál csak akkor menti el az adatokat, ha vásárláskor az adatok megadásánál bepipálva hagyod a "mentse el az adataimat" melletti jelölőnégyzetet. Egyébként pedig ha biztonságosabbá szeretnéd tenni a fiókod, kapcsold be a kétlépcsős hitelesítést: https://support.steampowered.com/kb_...18&l=hungarian Ezzel pont úgy fog működni a dolog, ahogy leírtad - a mobilodon pár másodpercig aktív kóddal tudsz belépni, ezt a kódot vásárláskor is kérni fogja a Steam.

    És jó játékot a kiegészítőkhöz!

  3. #953

    Alapbeállítás A Steam-en történő vásárláskor megerősitő SMS kűldés.

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Kara!

    A Steam vásárlásnál csak akkor menti el az adatokat, ha vásárláskor az adatok megadásánál bepipálva hagyod a "mentse el az adataimat" melletti jelölőnégyzetet. Egyébként pedig ha biztonságosabbá szeretnéd tenni a fiókod, kapcsold be a kétlépcsős hitelesítést: https://support.steampowered.com/kb_...18&l=hungarian Ezzel pont úgy fog működni a dolog, ahogy leírtad - a mobilodon pár másodpercig aktív kóddal tudsz belépni, ezt a kódot vásárláskor is kérni fogja a Steam.

    És jó játékot a kiegészítőkhöz!
    Hello Matie!
    Köszönöm a választ. Ha jól értem minden számítógép bekapcsoláskor, amikor automatikusan bejelentkezik a steam, kérni fogja a kódot? Ráadásul csak pár másodpercig érvényes elég gyorsnak kell lenni. Én csak a vásárláskor szerettem volna ha kéri az sms-ben való kód kérést. Így lehetséges?
    A választ előre is köszönöm: Üdv : Kara

  4. #954
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Matie!
    Köszönöm a választ. Ha jól értem minden számítógép bekapcsoláskor, amikor automatikusan bejelentkezik a steam, kérni fogja a kódot? Ráadásul csak pár másodpercig érvényes elég gyorsnak kell lenni. Én csak a vásárláskor szerettem volna ha kéri az sms-ben való kód kérést. Így lehetséges?
    A választ előre is köszönöm: Üdv : Kara
    Szia kara!

    Ha nincs rá szükséged, akkor ki tudod nyomni a Steamet, hogy ne induljon el automatikusan minden számítógép bekapcsoláskor. Steam-beállítások-kezelőfelület részénél tudod kikapcsolni. A kódot pedig belépésnél és vásárlásnál kéri, sajnos külön nem lehet kikapcsolni.

  5. #955

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Ha nincs rá szükséged, akkor ki tudod nyomni a Steamet, hogy ne induljon el automatikusan minden számítógép bekapcsoláskor. Steam-beállítások-kezelőfelület részénél tudod kikapcsolni. A kódot pedig belépésnél és vásárlásnál kéri, sajnos külön nem lehet kikapcsolni.
    Hello drlecter!
    Köszönöm a segítséget.
    Üdv: Kara

  6. #956
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello drlecter!
    Köszönöm a segítséget.
    Üdv: Kara
    Szia kara!

    Igazán nincs mit, üdv!

  7. #957

    Alapbeállítás

    Kedvem támadt egy DLC letöltésére. Ám nem tudok dönteni, melyik legyen a három elérhető közül (Baba Yaga, Cold Darkness vagy Endurance). Mit gondoltok, melyik legyen?

    Hoppá, ez nem a megfelelő topik... No mindegy, hátha itt is elfér...
    Utoljára módosítva: Zsolt_72 által : 2018-04-07 13:57 Oka: Kiegészítés.

  8. #958
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Semmi gond, átpakoltam ide

    Attól függ, mi a preferenciád, az Endurance jó móka, akár egyedül, akár egy másik játékossal együtt játszod (de a kétjátékos mód csak a 20 Year Celebration Pack által érhető el). Egy idő után elég önismétlő, mert sajnos nem raktak bele új pályákat, ugyanakkor soha nem tudod, mire számíts, nem egy adott pálya van, hanem véletlenszerűen generálja neked a játék a pályaelemeket, és fokozatosan nehezedik, ezért nagyon izgalmas.

    A Baba Yaga történet alapú DLC, van benne egy jó fejtörő, és összességében elég szórakoztató. Hozzáad a játékhoz pár új felszedhető tárgyat, dokumentumot, kihívást is, úgyhogy kb. 2-3 órára biztos leköt.

    A Cold Darkness zombihentelés és lopakodás, kisebb feladványokkal. Ez a legkevésbé "Tomb Raideres" kiegészítő, de összességében nem rossz, ha tetszik a félelmetes hangulat és sötétség.

    A Vérkötelék DLC-vel játszottál már? A 20 Year Celebration pack-hez jár, nagyon ajánlom Lövöldözés, akció nincs benne, de annál több a történet és a felfedeznivaló. Illetve ha mégis lövöldözni szeretnél a birtokon, a történet teljesítése után elérhetővé válik a Lara Rémálma nevű, szintén zombihentelős játékmód. A csomaghoz jár pár új öltözet, és egy új nehézségi fokozatot is hozzáad a játékhoz.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2018-04-07 16:00

  9. #959

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, átpakoltam ide

    Attól függ, mi a preferenciád, az Endurance jó móka, akár egyedül, akár egy másik játékossal együtt játszod (de a kétjátékos mód csak a 20 Year Celebration Pack által érhető el). Egy idő után elég önismétlő, mert sajnos nem raktak bele új pályákat, ugyanakkor soha nem tudod, mire számíts, nem egy adott pálya van, hanem véletlenszerűen generálja neked a játék a pályaelemeket, és fokozatosan nehezedik, ezért nagyon izgalmas.

    A Baba Yaga történet alapú DLC, van benne egy jó fejtörő, és összességében elég szórakoztató. Hozzáad a játékhoz pár új felszedhető tárgyat, dokumentumot, kihívást is, úgyhogy kb. 2-3 órára biztos leköt.

    A Cold Darkness zombihentelés és lopakodás, kisebb feladványokkal. Ez a legkevésbé "Tomb Raideres" kiegészítő, de összességében nem rossz, ha tetszik a félelmetes hangulat és sötétség.

    A Vérkötelék DLC-vel játszottál már? A 20 Year Celebration pack-hez jár, nagyon ajánlom Lövöldözés, akció nincs benne, de annál több a történet és a felfedeznivaló. Illetve ha mégis lövöldözni szeretnél a birtokon, a történet teljesítése után elérhetővé válik a Lara Rémálma nevű, szintén zombihentelős játékmód. A csomaghoz jár pár új öltözet, és egy új nehézségi fokozatot is hozzáad a játékhoz.
    Köszönöm a választ, most az Endurance-et vettem meg, de a leírásod alapján a Baba Yaga sem fog kimaradni. Amíg megérkezik a Shadow, addig ezekkel játszogatok.

  10. #960

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nemrég újra elővettem a Rise-ot, és most először elővettem az endurance játékmódot. Még nem tudom, hogy tetszik-e, azt hiszem extrém peches vagyok vele, de lehet, hogy csak ilyen. Mindig van egy rosszul időzített csapda, vagy hirtelen előkerül 3 medve, vagy csak elejtem a lámpást a lehető legrosszabbkor, vagy csak az internet kapcsolat szűnik meg (miért kell az egyjátékos módhoz olyan feltétlenül az a nyamvadt net...) lehetne egy kicsit lassabban nehezedő, szívesen elbóklásznék benne hosszabb ideig is. Lehet csak én szoktam hozzá, a könnyű játékokhoz...

    Na de amiért írok az az, hogy nincs-e itt valaki aki akar co-op achievmenteket gyűjteni? Már csak azok hiányoznak az endurance részből.
    Köszi!

Oldal: 96 / 96 ElsőElső ... 4686949596

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •