Oldal: 53 / 96 ElsőElső ... 343515253545563 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #521

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerver probléma. Elvileg automatikusan el fog indulni a letöltés, amint megoldják a problémát.
    Rendben, köszi az infót

  2. #522
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Nem akartalak megbántani. Csak Te se vegyél mindent annak, jótanács.

    Nekem is tetszik a 360-as és szeretném, ha PS3-ra is megjelenne. Ezért kérdeztem a petíciót.
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  3. #523

    Alapbeállítás

    Felőlem mehet a petíció, bár nem hinném hogy odefigyelnek rá. De egy próbát megérhet.

  4. #524

    Alapbeállítás

    Ezt én sem értem amúgy hogy a ps3-as playereknek miért nem jelenik meg, pedig szerintem arra is ugyan ilyen szépen megtudnák csinálni.Annyira gyönyörű és érdekes dolgok vannak benne
    Spoiler!
    Nem lehet hogy talán bejelentik a ps3-as kiadást? Bár mondjuk 2016 végére már szerintem ps3-ra és x360-ra se fognak annyira játékokat kiadni ezért lehet hogy ők sem fogják, amit én nem értek mikor bőven van mit kihozni ezekből a gépekből és tuti hogy sokan megvennék mert nem mindenki váltott át az új generációra. Egyébként én támogatnám a petíciódat, mert a ps3 tulajoknak is kijár ugyan ez az élmény!

  5. #525
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    American McGee-nek is csináltak egyet az Alice folytatása kapcsán és eljutott az EA-hez, nyilván nem engedélyt kértem rá, hogy létrehozzam, csak akkor írjátok alá.

    Szerintem ezek a konzolok még jövő évben is el lesznek látva játékkal (360-PS3). A God of War II is anno már a PS3 mellett jelent meg. Indokolatlannak tartom, hogy egyedül PS3-ra nem jelenik meg port formájában A Rise.
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  6. #526
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  7. #527

    Alapbeállítás

    Remélem jól csináltam.

  8. #528
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem jól csináltam.
    Köszi mindenkinek!
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  9. #529
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Aláírtam, hátha. Igazán kiadhatnák PS3-ra is, a 360-as verzió is nagyon szép lett. Nem tudom, hogy ennek mennyi köze van a Microsoftos szerződéshez, mindenesetre remélem, hogy a PS3 játékosok is ugyan úgy megkapják a játékot.


    Sajnos nem volt sok időm játszani, nagyon gyorsan (10 óra alatt) rohantam végig az egész történeten. Abszolút pozitív csalódás volt a helyszínek terén, az art design 10/10, párszor jóformán leesett az állam, itt-ott visszaadta a régi TR részek hangulatát is. Lara karaktere sokat fejlődött, a hangja pedig mérföldekkel jobb, mint az előző részben. Persze maradt a rengeteg robbanás, töménytelen mennyiségben, és a harc... az utóbbiról nem merek nyilatkozni, a kontrollerrel lövöldözés nagyon nem megy, a végén már kifejezetten idegesített. De szerencsére van lehetőség lopakodásra a legtöbb helyen. Fejtörőből a főszálon nem volt sok (a challenge tombokba idő hiányában még nem tudtam benézni), de azok tetszettek, nagyon szépen összeraktak egyet-kettőt. Alig várom, hogy jöjjön PC-re is, volna még mit felfedezni bőven.

    Képek
    (spoiler nincs rajtuk, de még korábban nem látott helyszínek igen, úgyhogy csak akkor nézzétek meg, ha ez nem zavar):


    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valami info hogy van e jatszhato Croft Manor? Nem talalok rola semmit.
    Nna, mostmár tudok válaszolni:
    Spoiler!

  10. #530
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aláírtam, hátha. Igazán kiadhatnák PS3-ra is, a 360-as verzió is nagyon szép lett. Nem tudom, hogy ennek mennyi köze van a Microsoftos szerződéshez, mindenesetre remélem, hogy a PS3 játékosok is ugyan úgy megkapják a játékot.
    Köszi. Hát ha PS4-re kijön PC mellett ez az egy platform (szintén Sony ráadásul) nem oszt nem szoroz, max plusz bevétel lenne nekik.
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

Oldal: 53 / 96 ElsőElső ... 343515253545563 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •