Oldal: 16 / 96 ElsőElső ... 614151617182666 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #151
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg lehetne úgy oldani ezt, hogy mit tudom én eltelt pár év, és Lara a fizikai tudását is fejlesztgette, járt küzdő sportra, és megtanult pár mozdulatot, hogy még felkészültebb legyen a következő kalandjára.
    Elvileg fizikailag már eddig is rendben volt Lara... hegyet mászott, stb. Egyszerűen stílust váltott a játék, már lövöldözni kell az ügyességi részek helyett. De reméljük ez tényleg megváltozik.
    youtube.com/ScureHD

  2. #152
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Az, hogy milyen lesz az új Lara, azt csak a készítők tudják, de az szinte teljes bizonyossággal borítékolható, hogy itt már nem egy "sírós-nyifinyafit" fogunk kapni, hanem valakit, akinek lételeme a kaland - még ha szorongó beteg is emiatt.
    Sírok - mondani könnyű, hogy visszahozzák, majd elválik mi lesz belőle, mert ha úgy vesszük, akkor a tavalyiban is voltak
    Nekem viszont szimpatikus lenne az íj, mint új státusz fegyver, esetleg mint opció a két 9 millis

  3. #153
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Pffff szép.... Csak nextgen konzolra lesz.... Vagy egy 500 ezres pc re
    Ezektől eltekintve, imádom a jeges pályákat :-D ezt a pszichológia cuccot... Háát kicsit sértőnek érzem még a végén azt szűrik le az emberkék h bolond Lara vagy vmi, meg igazábol az előző végén nem úgy tűnt hogy bármilyen lelki trauma érte volna, nagy boldogan, mosolyogva mondta h "im not going home" és ennyi :-D
    M1 várom azért :-D

  4. #154
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pffff szép.... Csak nextgen konzolra lesz.... Vagy egy 500 ezres pc re
    Ezektől eltekintve, imádom a jeges pályákat :-D ezt a pszichológia cuccot... Háát kicsit sértőnek érzem még a végén azt szűrik le az emberkék h bolond Lara vagy vmi, meg igazábol az előző végén nem úgy tűnt hogy bármilyen lelki trauma érte volna, nagy boldogan, mosolyogva mondta h "im not going home" és ennyi :-D
    M1 várom azért :-D
    Aki sértőnek érzi... nos, azok véleményével nem kell foglalkozni Vajon ők hogy reagálnának le egy hasonló esetet? Egyáltalán túl tudnák élni?

    Van olyan embertípus, akinek az ilyen dolgok később jönnek elő. Addig valahogy az adrenalin erőt ad neki. Idézem Larát (vagy Camillát ): "In our darkest moments, when life flashes before us, we find something; Something that keeps us going. Something that pushes us."

  5. #155
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Jó ötlet volt a pszichológus, teljesen más karaktert kapunk így és a változatosság jó, főleg egy reboot után ez elvárható.
    Ha belegondolunk nem egyszerű 20 éven át jót alkotni, mert mindig ugyanazt tesszük a játékban sírok, lövöldözés, rejtvény (nem feltétlenül ebben a sorrendben) íj módon érthetően nehéz izgalmasnak, újítónak és érdekesnek maradni ennyi éven át.
    Jelenlegi aláírás képed

  6. #156
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    íj módon...
    Nem tudom, hogy szándékos volt e, de tetszett

  7. #157
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy szándékos volt e, de tetszett
    Nem szándékos volt. Lehet, hogy a tudatalattim dolgozik .
    Jelenlegi aláírás képed

  8. #158

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem viszont szimpatikus lenne az íj, mint új státusz fegyver, esetleg mint opció a két 9 millis
    Örülök, hogy mások is így látják, mert nekem is sokkal szimpatikusabb az íj, valahogy közelebb érzem Larához, mint a lőfegyvereket.
    Én az előző játékban is folyton az íjat használtam, a shotgunt csak az akadályok szétlövésére. És az is tetszett, hogy folyamatosan más íjat kapott Lara, persze csak ha megkeresgélted a fejlesztéshez szükséges részeket.....
    Megértem a többi rajongót is, akik hiányolják a dupla pisztolyokat, mert azokat szerettem én is, de a képeken (vagy a videóban) azt láttam, hogy csak egy pisztolytáska volt Larára erősítve, szóval nem tudom....

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki sértőnek érzi... nos, azok véleményével nem kell foglalkozni Vajon ők hogy reagálnának le egy hasonló esetet? Egyáltalán túl tudnák élni?

    Van olyan embertípus, akinek az ilyen dolgok később jönnek elő. Addig valahogy az adrenalin erőt ad neki. Idézem Larát (vagy Camillát ): "In our darkest moments, when life flashes before us, we find something; Something that keeps us going. Something that pushes us."
    Pontosan. Van akiből nehezebben jönnek elő az érzések. Elfojtja majában, de ez még rosszabb, mert váratlanul bármikor előtörhet belőle.
    Nekem amúgy nem tűnt annyira boldognak Lara, elmondom miért.
    A végén mindenki ott ült egymás mellett, és nevetgéltek, Jonah még valami mangó turmixról is beszélt, és aztán ott volt Lara, a többiektől távol, akinek a tekintete a távolba révedt.
    Ja és a csávó (aki odament hozzá) ezt mondta neki: "Nem tudom mi történhetett azon a szigeten, de ha belenézek a szemedbe, nem is akarom tudni!"

  9. #159

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pffff szép.... Csak nextgen konzolra lesz.... Vagy egy 500 ezres pc re
    nem kell 500 egy gamer PC-re. 150-160ból (mondjuk egy xbox one árából) ki lehet hozni egy "minimalista" gépet amin az újabb játékok nagyja egész jól menne. a "next gen" konzolok teljesitményét hozná szerintem, sőt jobb is lehet, mert az nem kinlodna az 1080p-vel mint most a konzolok. 500ból már majdnem a legjobb (tulárazott) dolgokból, némi vízhűtéssel lehetne gépet építeni.
    elnézést az off topicért. áttehetitek a pc-be
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #160
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy mások is így látják, mert nekem is sokkal szimpatikusabb az íj, valahogy közelebb érzem Larához, mint a lőfegyvereket.
    Én az előző játékban is folyton az íjat használtam, a shotgunt csak az akadályok szétlövésére. És az is tetszett, hogy folyamatosan más íjat kapott Lara, persze csak ha megkeresgélted a fejlesztéshez szükséges részeket.....
    Megértem a többi rajongót is, akik hiányolják a dupla pisztolyokat, mert azokat szerettem én is, de a képeken (vagy a videóban) azt láttam, hogy csak egy pisztolytáska volt Larára erősítve, szóval nem tudom....



    Pontosan. Van akiből nehezebben jönnek elő az érzések. Elfojtja majában, de ez még rosszabb, mert váratlanul bármikor előtörhet belőle.
    Nekem amúgy nem tűnt annyira boldognak Lara, elmondom miért.
    A végén mindenki ott ült egymás mellett, és nevetgéltek, Jonah még valami mangó turmixról is beszélt, és aztán ott volt Lara, a többiektől távol, akinek a tekintete a távolba révedt.
    Ja és a csávó (aki odament hozzá) ezt mondta neki: "Nem tudom mi történhetett azon a szigeten, de ha belenézek a szemedbe, nem is akarom tudni!"
    Mert fejben már előrébb járt a többieknél.
    Nem feltétlen elfojtja, persze van olyan is, mert pl. nem akar rá gondolni - sokszor ez tudat alatti -, hanem egyszerűen a megemelkedett adrenalinszint miatt nincs lehetősége megélni azokat az érzelmeket.
    De hátha a pszichológus/pszichiáter majd kifejti bővebben

Oldal: 16 / 96 ElsőElső ... 614151617182666 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •