Oldal: 84 / 96 ElsőElső ... 3474828384858694 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 831 - 840 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #831

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Van valami hír a magyarra fordítással kapcsolatban? Itt nem találtam külön téma fület erről. Ha rossz helyen kérdezem kérnék egy linket. Megvettem a játékot mert azt olvastam, hogy lesz magyar fordítás hozzá. Remélem nem kell csalódnom.
    Utoljára módosítva: Joe által : 2016-04-02 20:06

  2. #832
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Szia, úgy tudom a fordítás folyamatban van (vagyis ha jól informáltam le, mert ennyi szöveget lefordítani szerintem nem egyszerű ).
    Amúgy ha be szeretnél be tekinteni a fordításba kaphatsz egy kis ízelítőt, amit a TRS.hu a YouTube csatornájára töltött fel : https://youtu.be/p74hzaCQjgE

  3. #833
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Joe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Van valami hír a magyarra fordítással kapcsolatban? Itt nem találtam külön téma fület erről. Ha rossz helyen kérdezem kérnék egy linket. Megvettem a játékot mert azt olvastam, hogy lesz magyar fordítás hozzá. Remélem nem kell csalódnom.
    Szia!

    Igen, lesz hozzá magyarítás. Pontos dátumot nem tudunk még mondani, de remélhetőleg a nem túl távoli jövőben. Kis türelmet kérnénk még, mert nagyon nagy szövegmennyiséggel van dolgunk és minőségi munkát szeretnénk kiadni a kezeink közül.
    http://www.tombraiders.hu/index.php?...r-10&Itemid=13

  4. #834

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat. Valahova nem tudnátok kitenni a főoldalra egy százalékjelzőt. Csak egy körülbelüli számra gondolok tudom, hogy pontosan nem lehet megmondani. Arra viszont nagyon jó lenne, hogy nyomon lehessen követni a haladást.

  5. #835
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Joe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a válaszokat. Valahova nem tudnátok kitenni a főoldalra egy százalékjelzőt. Csak egy körülbelüli számra gondolok tudom, hogy pontosan nem lehet megmondani. Arra viszont nagyon jó lenne, hogy nyomon lehessen követni a haladást.
    Igazság szerint nem hiszem, hogy lenne belőle valami, mert sok plusz munka és azt inkább a fordításba ölnénk. De azt elmondhatom, hogy nem állunk rosszul, sőt!

  6. #836
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Azt hallottam (persze nem konkrétum még) hogy lesz Croft Manor DLC. Ez tényleg igaz? Vagy még ti sem tudtok erről konkrétumot? A válaszokat előre is köszönöm.
    De, hivatalossá vált Sok konkrétum még nincs róla, de amiket megtudtunk, azokat itt elolvashatod: http://www.tombraiders.hu/index.php?...r-10&Itemid=13
    Én várom, kíváncsi vagyok...

  7. #837
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Hát erre én is nagyon A TRA óta nem volt Croft Manor már ha jól tudom.. :| Gondolom a történeti szemszögből hasonlóság lesz a régbbiekből, de több újat fognak bele tenni szerintem
    Utoljára módosítva: kistaki112 által : 2016-04-02 23:35

  8. #838

    Alapbeállítás

    Hát akkor a TRU-ban a robbanás hol volt?


    Ha tényleg lesz ebből a DLC-ből valami, annak én is örülök. Főleg, ha megtudjuk, hogyan kapta meg a birtokot...(akik olvasták a képregényeket, értik miről beszélek)

  9. #839
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Hát igaz de önmagában külön "részt" nem kapott sajnos (mármint úgy mint mondjuk a TRL-ben) :[

    Hát igen..

  10. #840

    Alapbeállítás

    Sziasztok.Xbox one-ra lesz forditás?

Oldal: 84 / 96 ElsőElső ... 3474828384858694 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •