Oldal: 39 / 96 ElsőElső ... 2937383940414989 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #381
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    "Küzdve küzdj,s bízva bízzál!"
    No,a rajongók nem tudnak küzdeni(annyira) ,akkor legalább bízni lehet valami változásban? Talán-talán egy PC-s kiadásban?! XD
    Volenti Nihil Difficile

  2. #382
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Abban csak bízhatunk, de ha optimisták vagyunk akkor csak idő kérdése, biztosan lesz PC-s .
    Jelenlegi aláírás képed

  3. #383
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Idézet Ichigo Kurosaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem tuti h fonott de nemigazán zavar engem. csak a game legyen jó
    Nem is azért mondtam, mert h zavaró lenne épp az ellenkezője örülnék neki csak akkor nem villoghatnak aTress FX-el...bár sztem a fonott haj is megoldható vele

  4. #384

    Alapbeállítás

    szerintem is nekem úgyis jó lenne ha fonott vagy copfos amúgy tudom h nem azért mondtad h zavaró lenne csak megemlítettem

  5. #385
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Haljatok ez mennyire nem fair hogy a GTA 5 keszul PC-re jovore adjak ki eddig csak konzolos volt BEZZEG a TR DEFINITIVE EDITION miert nem?????
    Amugy az uj TR -rel tuttifrutti az lesz mint a GTA 5 eseteben en mar beletorodtem.

  6. #386

    Alapbeállítás

    Szerintem azért, mert felesleges lenne.Mivel ha valakinek olyan nagyon erős gépe van, akkor Ultimate grafikára felteszi, és már majdnem olyan mint a DE, már csak a TressFX miatt is, gyönyörű grafikával.Amiatt a néhány újítás miatt meg felesleges lenne nekik kiadni szerintem.Én abban reménykedem hogy a következő TR xbox 360-on nem butított grafikájú lesz mint az Underworld PS2-n, hanem akkor maradjon olyan mint amilyen a 2013-as volt.

  7. #387

    Alapbeállítás

    Én is reménykedem, hogy nem lesz agyonbutítva a X360-as változat.......
    Meg én ezt anno nem értettem már Ps2-n se, az Underworld esetében.
    Oké, hogy a grafika nem lehet ugyanolyan, mint egy következő generációs konzolon, de konkrét pályarészeket kivágni, meg ellenfeleket eltüntetni..... (azt hiszem pókok nem is voltak benne)
    Mintha ott is szándékosan minden le lett volna butítva, Lara még sprintelni, meg rúgni sem tudott.....

    Bár én ezek után már pislogás nélkül kinézem belőlük hogy agyonbutítják a X360-as verziót, szándékosan bénára csinálják meg, talán még (Underworld Ps2) kissé le is rövidítik, azzal a mottóval, hogy
    "Ha a teljes játékélményre vágysz, akkor szerezz be egy következő generációs konzolt!"
    Én most azon, hogy Mikróék adják majd ki a játékot, már komolyan meg se lepődtem.
    Most vérszemet kaptak, hogy ennyien felháborodtak,ami csak világossá tette a számukra, hogy jó helyre nyúltak.

  8. #388
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Az új Xbox trailerben más (a már látott) Rise of the TR előzetest adtak le... most lehet, hogy nem is CGI trailer lenne, hanem tényleg a játékbeli grafika?




  9. #389

    Alapbeállítás

    miből vetted hogy ez más? mert más az árnyalat kicsit? vagy az apró részletek a textúrákon? szerintem ugyan abból a forrásból van beletéve. úgy variálják a videókat ahogy akarják utólag effektekkel, színkorrekcióval, meg hasonlókkal. amúgy nem hiszem, hogy "in-game engine" részlet lenne mikor közelről mutatják...
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #390
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Vagy pedig játék közben bekoszolódott Lara, és úgy ment "bele" a cutscenebe az egyiken, a másikon meg tisztán.
    Az Uncharted 4-et látva pedig ilyen grafika már nem csoda.

Oldal: 39 / 96 ElsőElső ... 2937383940414989 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •