Oldal: 90 / 96 ElsőElső ... 40808889909192 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 891 - 900 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #891

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Rég jártam erre. A Rise of the Tomb Raider végigjátszása óta nem foglalkoztam a játékkal, de most megnéztem a legutóbbi két DLC-t. Készítettem róluk egy-egy videót. Gondoltam megosztom, hogy ha úgy gondoljátok megfelelőek, akkor örömmel járulnék hozzá ezekkel az oldal bővüléséhez, ahogy anno a végigjátszás videókat elkészítettem.

    A Blood Ties:
    https://youtu.be/zHQmcIciSXE

    A Lara's Nightmare:
    https://youtu.be/9CKWe7fwnLk
    https://youtu.be/2uV8OjU5hOg

    Ez utóbbiból kettő van, egy vágott és egy vágatlan, de mindkettő úgymond "egyszerűbb" stílusú. A Blood Tiesban ellenben azért inkább a sztorival foglalkoztam.

  2. #892

    Alapbeállítás

    Szia, köszi, a hétvégén felrakjuk.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-10-30 08:17

  3. #893

  4. #894

    Alapbeállítás

    Én köszönöm
    Sajnálom, hogy nem tudtam vállalni a korábbi rész elkészítését. Azt megkérdezhetem, hogy megkaptad-e az üzenetemet e-mailben? Mert így hogy saját e-mail címet használok, nem tudom nem teszi-e automatikusan a spam mappába, amiket írok.

  5. #895

    Alapbeállítás

    ÖÖöööö mostanában nem kaptam semmit sem tőled.

    A korábbi résszel semmi gond, már megcsinálta Matie, csak akkor nem nagyon ért rá, a design váltás miatt.

  6. #896

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ÖÖöööö mostanában nem kaptam semmit sem tőled.

    A korábbi résszel semmi gond, már megcsinálta Matie, csak akkor nem nagyon ért rá, a design váltás miatt.
    Ja, neeeem, nem most írtam. Még a régebbi üzenetre válaszoltam akkor. Csak felmerült bennem nemrég, hogy hátha nem mennek ki ezek az e-mailek.

  7. #897

  8. #898

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Gondoltam kikapcsolódásként játszok egy picit, mivel már vagy 3-4 hete nem játszottam. De nem indul el a játék, mert a Rise Of The Tomb Raider működése leállt hibaüzenetet kapomfolyamatosan. Amit eddig próbáltam letöröltem a magyarítást, frissítettem a VGA drivert, újraindítottam a gépet. Amióta nem játszottam, azóta semmiféle változás nem volt a gépen, se nem hardveres, se nem szoftveres.
    Esetleg ötlete valakinek, mert a kikapcsolódás nem jött össze, mivel már sík ideg vagyok
    Köszönöm.

  9. #899
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Próbáld meg validálni a fájlokat - a könyvtáradban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre, Tulajdonságok, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót válaszd ki. Ez leellenőrzi, hogy minden fájl rendben van-e, és ha valamelyik hibás lenne, újra letölti.

  10. #900

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Próbáld meg validálni a fájlokat - a könyvtáradban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre, Tulajdonságok, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót válaszd ki. Ez leellenőrzi, hogy minden fájl rendben van-e, és ha valamelyik hibás lenne, újra letölti.
    Sajna nem igazán értem, hogy a "könyvtáradban" tehát pontosan hova kellene kattintanom jobb egér gombbal??

    Megtaláltam
    Utoljára módosítva: szmayer által : 2016-11-07 19:46

Oldal: 90 / 96 ElsőElső ... 40808889909192 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •