Oldal: 67 / 96 ElsőElső ... 1757656667686977 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #661

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok, egy ángolttudó mit szól ehhez.

  2. #662
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Brian Horton is elhagyta a Crystal Dynamics csapatát.

    Sajnálom, hisz az összes Crystal féle Tomb Raiderhez köze volt (rendező, művészeti tervező címén) és némiképp biztos érződni fog majd a trilógia záródarabján az ő hiánya (és a további TR játékokban).
    Úgy tűnik a trilógia záródarabját már egy egészen más Crystal Dynamics fogja majd szállítani (ha lesz és nem lövi le a Square a dolgot).

  3. #663

    Alapbeállítás

    @OBig! leírtam az első húsz pontot. Ne maradj ki belőle

    Spoiler!



    @TBlint
    Ha befuccsol a Reboot, még mindig ott van nekik a Lara Croft series...

  4. #664

    Alapbeállítás

    Jól kivesézték.
    Inkább a Lara Croft részek fuccsolnak be szrtm. Bár azt olcsóbban meg tudják csinálni.

  5. #665
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Mivel esélytelen, hogy ez elindul a gépemen (sejtésem beigazolódott és a PC-s verzió nem butítható le előző generációs szintre), így szobrot vennék, ha valaki bármilyen oknál fogva két collectort venne!

    Utoljára módosítva: sum-blink által : 2016-01-19 15:47
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  6. #666
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @OBig! leírtam az első húsz pontot. Ne maradj ki belőle

    Spoiler!

    Van, amiben sántít, vagy fogalma sincs róla, de vicces a szövege itt-ott. Arra jó, hogy röhögjön egyet az ember, aztán meg játsszon

  7. #667
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://www.youtube.com/watch?v=cifMsyqvYrg
    vélemény?
    Végignéztem, itt-ott jót mosolyogtam rajta Nem nagyon olvasgattam, de ha jól láttam, TRF-en véresen komolyan vették ezt a videót, és páran felháborodtak rajta, pedig nem is vészes, egyszerűen csak nem feltétlenül kell komolyan venni.

    A mikrotranzakciók hallatán nekem is lefelé görbült a szám. Még nem volt alkalmam kitapasztalni, milyen ez a kredites rendszer, de úgy tűnik, fizetés nélkül is megoldható, ha eleget játszik az ember. De majd kiderül... az nagyon gáz, ha egy 50-60 eurós játékban még pluszba fizetned kell ahhoz, hogy a teljes tartalmát élvezhesd. És akkor még meg se említettem a DLC-ket. 30 euró a Season Pass, a teljes játék árának több mint a fele, és nincs is benne az összes DLC az előrendelői cuccok miatt. Elég durva... legalább most kicsit tartalmasabb DLC-ket kapunk, nem úgy, mint az előző rész esetében.

    A címmel nekem is sokáig tartott megbarátkozni. Az rendben van, hogy Lara már sírokat is rabol (végre eljutottunk idáig, de ezek többsége még mindig opcionális), de a motivációja számomra nem lenne teljesen tiszta, ha nem olvasgattam volna, amit a fejlesztők a szánkba rágtak. Ha jól megírták volna a történetet, akkor nem kellene magyarázkodniuk, Lara miért is sírrabló mostantól. Illetve valóban az?
    Innentől spoilerbe teszem.

    Spoiler!



    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Brian Horton is elhagyta a Crystal Dynamics csapatát.

    Sajnálom, hisz az összes Crystal féle Tomb Raiderhez köze volt (rendező, művészeti tervező címén) és némiképp biztos érződni fog majd a trilógia záródarabján az ő hiánya (és a további TR játékokban).
    Úgy tűnik a trilógia záródarabját már egy egészen más Crystal Dynamics fogja majd szállítani (ha lesz és nem lövi le a Square a dolgot).
    Én is sajnálom, hogy elmegy. Tetszettek a munkái, és a rajongók felé is nyitottabb volt. Remélem, nem megy el onnan az összes tehetség.

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól kivesézték.
    Inkább a Lara Croft részek fuccsolnak be szrtm. Bár azt olcsóbban meg tudják csinálni.
    Sokkal olcsóbban megússzák és gyorsabban kész is van, nagyon rosszul nem jöhetnek ki egy Lara Croft részből. A Temple of Osirist nagyon sokan bojkottálták az exkluzivitás miatt, erősen rátette a bélyegét, hogy ezt kínálták a Rise helyett azoknak, akik nem Xboxon játszanak. És az elődje sokkal jobbra sikeredett. Az Osiris is jó, sok új elemet vittek bele, de valami mégis hiányzik belőle, nem is tudom megmondani, hogy mi.

  8. #668

    Alapbeállítás

    a ToO-t személy szerint imádtam.
    Na nem a játékmenet miatt. Hanem mert a sivatag ellenére, színes volt. Plusz, adott egy TR4-es érzést is, amikor egy nehezebb csapda következett.
    A történet lapos volt. (ennek ellenére mégis tetszett)
    Amikor a végére értem, akkor csak ennyi volt a véleményem: "meh". Eléggé vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyedül a többjátékos mód az, amiért amúgy megéri...

    A videóval kapcsolatban:
    az elődről is készült kettő. Azon én is kiakadtam. Aztán megnéztem más játékokról is hasonló videókat - ugyan attól az embertől- és akkor értettem meg, hogy igazából ez egy tökéletes reklám is lehetne...hasonló mint a "Honest trailers".

  9. #669
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Azért megértem Brian döntését. Kaptak hideget-meleget az utóbbi időben a Square Enix döntése miatt, így aztán nem lehet olyan élmény dolgozni menni, ha a rajongók, akiknek épp készülne a játék - a vesztedet akarják.
    Emellett az Infinity Ward/Activision (CoD) valószínűleg jobban is fizet, mint a Tomb Raider sorozat. Darrell Gallagher pedig a Microsoftnál dolgozik elvileg, szóval senki sem tűnt el, csupán csapatot cserélt.

    Érdekes látni, hogy a 2012/2013-ban készült Tomb Raider reboothoz készült videosorozatban lévők közül már csak Noah Hughes van jelen, Camilla Luddington mellett. Akkor még a Square US vezére is más volt (már ő is távozott), 2015-ben Darell lépett ki, 2016-ban pedig Brian. Remélem, hogy Noah (director) legalább megvárja a harmadik részt és csak utána dobbant a Crystal-tól.

  10. #670
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Sparrowhawk öltözet:


    Nagyban

    Ez meg egy új kép a 10 (már csak 9) nap múlva megjelenő PC-s verzió tiszteletére.

Oldal: 67 / 96 ElsőElső ... 1757656667686977 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •