Oldal: 89 / 96 ElsőElső ... 39798788899091 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 881 - 890 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #881
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Szerintem eléggé az, de a kidolgozást elnézve megéri!

  2. #882
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Dr Whitman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú, hát nem volt épp egy leányálom de csak megcsináltam a végére! A Dark Souls-on edződtem úgyhogy ahhoz képest vállalható volt a nehézség, bár volt ami csak sokadszorra sikerült. A legjobb fegyvernek a méregnyíl bizonyult, egyaránt hatékony volt emberek és halhatatlanok ellen is, de nagyon kellett vele takarékoskodni és csak vészhelyzet esetén használni. Most érzem csak igazán a 2013-as játék jeligéjét: Egy túlélő született!
    Szép teljesítmény, gratulálok! Amikor lopakodásra ad lehetőséget a játék, akkor még csak-csak el tudom képzelni, hogy teljesíthető fejlesztések nélkül, de az utolsó pályán nem lehetett egyszerű végigjutni.


    Ennek a 20 Year Celebration editionnek pedig kifejezetten örülök! Végre érthető, miért olyan veszettül drága a Season Pass. Örülök, hogy nem kell megvennem külön-külön 3 Euróért az előrendelői akciókhoz járó ruhákat, illetve az új DLC-ket, skineket, kiegészítéseket. Kíváncsi vagyok, hogy fest majd AoD Lara a RotTR-ben, az Endurance co-op módját pedig már nagyon várom! Egyedül is hangulatos volt, hát még ketten
    Utoljára módosítva: Matie által : 2016-07-30 09:51

  3. #883

    Alapbeállítás

    [Moderálva: Hivatalos fansite oldal vagyunk, ezért a warez nem megengedett.]
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-08-09 20:05 Oka: warez
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  4. #884
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Friss hírek!

    Új taggal bővült a Crystal Dynamics csapata, méghozzá a veterán Ian Milhammel, akinek már több, mint 20 éves tapasztalat van a háta mögött. Ő rendezte például a legendás Dead Space-t. Korai éveiben mint Envionment designere kezdte a pályafutását, azaz a környezeti dizájnt álmodta meg. Majd évekkel később már művészeti rendező, utána pedig mint játék rendező tevékenykedett. Feladataként nem mást kapott, mint hogy egyengesse a Tomb Raider franchise jövőét.
    https://www.facebook.com/8277214270/...type=3&theater

  5. #885

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Sajnos elkerülhetetlen volt a windows újratelepítése. Mivel a lányom még játszik a játékkal, ezért ismét fel telepítettem. A probléma a következő, egyszerűen mikor belépek a billentyűzet beállításokba, nem jelenik meg semmi, utána csak az alt+f4 kombinációval tudok kilépni. Miért van ez, mi lehet a probléma? Illetve mikor indítom a játékot, akkor ez fogad "ERROR OUT OF TABLE RANGE" de ezt is négyszer írja ki, ilyenkor mi a teendő?
    Köszi

  6. #886

    Alapbeállítás

    Idézet szmayer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Sajnos elkerülhetetlen volt a windows újratelepítése. Mivel a lányom még játszik a játékkal, ezért ismét fel telepítettem. A probléma a következő, egyszerűen mikor belépek a billentyűzet beállításokba, nem jelenik meg semmi, utána csak az alt+f4 kombinációval tudok kilépni. Miért van ez, mi lehet a probléma? Illetve mikor indítom a játékot, akkor ez fogad "ERROR OUT OF TABLE RANGE" de ezt is négyszer írja ki, ilyenkor mi a teendő?
    Köszi
    Megoldódott!
    A magyarosítást le kellett törölni, majd belépni a játékba, feliratokat vissza angolra, és egyből lett billentyűzet beállításom. Utána kiléptem magyarosítás vissza, és megjavolt

  7. #887
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet szmayer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megoldódott!
    A magyarosítást le kellett törölni, majd belépni a játékba, feliratokat vissza angolra, és egyből lett billentyűzet beállításom. Utána kiléptem magyarosítás vissza, és megjavolt
    Szuper, akkor szerencsére nem kellett semmi bonyolultabbat csinálni!

  8. #888
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ez zseniális. Az AoD skin gyönyörű, ennek tetejébe valaki még a hangot is lecserélte az eredetire



    Már alig várom, hogy kipróbálhassam a klasszikus öltözeteket!

  9. #889

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Nagyon szeretnék multiba játszani ,de sajnos nincs senki akivel lehetne..vimzol91 vagyok steamen. Remélem lesz valaki

  10. #890
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy mi történik a Nixxess háza táján, de az utóbbi időben mintha kissé rosszabb minőséget produkálnának. Megint megtörtént az, mint egy hete, kijött az új javítás a Rise-hoz, belépek, betöltöm a mentésemet és hopsz, 5 acsit csakúgy megadott a játék, pedig közöm nem volt hozzájuk. Először öt egyjátékos Túlélő módosat, most meg 4 kétjátékosat és az Extrém Túlélő nehézségi szintet. A tekintetben örülök, hogy az utóbbiból 2-3 bugos volt, és már rég megcsináltam, viszont a többit magamtól szerettem volna megszerezni. Vicces, mert pont a tegnapi új frissítésben írták, hogy javították a nem megfelelően aktiválódottakat. Teljesen elrontották az élményem (és ahogy láttam, nem csak én jártam így), nincs is kedvem vele játszani, pedig jó móka kettesben tolni. Szerettem volna, ha az utolsó acsi, amit megszerzek, az pont az Extrém nehézségi fokozat - ez már nem fog összejönni. Hiába fogom majd egyszer azon is végigjátszani, most hanyagolható, végtére nincs meg a jutalomérzet. Pedig eddig nagyra tartottam a Nixxess-t, tényleg. Például a Rise PC-s változata már a megjelenés napján egy nagyon korrekt munka lett, abszolút meg voltam vele elégedve, sose rosszabb optimalizációt egy játéknak se! Eddig tőlük egyedül a Lara Croft and the Temple of Osiris-ért haragudtam, mert nem tudom miért, de nagyon trehány munka lett. Idén meg már nem ez az első fiaskó. A két utóbbi patch a Rise-hoz, de az új Deus Ex sem sikerült valami fényes rajttal. Lehet hogy nem kapnak kellő időt a minőségi munkára, vagy valami más van a háttérben.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-10-19 23:55

Oldal: 89 / 96 ElsőElső ... 39798788899091 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •