Oldal: 75 / 96 ElsőElső ... 2565737475767785 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 741 - 750 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #741
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Új Nvidia Driver sem hoz javulást?

    Én viszont kellemesen csalódtam. High grafikára lőtte be magát és szépen megy. A prológusnál volt egy kisebb FPS drop, de azóta nem is megy 30FPS alá, sőt inkább 40 körül mozog. Persze messze vagyok a Fix 60-tól, ellenben AMD-s tulajként rosszabbra számítottam (főleg, hogy egy 2015 tavaszi Catalyst Driver van a gépen, nem is a legújabb Crimson Driver).

    Néhány kép tőlem
    Állítólag az új driver elég problémás. Még tegnap frissítettem az újra. Inkább a játék elején volt ennyire rossz, főleg a cutscenekben ment le olykor 15 FPS-re, olykor pedig megakadt az egész és lement 3-8 FPS-re is. A legtöbb helyen meg elfut 30-40 körül. Elég gáz. Most a szibériai erdőben mászkáltam, ott szerencsére már nem tapasztalok ilyet, legalábbis nem észrevehető, ha kicsit lecsökken.

    És jók lettek a képek Hamarosan rakok fel párat én is.

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig elég jó laptopod van, jobban kéne futnia!

    Kíváncsi vagyok nálam hogy fogja bírni a masina, csak hozzák ki holnap a játékot.
    Igen, ez idegesít engem is, hogy a Witcher 3 simán megy full HD-n, high-ultra beállításokkal, ez meg így nyögdécsel.

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az itteni vezetőség nem kapott valami hasonló korai hozzáférést a Crystaltól vagy a Crystal nem díjazza ilyesmivel a rajongói oldalak főszerkesztőit, csak a Youtube huszárokat?
    Ezt csak most láttam - nem, ez (sajnos csak) a YouTuberek privilégiuma.

  2. #742
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Első tapasztalataim: csináltam pár tesztjátékot csak úgy speedrunba, nagyon szép a grafika a legtöbb helyen, szépen lehet skálázni. A játék hangulatos, az art design gyönyörű több helyen is már az elején. Viszont számtalan alkalommal egyszerűen megfagy és nem tudok semmit csinálni. Egyszer annyira lefagyott, hogy a gép hátulján ki kellett kapcsolnom az áramot, ami nem egy jó dolog Egy acsit meg se kaptam emiatt, de az mindegy, mert úgyis meglesz - már ha nem lesz fagyás, fekete képernyő vagy más hasonló finomság.
    Amúgy az én alsó közép kategóriájú gépemhez képest, úgy hogy elég sok minden maxon van, általában 30-40 fps között vagyok, ami szerintem korrekt. Ám a rengetég fagyás miatt mégis inkább a csalódottak táborát erősítem.

  3. #743
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Megjött



    és tényleg adtak hozzá mindent amit ígértek + még egy karkötőt is kaptam.
    Utoljára módosítva: Géé által : 2016-01-29 13:53

  4. #744
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megjött

    Kezdjed azonnal Jó játékot!

  5. #745

    Alapbeállítás

    Üdv mindenkinek, még nem jártam erre, de most tiszteletemet tenném a Tomb Raider kedvelők között. A mai nap érkezett meg hozzám a PC-s gyűjtői, rögtön bele is vágtam, és készítek egy végigjátszás sorozatot is a játékról, amit kissé félénken de szeretnék közzétenni, hátha valakit érdekel ilyen kommentár mellett, bár tudom, nem rúgok labdába a komolyabb videósok mellett, remélem azért majd belejövök: https://youtu.be/CzBm4k_pooM
    Jó játékot mindenkinek, aki szintén most kezdi!

  6. #746
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet MRF1RE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek, még nem jártam erre, de most tiszteletemet tenném a Tomb Raider kedvelők között. A mai nap érkezett meg hozzám a PC-s gyűjtői, rögtön bele is vágtam, és készítek egy végigjátszás sorozatot is a játékról, amit kissé félénken de szeretnék közzétenni, hátha valakit érdekel ilyen kommentár mellett, bár tudom, nem rúgok labdába a komolyabb videósok mellett, remélem azért majd belejövök: https://youtu.be/CzBm4k_pooM
    Jó játékot mindenkinek, aki szintén most kezdi!
    Szia
    Alig indult el a videód, egyből kiszúrtam a Witcher posztert, úgyhogy nekem már szimpatikus vagy! A videód amúgy nagyon jó, úgyhogy nem kell bátortalannak lenni, csak így tovább.
    Érezd jól magad közöttünk

  7. #747

    Alapbeállítás

    Köszönöm a biztatást!

  8. #748

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Valaki tapasztalt olyan hibát a játékban hogy a prison break részben amikor Lara a börtönben van és egy cső darabot kell kiszednie, hogy az nincsen ott? Elvileg azzal kéne kitörje a falat.De mivel nincsen ott, így sajna nem is lehet tovább haladni. :/

  9. #749
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Vorosrozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Valaki tapasztalt olyan hibát a játékban hogy a prison break részben amikor Lara a börtönben van és egy cső darabot kell kiszednie, hogy az nincsen ott? Elvileg azzal kéne kitörje a falat.De mivel nincsen ott, így sajna nem is lehet tovább haladni. :/
    Szia!
    Próbáltad már visszatölteni a játékot? Ha igen és úgyse jó, akkor talán a backup save-vel kellene próbálkozni, hátha az egy jó mentés. Pont most voltam ott vagy fél órája, nekem nem volt vele baj.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-01-30 00:49

  10. #750

    Alapbeállítás

    Kedves Miszter Fájör,

    Nagyon köszönjük a videódat, és ha benne vagy, fel is tennénk a végigjátszáshoz, mint "Első végigjátszás"
    Ha esetleg bemondanád közben a szövegeket is, és a történetet, az már csak hab volna a tortán.
    Egyre kérlek csak, hogy illeszkedjen az írott végigjátszáshoz, pályánként szabdalt majd darabokra.

Oldal: 75 / 96 ElsőElső ... 2565737475767785 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •