Oldal: 22 / 96 ElsőElső ... 1220212223243272 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #211
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Szerintem nem kérdés, hogy idővel minimum PC-re is megjelenik... de most fontos ezt eljátszani a Microsoft-nak, mert nem megy valami jól az Xbox...
    youtube.com/ScureHD

  2. #212

    Alapbeállítás

    Engem így már nem is igazán érdekel

  3. #213
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ha utólag ki is jönne akármire is, mitől lesz jobb? Addig nem olvashatunk se fórumokat, se oldalakat, de még a Youtubetól is zárkózzunk el, mert addigra már rég agyon lesz spoilerezve a játék?! Köszönöm, ebből nem kérek.

  4. #214
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Számomra ez az egész meghalt mostmár. Reménykedtem hogy lesz valami... de ell lett cs*szve
    "Need doctor bad..."


  5. #215
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Ugyanezt eljátszották a Fable-lel. Ez csak pénzről szól.
    Kiadták a Fable:The Lost Chapterst 2004-ben, és elég nagy sikere volt (3 millió.) Nosza, megjelent az X-box360 2005-ben, és kihasználva a játék népszerűségét, CSAK konzolra jelentették meg a második részt. Csakhogy ez a kettes rész, az X-box exclusive egy pocsék förmedvény lett (állítólag, mert nincs konzolom, és amúgyis utálom), így aztán ki tudja, hogy emiatt jelentették-e meg a 3. részt újfent PC-re, ahogy eredetileg az első is arra jelent meg.

    Azon kívül, hogy vegyék meg a konzolgépeket, semmire nem jó az egész, mert a játékeladások önmagukban nézve nem nőnek meg (az eladási listákra vetett pillantásom alapján - persze lehet, hogy tévedek), ha csak egy platformra veszik meg. Gondolom a rajongók jelentős részének van konzolja és PC-je is, és ha van PC-s verzió, akkor inkább azt vásárolják meg. Mai ultra gamer laptopokkal, amit akárhova könnyen elcipelsz, és akárhol könnyedén tudod tolni a gamet, nem értem, minek erőltetni a konzolos vonalat. Talán pont ezért. Nem egyszer látom, hogy vonaton, buszon a wifin tolják a MMO-kat, és konnektort is találni.

    Eltűnhetne már a konzol affrancba (PC-re mindig szükség lesz játékon kívül is, inkább fejlesszenek ki egy szuperjó, széleskörűen bindelhető USB gamepadet, aki azt szereti), és akkor nem lennének ilyen debil húzások, illetve gyengécske átiratok egyik platformról a másikra, mert kinek van erre ideje? Nyilván könnyebb csak egy platformra fejleszteni...

  6. #216
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    De most mi ebben a haszon? a legtöbb játékos PC-n játszik, nem mindenkinek van pénze egy **** konzolra...
    Az eladási szám is sokkal kevesebb lessz csak Xboxra... Szánalmasak.
    "Need doctor bad..."


  7. #217
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Nem feltétlenül, amikre ránéztem, kb ugyanannyi fogyott a csak konzolosból, mint a (konzol+pc)-sből. Nem a játékon kaszálnak, hanem azon, hogy megveszik a konzolgépeket. Továbbgondolva meg, "ha már úgyis van egy ilyen konzolom, akkor veszek még rá játékot". Na ez a haszon.

    szerk. pl Fablet nézve (ha már azt emlegettem)
    Fable: The Lost Chapters - 3 millió (PC, X-Box, X-Box 360, MAC)
    Fable 2 - 3,5 millió (csak X-Box 360)
    Fable 3 - 3 millió (Pc, X-Bo x360)

    Ezek eléggé hasonló számok, az a félmillás növekedés lehet az is, hogy akkoriban ez a konzol istennek volt beállítva (én csak a trailert láttam, és ámultam rajta, de hát ezért nem vszereztem be konzolt), illetve a kalózverziós PC-sek is megvették.

  8. #218

    Alapbeállítás

    igazad van de ha ez a TR csak xbox-ra jelenik meg és pc re nem ak sztem az nekünk PC s eknek föleg a rajongóknak nagy veszteség lenne

  9. #219
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Gyülölöm, az egész mindenség a pénzröl szól. Hasznot akarnak húzni mindenböl és kib*sznak az emberrel. Arra nem gondolnak hogy ez mekkora veszteség a PC-seknek vagy akár a PS tulajdonosoknak...
    Tetves g*cik hogy így fogalmazzak. Mostmár teljes szívemböl kívánom hogy bukjanak ki az iparból
    "Need doctor bad..."


  10. #220

    Alapbeállítás

    elöre látom h ez a TR ha xbox ra jön ak negyed akkora sikere nem lessz mint a TR 2013-nak

Oldal: 22 / 96 ElsőElső ... 1220212223243272 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •