Oldal: 47 / 96 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #461

    Alapbeállítás

    Hát ezek nem valami jó hírek. Egyre jobban lebutítják. Persze a hajfürt fx lényeges.
    És ne felejtsük el ezt a posztert, ami igen elkondolkodtató, ha valódi: http://news.xbox.com/2015/08/games-f...-raider-poster

  2. #462

    Alapbeállítás

    Ezt a "művészi" posztert állítólag akkor kapod meg, ha a játékot a Gamestop-on rendeled elő, XBox One-ra (ezek szerint 360-hoz már nem jár)...

    Mondjuk nekem nem kéne :/ nevetséges ez a poszter, elképzeltem hogy ott log a hálószobám falán, és mikor lekapcsolom a villanyt, Lara szemei világítanak a sötétben
    Ijesztő, na, főleg a halálfejes teliholddal tökéletes összképed ad...

    Szerintem igazán kitalálhattak volna jobbat, mondjuk egy hatalmas térképet a helyszínekkel, mint a 2013-as TR esetében.
    Utoljára módosítva: LaraTheSurvivor22 által : 2015-09-03 10:10

  3. #463
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Tényleg elég rémisztően fest

    X-ONE magazinból kiderült, hogy nem lesz multiplayer. Hát én ennek nem örülök, mert ott volt a lehetőség, hogy az előzőnél sokkal csiszoltabb többjátékos módot hozzanak létre, ehelyett ott lesz az a 15-20 órányi egyjátékos mód, aztán félre is tehetem a játékot - multisok talán kicsit fellélegeznek, hogy ez legalább nem köti majd le őket minimum 1000 órára

  4. #464
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Uh, kár érte, mert itt volt a lehetőség. Mert igen, az előző TR multijára elég sok mindent rá lehet mondani. Manapság a 15-20 óra egyáltalán nem sok játékidő egy 12-14 ezres árért. A multi sokkal többet dobhatott volna rajta.

    Azért ha belegondolok, 50-60 euróért (mert igen, nálunk 1 euró 1 dollár bizonyos helyen) az a 15-20 óra eléggé necces. Ebből még számoljunk le kb. 2 óra cutscenet, illetve valószínűleg úgy jön ki a 15-20 óra, hogyha mindent megcsinálunk benne, azaz egy speedrunal szinte "pár óra alatt" végezhetünk is a játékkal. PC-sként (mert engem nem tudott elcsábítani a Sötét Oldal) még várhatok rá plusz hónapokat, amivel még nem is lenne baj, de figyelembe véve a kiadók utóbbi évek alatt produkált pc-s portjait (pl.: AC Unity, Batman: Arkham Knight)... csak újabb aggodalomra ad okot. Ennyi pénzért - meg sokkal olcsóbban is - sokkal nívósabb játékokat lehet már kapni.

    Persze biztos sokan elégedettek lesznek így is
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-09-04 10:56

  5. #465
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most olvastam én is, hogy az összes csapda (és nem csak a Szíriában láthatóak) lassítva fognak felbukkanni a pályákon,
    nekünk pedig csak annyi lesz a dolgunk, hogy időben megnyomjunk egy gombot...
    Az pedig tényleg kár, hogy a Szíriai rész csak egy rövid kis kaland lesz, mert az eddig látottakból ez volt az a gameplay, ami tényleg nagyon ígéretesnek tűnt :/

    Nekem (a "tökéletes") angoltudásommal még ennyit sikerült megértenem a Podcast- ből:

    - XBox360-as tartalmak (gondolom videók, képek), hamarosan
    - Ebben a részben Larának összetett kapcsolata lesz az apjával.
    - A város (gondolom Lara háta mögött) melyet Szíriában láthattunk, nem lesz bejárható.
    - Lara nem fog hátizsákot használni (kár)
    - Lara haja javítva
    - A fast travel opció érvényes lesz Szíriára is
    - Nem tudunk majd fejest ugrani a vízbe, és kézen állni se
    Óh .... ennyit arról hogy visszatérnek a régi Tomb Raider elemekhez Mégis hogy terveztek visszatérni ha még azt a kevéskét is újból kiveszik belőle? Úristen nemigaz hogy ennyire marharépák egytől egyig! Nemis tudom melyikőtök hangoztatta a mézes madzag elméletet úgy tűnik mégis igazat kell adjak.

    NO backpack... NO free exploring wherever we want to go...NO acrobatic movements.....NO double pistols even! BUT that damn fast travel & Lara's hair is really important!

    Jaa a nagyob területek bejárhatóságát illetően/több pálya - mert ígérték - they want to get us closed into one ''''island'''' again (Tudom hogy Szibéria nem sziget)

    Top news!
    Spoiler!

  6. #466

    Alapbeállítás

    Erről mi a véleményetek?

  7. #467
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Ez egy elég poénos mentség, így véresen, fegyverrel a kézben....
    Jelenlegi aláírás képed

  8. #468
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az összes ellent ugyan arra a sablonra építik? Hátulról kicsit olyan, mint Mathias, csak egy lehelettel hosszabb hajjal.

    Valaki levideózott egy részletet az egyik eseményen:



    A helyszín nagyon szép, végre úszhatunk is. Csak nekem tűnik úgy, hogy a vízfelszínen úszásnál Larának mintha egyáltalán nem is lenne súlya? Úgy siklik a vízen, mint akin hatalmas karúszók lennének.

    Szerk.: még több öldöklés, kis lövöldözés: https://www.youtube.com/watch?v=_h6joXLQz-s
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-09-10 08:39

  9. #469
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Jajaja egyre tobb jatekban elterjedt ez az "uszasi technika"... ;-)

  10. #470
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Hejj, gépigényről volt már szó? Jójó igen tudom kicsit odébb van a pc-s megjelenés ideje, de azért kíváncsi vagyok, mivan ha elkerülte a figyelmem...? Érdekelne hogy az apu-kat és dupla gpu-kat támogatja e vajon? A TR2013 is csak ímmel ámmal megy mikor hogy van kedve..
    Ált a konzolról átírt játékoknak kaka az optimalizációja...remélem tévedek.
    Utoljára módosítva: Stranzsé által : 2015-09-15 22:31

Oldal: 47 / 96 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •