Oldal: 15 / 96 ElsőElső ... 513141516172565 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #141

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan! Szerintem pár emberkének kéne egy jó pszichiáter, mert nem tudják feldolgozni, hogy ez egy teljesen új Lara Croft, és folyton a régihez hasonlítják, be kéne már végre gyakorolniuk, hogy hogyan vonatkoztassanak el tőle:
    Már idegesítő mindenhol azt olvasni, hogy a "a régi Lara így, a régi Lara úgy!" " Ez nem a régi Lara!" Hát nem.....
    De aki tényleg ennyire meg van veszve a régi Laráért, annak ott vannak a régi játékok, amik (így személy szerint) megunhatatlanok. Ha nem vesszük bele az Angel of the darknest, van öt rész, amit elő lehet venni. Mindegyik elég hosszú ( főleg az egyiptomos Last revelation)
    Én is hiányolom a régi Larát, de újradolgozták az egész sztorit, a jellemét. Az a baj, hogy páran nincsenek tisztában a reboot fogalmával
    Nekem nem sír a szám,de akkor sem fogom csukott szemmel végig nézni,azt hogy egy több mint egy évtizede (!) létező karakert,átírnak.
    (olyan mintha az mondanák a Cristalosok az ananászra,ez az új alma.Nem.Az ananász marad,bármit is tesznek.)
    Mert bármi is történt a Core és Eidos keze alatt,az a múlt.De hoztak egy szintet,amit az AOD bukása miatt már nem tudtak feljebb tolni.
    A Cristal egészen addig csinálta jól (kinek mi) amíg a Legendet és az Anniversaryt csinálta.Lara akkor nem csak önmagához képest újult meg,hanem minden máshoz is.
    Aztán jött az Underworld,ami jó lehetett volna,ha odafigyelnek és nem a marketingre koncentrálnak,hogy Epic így,változó időjárás úgy....(amiből,ha jól tudom,szinte semmit nem kaptunk)
    Igen,kell hozzáadni, aztán elvenni valamit,hogy újra mindenki ismerje a Lara Croft nevet.
    Azt is elismerem,vannak trendek,amiket a Cristalosoknak követniük kell.De ők drasztikusan változtattak,nem pedig egy jó alapot használva fel.(mert ők már csak a nevet használják)
    Azaz:
    A Cristalosok jelen pillanatban egy saját Tomb Raidert alkotnak/alkottak.
    (akiknek meg nem jön be ez a változtatás,azoknak készül a GoL és az Osirises téma.)

    Egyébként,az eredeti szériától eltekintve (igen az utolsó 3 Cristalosat is beleszámítva),jó volt az utolsó rész....csak nem kellett volna elsütni benne az Amanda effektet...vagyis annak fordítottját...(vagy nem ennyire kellett volna kihangsúlyozni ezt...)

  2. #142

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan! Szerintem pár emberkének kéne egy jó pszichiáter, mert nem tudják feldolgozni, hogy ez egy teljesen új Lara Croft, és folyton a régihez hasonlítják, be kéne már végre gyakorolniuk, hogy hogyan vonatkoztassanak el tőle
    Naaaaa, azért kicsit vegyél vissza a lendületből jó? Nem szeretnélek én is elküldeni valahova a véleményeddel. Úgy látom, te nem nagyon ismered ennek a játéknak a múltját, csak max a jelenét.

  3. #143
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Mindegy is! Én szeretem az összes Larát az összes játékot,én megbékültem már az elején.
    Volenti Nihil Difficile

  4. #144

    Alapbeállítás

    De ismerem, ugyanis a régi TR-eken nőttem fel, ( első számítógépes játékom már több mint 11 éve a TR1 volt, azóta szeretem a játékot, szóval légyszi látatlanba ne vonj le senkiről sem légből kapott következtetéseket! amúgy nem érzem hogy bárkit is megbántottam volna, ez nyilván nem kizárólag a rajongók felé, hanem a Trollok felé szólt, akik folyamatosan belekötnek az előző, és a még meg sem jelent játékba, remélem így érthetőbb az előbbi hozzászólásom) és természetesen bánt, hogy "kinyírták" a régi Larát, de most komolyan!
    Mi mit tudunk tenni ellene?
    Lázadunk? És attól mi lesz jobb? Persze hiányoznak a változatos helyszínek, a változatos sírok, a hangulat, a fejtörők.... stb. De mi csak egy könnycsepp vagyunk a tengerben.
    A fejlesztők magasról tesznek rá ( legalább is sztem), hogy nekünk mi kell, és mi hiányzik.
    Nekik az a lényeg, hogy minél könnyebb, minél véresebb, brutálisabb (mert a mai fiatalság ezt kajálja) legyen.
    Kaland, felfedezés, fejtörők kihúzva, mert ugye halomra gyilkolászni az ellent, az sokkal "menőbb"
    Szóval nagy titkot árulok el azzal, ha azt mondom, hogy egyáltalán nem a régi játékosok igényeit fogják/akarják kielégíteni?

    Most is ígérgetnek ezt-azt, aztán lehet a fele se fog teljesülni..... de lehet hogy mint játék iszonyat jóra fog sikerülni, de mint TR megint csak önmaga árnyéka lesz......

  5. #145

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ismerem, ugyanis a régi TR-eken nőttem fel, ( első számítógépes játékom a TR1 volt, szóval légyszi látatlanba ne vonj le senkiről sem légből kapoitt következtetéseket)
    Te vontál le következtetést, a más véleményen levőkről. Te küldted el őket valahova. Szóval csak csínján, másnak is lehet veled ellenkező véleménye, attól még azt tiszteletben kéne tartani.

  6. #146
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^Így van, ahány ember, annyi vélemény.

  7. #147

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te vontál le következtetést, a más véleményen levőkről. Te küldted el őket valahova. Szóval csak csínján, másnak is lehet veled ellenkező véleménye, attól még azt tiszteletben kéne tartani.
    Akkor elnézést kérek.... ez nem nektek rajongóknak szólt, na....
    Az az egy bajom van, hogy elfogult vagyok Larával,...
    Szeretném ha újra a régi lenne, mert már hiányzik.
    Én teljesen megértek mindenkit, aki visszasírja a régebbi TR-eket, de én meg úgy vagyok vele, hogy az előző, és ez, még mindig sokkal jobb a semminél, vagy annál mintha örökké lehúzták volna a rolót a TR előtt...

  8. #148
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Egye p***@, nem néz ki rosszul.
    Rajta tartom majd a szemem. Remélem lesz benne azért sirrablás is
    Anything could happen
    And it will

  9. #149
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    "Megszerzett tudása következtében viszont egy árnyékszervezet halálosan megfenyegette."
    Ez nagyon izgalmasnak hangzik
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  10. #150

    Alapbeállítás

    "Hogy felfedje az Eltűnt Város titkait"

    Talán Croatoan, is benne lesz a következő sztoriban?
    Egy történet szerint ő egy démon, aki elpusztított valamiféle várost,ahol csak az ő nevét találták, egy fába vésve, legalábbis valahol ezt írták, és a végén, a naplóban is ez a szó állt.....
    Lehet hogy abban a naplóban Lara talált egy csomó infót, és onnan vette az ötletét, a következő útjához ( bár lehet hogy tévedek)
    Minden esetre tök jó lenne egy misztikus szál, mindenféle alvilági teremtménnyel ( TR 5 Írország elég ijesztő volt pl a sok rémséggel, meg az a felakasztott manus...brrr)
    Mert azért a természetfeletti lények minden TR-ben benne voltak, a sírok mellé ezt is hozzá csaphatnák a fejlesztők.
    A másik, hogy bár tök jók az új részek, meg minden, de én azért a régi akrobatikus mozzanatokat is hiányoltam a 2013-as TR-ből.
    Kézenállás, csuka fejes (emlékszem a Legendben mennyit szórakozgattam vele a vízesés tetejéről), meg ugye a szaltózgatás ide-oda, ami szintén minden TR-ben benne volt, már a legelső részben.
    Meg nem tudom, ki hogy van vele, de én a vízalatti úszkálásokat is eléggé hiányolom

    Meg lehetne úgy oldani ezt, hogy mit tudom én eltelt pár év, és Lara a fizikai tudását is fejlesztgette, járt küzdő sportra, és megtanult pár mozdulatot, hogy még felkészültebb legyen a következő kalandjára.
    Na meg Lara otthona iszonyatosan szerettem abban a hatalmas kastélyban barangolni, meg ide-oda ugrabugrálni.

    Még amire kíváncsi vagyok, hogy mi lett az előző rész szereplőivel? Nem nőttek annyira a szívemhez, de érdekelne, hogy pl Sam-től sikerült-e elszakadnia....

Oldal: 15 / 96 ElsőElső ... 513141516172565 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •