Oldal: 82 / 96 ElsőElső ... 3272808182838492 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 811 - 820 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #811
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másrészt, amíg a PS4 verzió nem jelenik meg - ez év végén- nem hiszem, hogy bármit megeresztenének, ha lesz folytatás.
    Így van, sanszos, hogy a PS4-es megjelenésig nem jön semmi érdemi info.

    Eddig összesen kb. ennyit lehet róla tudni. Addig a képregényekkel kell beérnünk, amik összekötik a Rise-t és az új részt

  2. #812

    Alapbeállítás

    Hozzájutottam a játékhoz, nem csak kipróbálás erejéig. (magyarul akkor és addig nyúzhatom, ameddig jólesik)

    Tudom, hogy miket írtam ide korábban - még az előző nickem alatt - azt kell hogy mondjam, csalódtam. Kellemesen is.
    Ami tényleg szúrja a szemem, hogy néhány helyszínről ordít a hasonlóság a Yamatai-on lévő romokhoz.
    Nagyon szépen optimalizált - Low grafikán is eldobtam az agyam. ( A játék képes lenne magasabb beállítással futni, de 4 gb rammal, csak megölném a gépemet)

    A játékmenetről... egy az egyben az előző rész, HA folyamatosan követed a történetet és csak a legszükségesebbeket gyűjtöd be, veszed meg stb.
    Lévén régi motoros vagyok én is, így sokszor megálltam nézelődi - VADÁSZNI, ami tényleg vadászatnak érződött és értelme is van - de a legviccesebb, hogy el is tévedtem, még a játék legelején, mire elővettem a térképet, és rájöttem, hogy csak körbe- körbe rohangáltam egy nagyobb facsoport körül. Azaz tényleg benne van a felfedezés öröme.
    Annak pedig nagyon-nagyon örülök, hogy nem mindig vagyok kényszerítve arra, hogy lövöldözzek. Simán el lehet osonni mellettük, vagy Hitman módjára leszedni őket egyesével. (én az utóbbit részesítem előnyben) Még sorolhatnám, tényleg jó lett a játék, nekem kezd átjönni az érzés, hogy mivé válik Lara. (na persze minden dokumentum, emlék és egyebet amit összeszedek elolvasok, sok érdekes dolgot mond)

    Spoiler!


    Más apróságok:
    -Jobb lenne a történet, ha nem két "fő gonosz" lenne. Konstantin egymaga elég erős karakter nem kell oda egy Natla 3.0 (Nekem Ana stílusa és megjelenése Natlát idézi, épp csak nincs olyan hangja)
    -Egy-két helyen erőltetettnek érzem a dolgokat.
    -Medve.

  3. #813
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    AZért a Path of Deathless pályán a forgónál hiányolom az f5 öt gombot Nah viccet félretéve, én még mindig nyúzom és imádom. Folyamatosan fast travelbe rohangáltam vissza teljesíteni az extrákat. Mert a sírok is olyan élményt meg látványt nyújtanak, hogy az állam leesik sokszor

  4. #814
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Sajnálattal tapasztalom, hogy a Remnant Resistance DLC csomag (Spirit Weaver öltözettel) nem vásárolható meg PC-s verzió esetében (a Season Pass sem tartalmazza).

    Nagy-felbontású kép róla
    Utoljára módosítva: TBlint által : 2016-03-17 20:31

  5. #815

    Alapbeállítás

    Azt nemtom milyen ruhával, de nekem a könyvtáramban van ez Bálint.

  6. #816
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Előrendelői DLC volt, azóta nem érhető el külön formában.

  7. #817

    Alapbeállítás

    A Babanyanyán kívül odaadhatom mindet, ha lehet.

  8. #818
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Babanyanyán kívül odaadhatom mindet, ha lehet.
    A fájlokat le tudom tölteni, szóval az nem lenne gond, csak ugye Steam-en hitelesítve is kell, hogy legyen (azaz az accountodon kell lennie a DLC-nek), máskülönben nem megy a dolog.
    De azért köszi!

  9. #819

    Alapbeállítás

    Kár, mert én meg nem tamagotchi-zok Larával.

  10. #820
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    KIvégeztem Elsőre 72% ra. De ennek bizony újra neki kell ülnöm. Imádtam minden percét. Ki is pörgetem 100% ra az tuti.

Oldal: 82 / 96 ElsőElső ... 3272808182838492 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •