Oldal: 27 / 96 ElsőElső ... 1725262728293777 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #261
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Legkésőbb akkor fog kiderülni, amikor megjelenik az xbox változat hivatalosan v. nem hivatalosan.
    A szövegekről könnyen kideríthető, hogy más platformra vonatkoznak-e (bill konfigurálás, egér érzékenység, stb.)

    A fél év késéssel az a baj, hogy a Box-osok elkezdik rögtön szétszpojlerezni a netet, csak hogy lássa mindenki, hogy kijaf@szagyerek

  2. #262

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fél év késéssel az a baj, hogy a Box-osok elkezdik rögtön szétszpojlerezni a netet, csak hogy lássa mindenki, hogy kijaf@szagyerek
    Na ez biztos!

  3. #263
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Komment (nem az enyém):
    "Totálisan jól döntött a Microsoft, az h ennyire pörög a nép rajta, jelzi, hogy jobb címet nem is tehettek volna exkluzívvá..."

  4. #264
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^
    Röhög a vakbelem, kacag a májam.
    -------
    Egyébként már a Sony is terjeszti az igét: https://www.facebook.com/OfficialPla...296552/?type=1

    Microsoft announced the news during its Gamescom conference, with the current wording being put out by developer Crystal Dynamics pointing to a concrete exclusive rather than a mere timed deal.

  5. #265
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komment (nem az enyém):
    "Totálisan jól döntött a Microsoft, az h ennyire pörög a nép rajta, jelzi, hogy jobb címet nem is tehettek volna exkluzívvá..."
    Igen, ezt én is olvastam.
    Az lenne a logikus számomra, ha egy ilyen döntés előtt jól átgondolták volna az összes lehetséges alternatívát. Rajongók? Pénz? Stb... Eleve sikeres lett mind anyagilag, mind kritikailag az előző rész - nem hiszem, hogy csőd közeli állapotban lenne a stúdió, főleg, hogy ott van az idei Thief és a nemrég megjelent Murdered is. Az eddigi marketinget is szépen tolták alánk.
    Nem. Szerintem van valami más dolog is a háttérben. Persze lehet, hogy a legegyszerűbb dolog az: a pénz. Ha igen, akkor nagyon mélyre kellett nyúlniuk a microsoknak... vajon megéri nekik bevállalni egy ilyen kockázatot? Eleve magasan többet adtak el eddig PS4-ből és úgy átlagban sokkal jobbakat olvasok arról a rendszerről (technikailag). Azért, mert van egy jó nevű címük, még nem hiszem, hogy mindenki azért xbox one-t fog venni, csakhogy azon játszhasson.
    Nem értem az egészet :/

  6. #266

    Alapbeállítás

    Azzal is tisztában vannak, hogy akiknek nagyon bejött az előző rész, (és azért van olyan, aki anyagilag bőven megengedheti magának) az el fog gondolkodni a konzol vásárláson....
    A Tomb Raidert rengetegen szeretik, szóval tényleg tudták ők, hogy hová kell nyúlni.

    Ahogy írták (sajnos ebben az egyben igazuk van, akármennyire is igazságtalan), az hogy "Ez nagyon fáj, én már évtizedek óta játszom a TR-ekkel, hatalmasat csalódtam!" az senkit sem fog meghatni.


    Szerk.: Sajnos pénzéhes egy nőcit kreáltak ebből a Larából...... a Microsoft pénzcsináló gépe lett

  7. #267
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Én biztos nem veszek azért xbox one-t! Inkább akkor majd megnézem youtubeon egyszer...

  8. #268

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én biztos nem veszek azért xbox one-t! Inkább akkor majd megnézem youtubeon egyszer...
    Én se fogok.... elég volt.
    Amúgy is régóta hiányérzetem volt. Az utóbbi TR-ek nem tudták töredékét se nyújtani annak az érzésnek, amit az old one-ok.... ez az új rész ígéretesnek tűnt, de akkor inkább egyék meg.
    Az én pénzem nem fog kikötni a Microsoft zsebében.

  9. #269
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pénz orientált egy * csináltak Larából
    Az már az AoD-dal elkezdődött, amikor a film miatt félkészen kidobták. Nekem a NewGenek sosem voltak igazán a világom, Underworlddal mai napig nem játszottam, nem is érzek rá ingerenciát, bontatlanul virít a polcon... Szóval ez sem érint annyira. Majd lesznek emulátorok, vagy kiadják PC-re később. Szerintem esélyes, hogy jön a PC-s platform Windózra (abból is lehet kaszálni pár millácskát még), PS meg így nem lesz, mert ők a nagy konkurencia.

  10. #270

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal is tisztában vannak, hogy akiknek nagyon bejött az előző rész, (és azért van olyan, aki anyagilag bőven megengedheti magának) az el fog gondolkodni a konzol vásárláson....
    A Tomb Raidert rengetegen szeretik, szóval tényleg tudták ők, hogy hová kell nyúlni.

    Ahogy írták (sajnos ebben az egyben igazuk van, akármennyire is igazságtalan), az hogy "Ez nagyon fáj, én már évtizedek óta játszom a TR-ekkel, hatalmasat csalódtam!" az senkit sem fog meghatni.


    Szerk.: Sajnos pénzéhes egy nőcit kreáltak ebből a Larából...... a Microsoft pénzcsináló gépe lett
    Én tervezek új konzolt venni, de már elvből se veszem meg az One-t, nem szeretem a Microsoftot, főleg az utóbbi időkben nevetséges, amit művelnek. Minden második lépésükkel mellélőnek, majd amennyire mellette álltak, úgy mennek szembe vele. Ez igaz az One-ra és a Windowsra is. Pénz van, ész nincs. Ha később se jön PC-re vagy PS4-re, akkor tudják hová menjenek el... 96 óta a két fő platform a Tomb Raidereknél a PC és a PS.

Oldal: 27 / 96 ElsőElső ... 1725262728293777 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •