Oldal: 79 / 96 ElsőElső ... 2969777879808189 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 781 - 790 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #781

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Megvettem a játékot, telepítettem, patch is megvan. Mikor ráklikkelek hogy Play fekete kép jön elő és kis idő után kiírja hogy a működése leállt. Tud nekem valaki segíteni??

    Előre is köszönöm.

  2. #782
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Idézet Deniii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Megvettem a játékot, telepítettem, patch is megvan. Mikor ráklikkelek hogy Play fekete kép jön elő és kis idő után kiírja hogy a működése leállt. Tud nekem valaki segíteni??

    Előre is köszönöm.
    Szia!
    A számítógéped főbb jellemzőit (processzor, memória, videokártya, operációs rendszer) le tudnád írni? Illetve a hibaüzenetről tudnál képet mutatni?

  3. #783

    Alapbeállítás

    Mivel gyenge a gépem, ilyent nálam is csinál sokszor. Főleg a tábortüzeknél. Nekem a Play után sokáig töltődik, meg kell várnom. Néha pár perc. De amikor már a pályát ölti be, az 3-4 perc is.

  4. #784

  5. #785
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Fölös pénzkidobás volt az egész game élvezhetetlen (nem technikailag) , unalmas olyan mint a 2013-as némi újítással az egész látványra megy.... Nem tetszik. Nem tudom elhinni nektek hogy hogy tetszik?
    Nem is TR már...egyáltalán köze nincs hozzá. Nem érzem azt az érzést amit a TR8 és elődei játszásánál. Inkább csinálnának valami TRAOD remake-t mint ezt a nem is tudom én mit próbálnak erőltetni most TR név alatt..

    Bocsi kiakadtam....szörnyen hiányzik a régi TR ... (TR8 és elődei a TR1-ig)

    És aztán nehogy azt mondjátok hogy játszam ki őket újra.....mert semmit nem változtat az érzésemen, ugyanúgy kielégületlen maradok mert b***ak egy igazi Tomb Raider-t csinálni mert minden megszokottat kivettek már a játékból folyton ez a cseszett változtatgatás
    Utoljára módosítva: Stranzsé által : 2016-02-11 12:14

  6. #786
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fölös pénzkidobás volt az egész game élvezhetetlen (nem technikailag) , unalmas olyan mint a 2013-as némi újítással az egész látványra megy.... Nem tetszik. Nem tudom elhinni nektek hogy hogy tetszik?
    Nem is TR már...egyáltalán köze nincs hozzá. Nem érzem azt az érzést amit a TR8 és elődei játszásánál. Inkább csinálnának valami TRAOD remake-t mint ezt a nem is tudom én mit próbálnak erőltetni most TR név alatt..

    Bocsi kiakadtam....szörnyen hiányzik a régi TR ... (TR8 és elődei a TR1-ig)

    És aztán nehogy azt mondjátok hogy játszam ki őket újra.....mert semmit nem változtat az érzésemen, ugyanúgy kielégületlen maradok mert b***ak egy igazi Tomb Raider-t csinálni mert minden megszokottat kivettek már a játékból folyton ez a cseszett változtatgatás
    Megértem, hogy mit érzel, de sajnos tudomásul kell venni, hogy olyan, mint "régi TR", már nem lesz. Egyszerűen mások a trendek, mások az elvárások. Meg tudnák csinálni, ha akarnák, nem arról van szó. Sokkal inkább arról, hogy a játékfejlesztés nem egy olcsó mulatság. Így ha a célközönség a "régi motorosok" lettek volna, akkor még ennyit se adtak volna el belőle. Az előző résznél is igen erőteljes volt, hogy a casual réteget megcélozták. A játék nekem egy kellemesebb csalódás volt, szerintem egyáltalán nem volt élvezhetetlen. De majd hamarosan írok róla bővebben is.

  7. #787

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És aztán nehogy azt mondjátok hogy játszam ki őket újra.....
    Nemmondom.
    De azt mondom, játssz akkor a szerkesztett pályákkal. Remek kalandok sorakoznak abból is.
    Nekem egyébként tetszik a Rise, százszor jobb mint a TR2013. De kidnek mi.

  8. #788
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Én nem voltam hajlandó megválni a gépemtől, így csak videón néztem végig, ill most Mephizto gépén próbálgattam.
    Az én véleményem az, hogy messze jobb ez a kiadás mint a 2013-as.

    Ahogyan többen is mondják, az én legnagyobb bánatomra is, nem lesz már klasszikus Tomb Raider.
    Viszont a 2015-ös igyekezett filozófiájában egy kicsit közelíteni az ős TR-hez.
    A mai kor elvárásai között, nagyon is jól összehozták.

    Én is inkább a szerkesztett pályákkal játszom jobbára, s szerintem csodás dolgokat hoztak ki belőle.
    A TR NG-s motor félelmetes dolgokat tud az alap TR motorhoz képest, s szerencsére a BTB pályákat is erre írják már.

    Sajnos ez van.

  9. #789

    Alapbeállítás

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Viszont a 2015-ös igyekezett filozófiájában egy kicsit közelíteni az ős TR-hez.
    Erre a legjobb példa a Baba Yaga végén levő főnökharc.

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Meg tudnák csinálni, ha akarnák...
    Lara Croft GO

    ----

    Egyébként érdekes a dolog. Mert azt látom, hogy Larát elkezdték átalakítani (attitűdben, legalábbis) egyfajta CORE érás Larává. ( AoD, igen rád gondolok!)
    De az út, ahogyan ezt elérik, nem a legjobb. Túl sokszor káromkodik...ez pedig na...nem a legjobb, Lara karakterét nézve.
    Példa:
    Spoiler!


    ...még mindig a Samet kergető " I must to understand" lány maradt.
    Magáról a játékról annyit, hogy vannak jó pillanatai, de okkal hívják TR 2.0 -nak
    Magam részéről nem panaszkodom, de nem is imádom. Furcsa, de az előző rész jobban tetszett, nem a hentelés miatt.

    Abban az egyben reménykedem, hogy a harmadik részben már végre nem lesz "gyűjts össze minden sz.rt, hogy jobb legyen az arzenálod" hülyeség, hanem végre felkészülve pisztollyal,íjjal fog odamenni.
    (a skilleket egyébiránt, kedveltem, vannak benne egész ötletesek is.)

    Ami a legnagyobb bajom a játékkal:
    -mintha az előző rész, nem is történt volna meg.
    - nincs dupla pisztoly.
    Ez pedig két oldalról is jól jöhetett volna. Egyrészt fanservice, másrészt: "Lara azt a két pisztolyt hordja magával minden kalandjára, amit Roth a halála előtt adott neki". Ez pedig egy elég erős pontja lehetne Lara karakterének.
    (úgy mint a hátizsák, a Core Larának)
    Utoljára módosítva: ismeretlenismerős által : 2016-02-11 18:47

  10. #790
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami a legnagyobb bajom a játékkal:
    -mintha az előző rész, nem is történt volna meg.
    - nincs dupla pisztoly.
    Ez pedig két oldalról is jól jöhetett volna. Egyrészt fanservice, másrészt: "Lara azt a két pisztolyt hordja magával minden kalandjára, amit Roth a halála előtt adott neki". Ez pedig egy elég erős pontja lehetne Lara karakterének.
    (úgy mint a hátizsák, a Core Larának)
    Kihagytad hogy nincsenek akrobatikus mozdulatok és jah igen a hátizsák! De amúgymeg ki az a marha a mai világban aki íjjal és nyilakkal megy sírokat vagy titkokat feltárni......adják már vissza a duplapisztojt!!!!
    Az ''I must understand''-et meg az ''I can do that''-ot kilehetne hajintani az ablakon és betenni helyette ''(sure I can do that) because I'm Lara Croft with double pistols on my side and am going to kick your ass lol ''

    Komolyan nem lenne egy rossz szavam se meg szerintem sokaknak akik titkon nem szólalnak fel
    Utoljára módosítva: Stranzsé által : 2016-02-11 22:40

Oldal: 79 / 96 ElsőElső ... 2969777879808189 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •