Oldal: 88 / 96 ElsőElső ... 38788687888990 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 871 - 880 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #871

    Alapbeállítás

    De ha visszarakod az előző frissítést, legközelebb csak akkor kell újra, ha új frissítés jelenik meg.

  2. #872

    Alapbeállítás

    Negyedszerre játszom, ismét túlélő fokozaton (szerintem csak úgy érdemes), de ezúttal nem csinálok semmilyen fejlesztést, az alap cuccokban fogom végigvinni. A 2013-asban is csináltam ilyet, ott a végére már elég húzósak lettek a csaták, kíváncsi leszek itt mennyire lesz nehéz.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  3. #873

  4. #874

    Alapbeállítás

    Most szereztem meg az Atlaszt, kemény harcokon vagyok túl, néha érezni a fejlesztések hiányát de a legtöbb esetben taktikával, lopakodással, fejlövésekkel, jól elboldogulok. Megkaptam végre a légzőkészüléket is, ezzel Lara korlátlan ideig a víz alatt tud maradni, gondolom a vízből nyeri ki azoxigént
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  5. #875
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Dr Whitman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most szereztem meg az Atlaszt, kemény harcokon vagyok túl, néha érezni a fejlesztések hiányát de a legtöbb esetben taktikával, lopakodással, fejlövésekkel, jól elboldogulok. Megkaptam végre a légzőkészüléket is, ezzel Lara korlátlan ideig a víz alatt tud maradni, gondolom a vízből nyeri ki azoxigént
    Akkor jól haladsz! Csak így tovább, lesz még egy-két jó harc benne, ami kihívás lesz így. Mondjuk a lopakodás-fejlövés kombó sokat tud segíteni.

  6. #876

    Alapbeállítás

    Hú, hát nem volt épp egy leányálom de csak megcsináltam a végére! A Dark Souls-on edződtem úgyhogy ahhoz képest vállalható volt a nehézség, bár volt ami csak sokadszorra sikerült. A legjobb fegyvernek a méregnyíl bizonyult, egyaránt hatékony volt emberek és halhatatlanok ellen is, de nagyon kellett vele takarékoskodni és csak vészhelyzet esetén használni. Most érzem csak igazán a 2013-as játék jeligéjét: Egy túlélő született!

    Utoljára módosítva: Dr Whitman által : 2016-07-14 23:24
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  7. #877

    Alapbeállítás

    A méregnyíl? Érdekes, én azt sosem használtam. Ebből is látszik, mindenki másképp csinálja.
    Ki fogom próbálni. Én inkább lesből nyírtam akit lehetett. pölö ahol a helikopter jön, ott én felmentem az egyik emeletre, beálltam a fal mögé, és aki jött, lelőttem, vagy lecsákányoltam. És mindegyik odajött, kivétel nélkül. Előfordult ott az is, gondolom a készítők nem számítottak ilyen gyáva módszerre, hogy a végén nem jött a helikopter harmadszor, lemehettem legalulra is, és semmi. Vissza kellett töltenem egy mentést, és a legutolsó ellent már lent kellett elintéznem, hogy helikopterezhessek.

  8. #878

    Alapbeállítás

    Sajnos egy képességpontot mégis felhasználtam, de véletlenül, mert elfelejtettem hogy a sírok teljesítése is képességet ad.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  9. #879

  10. #880

Oldal: 88 / 96 ElsőElső ... 38788687888990 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •