Oldal: 32 / 96 ElsőElső ... 2230313233344282 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #311
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EG: Meg tudnád nekünk mondani, mikor jár le a szerződés?

    PS: Nem. És nem azért, mert át akarnék verni bárkit is. Ez egy megegyezés köztünk és a partnerünk között. Az emberek azt kérdezik tőlem, mennyit fizettünk ezért. Vannak olyan dolgok, amikre nem adok választ, mivel egy üzleti megállapodásról van szó. Nyilvánvalóan a megegyezésnek van futamideje. Nem vettem meg a címet örökre."
    EG: Attól még felfordulhatsz....
    így lenne teljes DDDD

  2. #312

    Alapbeállítás

    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  3. #313
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nenát időzített lenne, ha nem... a tényen úgysem változtat, hogy majd mikor megjelent xboxra a játék:
    1.: a PC és PS közösséget enni fogja az ideg (a vérbeli rajongókat legalábbis biztosan), hogy egy bizonyos réteg már rég játszik a várva-várt játékkal, mikor ők nem;
    2.: mint már sokszor el lett mondva, spoilerek lesznek mindenhol, nyugodtan nem lehet felmenni majd egy oldalra és fórumra se;
    3.: egy kisebb réteg úgyis orrba-szájba fog trollkodni.

    Stb. stb. stb.

    Aztán meg majd ha majd netán több hónap/év múlva megjelent a játék a többi platformra is, már nem lesz ugyanolyan a varázs, mert el lett cseszve az élmény. Sajnálatos. Egy életre elásták most magukat előttem.

    Egyébként meg addig semmit nem szabad elhinni, míg hivatalos sajtóközlemény nem jött az időzített dologról, vagy maga a Crystal nem erősítette meg.
    És a marketing sem lesz mögötte (hiába lesz majd csilivili-n felújítva) kevesebb fog majd elmenni mint eredetileg kéne..
    És akkor megint MS nyer belőle valamilyen szintem (szvsz)
    Viszont ha jön X360ra akkor kalóz leszek és megyek vele egy kört.

  4. #314

    Alapbeállítás

    Jut eszembe, a PC-s verzió szerintem egyértelmű bizonyítéka az, hogy az AMD-vel is partnerségben vannak. Legutóbb emiatt főleg a tressFX jött be a játékba, de most az AMD Mantle jön, ami egy DirectX alternatíva és nagyon kétlem, hogy azt az Xboxban használnák, bár hardveresen lehetséges, de a Microsoftot ismerve...

  5. #315
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Idézet rDAVE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jut eszembe, a PC-s verzió szerintem egyértelmű bizonyítéka az, hogy az AMD-vel is partnerségben vannak. Legutóbb emiatt főleg a tressFX jött be a játékba, de most az AMD Mantle jön, ami egy DirectX alternatíva és nagyon kétlem, hogy azt az Xboxban használnák, bár hardveresen lehetséges, de a Microsoftot ismerve...
    TressFX 2 fog debütálni benne, de azt ne felejtsük el, hogy az új konzolgeneráció AMD cuccokból építkezik. Attól, hogy az AMD-vel van megállapodásuk, még nem jelenti azt, hogy jön PC-re. Csak annyit jelent, hogy megfelelően tudják megírni a programot az AMD cuccokhoz (konzolokhoz).

  6. #316

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TressFX 2 fog debütálni benne, de azt ne felejtsük el, hogy az új konzolgeneráció AMD cuccokból építkezik. Attól, hogy az AMD-vel van megállapodásuk, még nem jelenti azt, hogy jön PC-re. Csak annyit jelent, hogy megfelelően tudják megírni a programot az AMD cuccokhoz (konzolokhoz).
    Elméletileg hivatalosan a Mantle-t is mondták már, amit annyira Xboxon nem támogat a Microsoft. DirectX a fő az Xboxon és a PS4-nek pedig saját API-je van. Az AMD-nek pedig fontos a PC ipar, akkor is, ha most a konzolbizniszben is benne vannak.

  7. #317
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet rDAVE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg hivatalosan a Mantle-t is mondták már, amit annyira Xboxon nem támogat a Microsoft. DirectX a fő az Xboxon és a PS4-nek pedig saját API-je van. Az AMD-nek pedig fontos a PC ipar, akkor is, ha most a konzolbizniszben is benne vannak.
    A DX12 hasonló lesz, mint a Mantle, alacsony szintű hozzáférést nyújt a hardverekhez. Azt meg kiadják pc-re, telefonra és xboxra is.

  8. #318
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    TRF-en találtam:

  9. #319
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Ez egy igazán találó kép.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #320
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Elég frusztráló helyzet. :S Na,de az a beszélgetés kiakasztott. Számoljátok meg,milyen sokszor szerepel benne,hogy nem tudom/nem/nem vettem meg/.

    Egy oldalon láttam az egyik dühös rajongó kifakadását,idézem is: És mi lenne,ha majd kiadnának PC-re és PS-re egy Rise of the Tomb Raider Definitive Editiont?
    Jót röhögtem.
    Röhögtem...
    Röhögtem...
    Röhögtem...
    Volenti Nihil Difficile

Oldal: 32 / 96 ElsőElső ... 2230313233344282 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •