Oldal: 31 / 96 ElsőElső ... 2129303132334181 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #301
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás


  2. #302
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    LaraTheSurvivor22! Köszönöm!
    Tom Croft! Hát ez...ez...jelen pillanatban mestermű! XD
    Az angol szövegelése annak a pasasnak meg...hmm,ravasz.
    Volenti Nihil Difficile

  3. #303

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tetszik! Bárcsak hozzájuk is eljutna. Őszintén remélem hogy el fog.....

  4. #304

  5. #305
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Biztosan...de arról senki nem csiripelt,hogy most miért idegesítik a népet,nem?
    Így is lelohadt az érdeklődése sok mindenkinek,mert végül is,ha csak XBOX és XBOX ONE exkluzív lesz,az akkor sem ugyan az,mintha PC-re PS-re is kijönne.
    Volenti Nihil Difficile

  6. #306
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás


  7. #307
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ez de jó kép lett!
    Amúgy is tetszenek Irishhips munkái. De ez nagyon találó!
    És kissé szomorú is... :/
    Volenti Nihil Difficile

  8. #308
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ha nenát időzített lenne, ha nem... a tényen úgysem változtat, hogy majd mikor megjelent xboxra a játék:
    1.: a PC és PS közösséget enni fogja az ideg (a vérbeli rajongókat legalábbis biztosan), hogy egy bizonyos réteg már rég játszik a várva-várt játékkal, mikor ők nem;
    2.: mint már sokszor el lett mondva, spoilerek lesznek mindenhol, nyugodtan nem lehet felmenni majd egy oldalra és fórumra se;
    3.: egy kisebb réteg úgyis orrba-szájba fog trollkodni.

    Stb. stb. stb.

    Aztán meg majd ha majd netán több hónap/év múlva megjelent a játék a többi platformra is, már nem lesz ugyanolyan a varázs, mert el lett cseszve az élmény. Sajnálatos. Egy életre elásták most magukat előttem.

    Egyébként meg addig semmit nem szabad elhinni, míg hivatalos sajtóközlemény nem jött az időzített dologról, vagy maga a Crystal nem erősítette meg.

  9. #309
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Csak én érzem úgy, hogy ez a gyors interjú és magyarázkodás azért született, mert sok volt a heat a fórumokon és hivatalos oldalakon?
    És talán ezzel picit le lehet hűteni a kedélyeket? Mondjuk 2015 végéig, amíg megjelenik a cucc. Sikeres lesz X1-en a jó szövegnek/marketingnek köszönhetően, és majd jön a hivatalos szöveg, hogy: Soz srácok, de csak 100 év múlva lesz PC-re és PS4-re, mert akkor jár le a szerződés. A pénzt köszönjük, ígérjük, jó helyre megy!
    Igazából egy ilyen lépés sem lepne meg a Microfostól. Muszáj volt valamit mondaniuk, amivel csitítani tudják a gyűlöletet és megállítani a bojkottot és petíciókat. Így legalább lesz vásárlói igény a Lara Croft and the Tempe of Osiris játékra is. 2 legyet 1 csapásra. Nagyon okos ez az ember és kiváló marketinges, érti a dolgát rendesen, nem véletlenül van ott, ahol.

    Viszont az tetszett, hogy tegnap már Camilla Luddingtont is zaklatták emiatt a Twitteren.

    Én azért annyira nem lennék biztos még, hogy ez jönni fog később PC-re és PS konzolokra. A játékipar marketingesei sosem az őszinteségükről voltak híresek. Csak most kellett valamit mondani, amivel be lehet fogni a lázadók száját. De ez mit sem változtat a Microfos, Square Enix és Crystal rettentő szemét hozzáállásán. Majd megnézhetik az eladásokat...
    Sok sikert kívánok nekik innét is, de én tuti nem fogok ezeknek már pénzt adni erre, akár jön PC-s verzió, akár nem.
    Egy életre elásták magukat előttem. Inkább támogatok más - korrektebb fejlesztőket.

  10. #310
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    iPon-ról az eredeti interjú forrása:
    "Hogy őszinték legyünk, tegnap kicsit mi is megijedtünk, amikor arról volt szó, hogy a Rise of the Tomb Raider Xbox exkluzív lesz. Először abban reménykedtünk, hogy csak a 2015 végi megjelenésről van szó, de a fejlesztő Crystal Dynamics vezetője, Darrell Gallagher szertefoszlatta álmainkat, és a Lara Croft and the Temple of Osiris-szel próbált vigasztalni minket. Most viszont kezd rendeződni a dolog, hogy egy ismert netes hírességet idézzek: "Mindenki nyugodjon le a pi"-nyóba, nem lesz itt baj, ugyanis Phil Spencer, a Microsoft Xbox részlegének fejese elmondta, hogy a megállapodásnak van lejárati ideje. Reméljük, hogy erről Mr. Gallagher is tud... Spencer a Gamescomon mesélt a megegyezésről, következzen most az Eurogamernek adott interjú.


    PS: Nem az én dolgom, hogy elmondjam, ha egy játék jön egy másik platformra. Nekem az a dolgom, hogy ne beszéljek olyan játékokról, amik nem az enyémek. Van egy bizonyos kapcsolatom a Tomb Raider bejelentett verziójával, és jó érzéseim vannak a Crystal-lal és a Square-rel kötött hosszútávú együttműködéssel kapcsolatban.

    Értem a reakciókat, amiket látok. Ha PlayStationös lennék, hirtelen úgy érezném, hogy a sorozat eltávozott. De nem vettem meg a címet, nem vettem meg a stúdiót, nem az enyém. Amikor ennek (a szerződésnek) idővel vége lesz, ahogy a Dead Rising és a Ryse esetében is vége lett, meglátjuk mi történik a játékkal. Nem birtoklom a Tomb Raider összes változatát.

    Nem uralom annak a jogait, hogy más platformokra készüljön Tomb Raider. Ilyen vonatkozásáról nem tudok beszélni a sorozatnak. Amiről tudok beszélni, az a megegyezés, amit kötöttünk.

    EG: Szóval, mi is ez a megállapodás pontosan?

    PS: Lesz egy Tomb Raiderem jövő karácsonyra, kizárólag Xbox-ra. Ez Xbox 360-at és Xbox One-t jelent. Senkit nem szeretnék félrevezetni azzal kapcsolatban, hol is tart a dolog. Az, hogy mit csinálnak hosszútávon a sorozattal, nem az én dolgom, nincs felette kontrollom. Szóval amiről beszélni tudok, az csak a megállapodás, amit kötöttem. Nem tudom, hová tart még a Tomb Raider.

    EG: Van lejárata az exkluzivitási időszaknak?

    PS: Igen, a megegyezésnek van lejárati ideje. Nem vettem meg, nem birtoklom a sorozatot.

    EG: Meg tudnád nekünk mondani, mikor jár le a szerződés?

    PS: Nem. És nem azért, mert át akarnék verni bárkit is. Ez egy megegyezés köztünk és a partnerünk között. Az emberek azt kérdezik tőlem, mennyit fizettünk ezért. Vannak olyan dolgok, amikre nem adok választ, mivel egy üzleti megállapodásról van szó. Nyilvánvalóan a megegyezésnek van futamideje. Nem vettem meg a címet örökre."

Oldal: 31 / 96 ElsőElső ... 2129303132334181 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •