Oldal: 2 / 96 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #11
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viszont azoknak is jó lenne, akiknek a TR nem arról szól, hogy egy 21 éves archeológus tanonc egyedül legyak 200 őrült szektás fanatikust három nap alatt.
    Ez jó volt. Csak sztem nehéz több emberhez igazodni... Ha megkönnyítik a továbbjutást akkor olyan mintha végigjátszássál vinnénk végig a játékot és mivel (ha több fejtörőt akarnak) ilyenekkel van tele a játék és értelmét veszti ha átrohanunk rajta. Mert ugye elvileg azt kéne szeretni benne h feladatokat kell megoldani. Ha vkinek ez nem tetszik, játsszon mással... kár h ennek most pont az ellenkezője történt.
    youtube.com/ScureHD

  2. #12
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már alig várom a következőt semmi hírt nem tudunk h gondolkodnak-e már egyáltalán rajta vagy tervezgetnek-e már vmit ??

    Ha elolvasod az előző oldalt, találsz érdekes dolgokat ezzel kapcsolatban, bár ezekből egyelőre csak találgatni lehet, mit várhatunk. Illetve a legújabb podcast végén is szóba hozzák a dolgot, ha nem is az egészet, de a végét érdemes elolvasni.
    Spoiler!

    Úgy hangzik, hogy vannak konkrét terveik, előbb-utóbb majd kiderül, hogyan tovább.

  3. #13
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Engem most egyelőre az izgat, hogy mi lehet az a Lara Croft: Reflections...

  4. #14

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem most egyelőre az izgat, hogy mi lehet az a Lara Croft: Reflections...
    Olyan régóta nem hallani semmit ezzel kapcsolatban,hogy én már el is felejtettem
    Engem is nagyon érdekel,szerintem vagy egy single player dlc (tök mindegy h mondták h nem lesz,ruhákra is azt mondták),vagy egy olyan játék,mint anno a Guardian of light volt.....bár olyan találgatásokat is olvastam,hogy esetleg egy közelgő film változat címe.
    Jó lenne tudni végre.

  5. #15
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Nekem elsőnek jöjjön a film utána minden más
    De sivatagba elnéznék meg Thaiföldre kövi részben.

  6. #16

    Alapbeállítás

    Én úgy képzelném a következő részt,hogy Lara ugye túlélte a sziget okozta megrázkódtatásokat,rájött hogy a közelében eléggé veszélyes barátnak lenni,tehát elhatározza hogy
    ezentúl egyedül fog kalandozni. Sam meg aranyos,meg minden,de szépen elköszönnek egymástól tartják telefonon vagy akárhogy a kapcsolatot,de tudnám mellőzni a kövi részből.
    Nem kellenek barátok,fejlesztgetések, Larát nem kell fejlesztgetni,van már egy-két tapasztalata,tud egy két trükköt már a játék elején (bár ez sztem így lesz) és fel van fegyverkezve.Az akrobatikus ugra bugrákat szerettem,ezt visszahozhatnák,de szerintem ennek is búcsút mondhatunk.....Több lesz benne a sír,már nem a túlélésen,hanem a kalandozáson,felfedezésen lesz a hangsúly,több fejtörő.

  7. #17
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Ha kevesebb "hentelésel" meg tudnák oldani az nagyon jó volna na meg nem kéne elcseszni bugyuta DLC-kel.
    Jelenlegi aláírás képed

  8. #18
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Ha lesz multi, akkor kellenek barátok mert fel kell mutatni érdekesebb játszható karaktereket multiban. Még1 ok h ne legyen multi, csak a single-t is elb@ssz@.
    youtube.com/ScureHD

  9. #19
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De sivatagba elnéznék meg Thaiföldre kövi részben.
    Thaiföldre én is. <3

    _________________

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kétlem, hogy ekkorát váltanának, különösen a siker(?) után amit ez a játék produkált. Az a gáz, hogy mint játék eszméletlen jó lett, csak hát a TR faktor nagyon alacsony benne. Innentől pedig kérdéses, hogy komolyan visszatérnek-e az eredeti formulára.
    hát persze hogy nem, nem azért mondtam, mert van remény, hogy a TR TR lesz ismét, ez teljesen valószínűtlen. azért írtam, mert azt mondták, a sírrabláson lesz a hansgúly. és bezony ez is teljesen valószínűtlen ezek után. de nembaj, jó játék volt amúgy.... csak akkor legalább ne mondanának ilyeneket.

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem most egyelőre az izgat, hogy mi lehet az a Lara Croft: Reflections...
    a nyakamat rá, hogy még egy GoL-féle spinoff.
    Anything could happen
    And it will

  10. #20

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kevesebb "hentelésel" meg tudnák oldani az nagyon jó volna na meg nem kéne elcseszni bugyuta DLC-kel.
    Nekem még a DLC-kkel sem lenne bajom, ha legalább azok fejtörőket adnának a játékhoz. Azt pl nem értem, hogy az opcionális sírokat miért nem lehetett kicsit nehezebbre csinálni. Úgyis opcionális, akkor legalább az legyen nehéz.

Oldal: 2 / 96 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •