Oldal: 17 / 96 ElsőElső ... 715161718192767 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #161
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Képregény 4.-ik része: (nem voltak nagy elvárásaim )
    Rajzok: fogjuk rá, még úgy ahogy jók voltak, láttam már rosszabbat it
    Történet: mit mondjak... egyik része töltelék volt, másik része viszont a tekintetben érdekes volt, hogy felvetett néhány kérdést, pl.:
    Spoiler!
    Szerintem rövidebb is volt néhány oldallal, gyorsabban olvastam végig, mint a korábbiakat. Azt érzem rajta, hogy ezt csak úgy beleírták a nagyobb bevétel miatt. A negyedik v. ötödik oldal meg: , a Minden végzet nehéz c. film jutott róla eszembe.
    Azért kíváncsi vagyok mi lesz az utolsóban...

  2. #162
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem kell 500 egy gamer PC-re. 150-160ból (mondjuk egy xbox one árából) ki lehet hozni egy "minimalista" gépet amin az újabb játékok nagyja egész jól menne. a "next gen" konzolok teljesitményét hozná szerintem, sőt jobb is lehet, mert az nem kinlodna az 1080p-vel mint most a konzolok. 500ból már majdnem a legjobb (tulárazott) dolgokból, némi vízhűtéssel lehetne gépet építeni.
    elnézést az off topicért. áttehetitek a pc-be
    Huh azért megnyugtattál egy kicsit, de szerintem itt már nem lesz lehetőség pl a haját kikapcsolni vagy ilyes
    Nyugi ez nem off hisz a játék gépigénye a téma

    Remélem, hogy most több helyszín lesz mint a régiekben pl az egyik helyen rájön, hogy egy másik helyen van az a valami, ami kell neki épp
    És akkor nem lesz az, hogy az egész mondjuk Nepálban játszódik csak

  3. #163

    Alapbeállítás

    Ó jaj lehet nem lehet kikapcsolni a hajat? Nálam a TRbe be se lehet kapcsolni mert nem érhető el az az opció xD Hát azért remélem hogy menni fog :O

  4. #164

    Alapbeállítás

    egy GTX 660-as kártyát meg lehet venni 50ér (AMD chippes kártyák lehet olcsóbbak is, de én a kék+zöld utat követem), ezen a 2013-as TR max/ultra beállítással 1080p-n 25-50 fps között megy, átlagban olyan 40 körül talán a tressfx hajjal (persze ehez a gép többi része sem lehet "őskövület"). bár a következő játéknak ez már valószinü kevés de ha az ember okosan vesz vissza a beállításokból még simán játszható lesz szerintem. főleg ha azt nézzük hogy több mostani játék is 30fps-el döcög az új konzolokon, és gyakran nem is 1080p-n, hanem kissebb felbontáson. de ha az embernek mondjuk csak videokártyát kell venni akkor járhat a legjobban.
    mondjuk mire kijön a Rise addigra biztos jobban tudják alkalmazni a konzolok teljesitményét és a gépek ára is biztos elviselhetőbb lesz. kár ezen előre aggódni, amíg szinte semmit nem tudni.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  5. #165

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy már annyira a grafika, és a videók minősége a legfontosabb szempont a játék készítők számára, hogy tényleg nagyon nagy teljesítményű gépet fog igényelni szerintem......
    Anno az 1-2-3-4-5. részig nem volt hatalmas változás a grafika terén, és szerintem ez nem is volt akkora baj. Angel-t is ott rontották el, hogy látványosan nagyot akartak újítani a játékon(persze kellett a változás, meg minden, de az irányítást meghagyhatták volna), nekem akkor minden rész vígan futott a gépemen, de az már nem......

    A játékmenetnek, és a történetnek kéne (szerintem) a legfontosabbnak lenni, nem annak, hogy 2x, vagy 3x akkora pályák legyenek......

  6. #166
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Na, jöhetne már
    Pszichomókuson én nem csodálkoznék, elvégre a leányzó még midnig csak 17-22 között van valahol. Az meg kutyafüle önismeret meg belső erő terén. Jó lesz ez a játék

    Ma már ott tart a technika, hogy egy ilyen jellegű játéknál a sztori pocsék grafikával nem fog semmit sem hozni. Muszáj megcsinálni szépre, aztán ha rá tudnak pakolni pluszt, annál jobb.
    Íjat meg örülnék, ha eltüntetnék, mert szerintem meg az nem illik Larához egyáltalán... Ebben a részben megfelelő volt, mert a környezet hozta, de ha választani kell, az íj csak nyűg. Hosszú, beleakad mindenbe, és ha nedvesség éri az ideget huzamosabb ideig, onnantól kezdve használhatatlan. Imádom az íjászatot, országos bajnokságot is nyertem, de na. Lara Croft = puskapor

  7. #167
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, jöhetne már
    Pszichomókuson én nem csodálkoznék, elvégre a leányzó még midnig csak 17-22 között van valahol. Az meg kutyafüle önismeret meg belső erő terén. Jó lesz ez a játék

    Ma már ott tart a technika, hogy egy ilyen jellegű játéknál a sztori pocsék grafikával nem fog semmit sem hozni. Muszáj megcsinálni szépre, aztán ha rá tudnak pakolni pluszt, annál jobb.
    Íjat meg örülnék, ha eltüntetnék, mert szerintem meg az nem illik Larához egyáltalán... Ebben a részben megfelelő volt, mert a környezet hozta, de ha választani kell, az íj csak nyűg. Hosszú, beleakad mindenbe, és ha nedvesség éri az ideget huzamosabb ideig, onnantól kezdve használhatatlan. Imádom az íjászatot, országos bajnokságot is nyertem, de na. Lara Croft = puskapor
    Gratula hozzá!
    21 volt Yamataion
    Akkor lássuk csak a wishlistet: sírok vissza - igazi kemény gondolkodósak, nuku íj, dupla pisztoly alap legyen, ügyességi részek vissza, kevés rinya, szép grafika, minimális akció, jó történet, ne fogja a játék annyira a játékos kezét... ejj, nem könnyű a játékfejlesztők élete

  8. #168
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula hozzá!
    21 volt Yamataion
    Akkor lássuk csak a wishlistet: sírok vissza - igazi kemény gondolkodósak, nuku íj, dupla pisztoly alap legyen, ügyességi részek vissza, kevés rinya, szép grafika, minimális akció, jó történet, ne fogja a játék annyira a játékos kezét... ejj, nem könnyű a játékfejlesztők élete
    Még a szép grafika az haggyán, annak nem muszáj túlságosan valósághűnek lennie, mert akkor a többire nem nagyon fektetnek hangsúlyt... De szerintem legyen jó a története, legyen sok gondolkodtató és nyaktörő rész, legyen egy csomó sír, legyenek gyönyörű helyszínek, mint régen, meg a legfontosabb: ha mégegyszer a TRL TRA TRU motoron merik csinálni a játékot, én ott kinyírok valakit, mert iszonyú vacak volt az irányítás... -.-" A TRL az még el is ment, oda ugrott, ahová akartam, de a TRA-nál piszkosul megszenvedtem... Vagy pedig finomhangoljanak egy jót az irányítórendszeren, mert az első három TR-üknek borzalmas volt az irányítása szerintem... A TR2013-at nem tudom, hogy milyen, de most nyáron veszek új laptopot és beszerzem rá. De olyan érdekes, hogy mostanság szinte mindenki az Unreal Engine 3.x-et (mostmár 4.0-át és fejlesztéseit) használja játékfejlesztéshez és szerintem sok új és jó funkciót tartalmaz, szerintem ideje lenne váltaniuk.
    Ami az új Larát illeti, nekem tetszik, egyre jobban hasonlít Camilla-ra. A pszichomókus ötlete tetszik, de ne nála töltse majd az egész játékidőt, max 1-2 cutscene és utána jöhet az új vikinges kaland. Remélem, hogy a Vikingeknél fog játsódni félig-meddig, de örülnék Egyiptomnak, Perunak, vagy pedig Siófoknak. XDDD
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  9. #169
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nekem nem volt túl sok gondom a TRA-val, a TRU-nál viszont a kamerairányításért felelősöket szidtam, de őket nagyon!
    Ha jól tudom, akkor hazai fejlesztésű motort használnak (Foundation) - még olvasható is a főoldal egyik cikkében

  10. #170
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Egyvalamit elfelejtetettek a kívánságlistáról méghozzá legyen benne 400 négyzetmérföldnyi vad terep! amit szabadon bekalandozhatunk feltárhatunk a történet szála mellett! (akárcsak a Just Cause 2-ben) (és most ne fejezzetek le) és akkor valóban meglenne a szabadság/szabadságunk a játékban
    Spoiler!

Oldal: 17 / 96 ElsőElső ... 715161718192767 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •