Oldal: 33 / 96 ElsőElső ... 2331323334354383 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 321 - 330 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #321

    Alapbeállítás

    "Crystal Dynamics a Lara Croft and the Temple of Osiris-szel igyekezett nyugtatni a kedélyeket"

    Nem tudom ki hogy gondolja, de az én egyéni véleményem ezek után az, hogy egyék meg a TO-t, vagy szúrják ki vele a saját szemüket, ne az enyémet.... persze kapunk egy "nem is igazi Tomb Raidert" (ahogy ők is megírták), aztán minden el van intézve. Komolyan azt hiszik, hogy majd ettől megbékélünk?

  2. #322
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Persze,hogy azt hiszik. Mi sem egyszerűbb. Gondolatban megsimogatták a rajongók kis buksiját(inkább jól kupán vágták őket),hogy: "Jól van,drágáim,ezt most meg kell ennetek,ennyi,itt van a Temple of Osiris most be lehet fogni a lepénylesőket."
    Volenti Nihil Difficile

  3. #323
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Igen ezek azt hiszik, nesze nektek oszt k**oljatok. úgy is az lesz amit mi akarunk szisztéma.

    Nekem meg nem elég igen is legyen pc kiadás. Bár ha lesz meg se veszem már nem lenne annyira élvezetes.

    utálom mikor az van a pénz beszél kutya ugat helyzet mert erre pont igaz ez a közmondás.
    ja meg elég undorító dolog ez szerintem.

    Spoiler!


    Ezek után nem hiszem hogy olyan nagy bevételük lesz. Az előző részt is széthentelték.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #324

    Alapbeállítás

    Idézet Mitzy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze,hogy azt hiszik. Mi sem egyszerűbb. Gondolatban megsimogatták a rajongók kis buksiját(inkább jól kupán vágták őket),hogy: "Jól van,drágáim,ezt most meg kell ennetek,ennyi,itt van a Temple of Osiris most be lehet fogni a lepénylesőket."
    Hát erre már tényleg csak azt tudom mondani akkor, hogy: Lara Croft Rest In Piece!

  5. #325

    Alapbeállítás

    ezt én nem mondanám felemelkedésnek inkább bukásnak!

  6. #326
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Itt elmagyarázzák, miért nyereséges a stratégia (angol): http://www.polygon.com/2014/8/13/599...er-exclusivity
    A Microsoft támogat, a fejlesztés költségeit csökkentik, hirdetik a játékot, csökkentett jogdíj, többek között. Még ha kevesebb példányt adnak is el, többet profitálnak belőle.

    Pénz, pénz, pénz. Hogy azok, akik a kezdettől fogva várták, hogy játszhassanak vele, követték, szerették, támogatták a sorozatot éveken át, stb... kit érdekelnek?

  7. #327
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Tényleg nagyon találó a kép! Respect annak, aki megcsinálta!
    Manapság minden pénzröl szól sajnos. És meg kell hogy mondjam én az Osiris-el nem leszek megelégedve, mert ez nem olyan Tomb Raider, mint amilyent megszokhattunk. Jó lehet, hogy jó lesz meg szép meg mittudjamén, de számomra (meg szerintem sokmindenki számára) ennyi nem lesz elég. Ez olyan b***d meg János s úgy is jó lesz stílus, mivel sokmindent nem vagyunk képesek csinálni. Legfeljebb szopogatjuk az ujjunkat, de azzal sem érünk semmit, ha késöbb adják ki.
    Én még mindig azt mondom, hogy cs*szék meg az exkluzivitásukat...
    Szerintem az, hogy az Osiris-t kiadják, azzal még nem lesz minden elintézve, konkrétan egy egész történetet vesznek el tölünk, egy egész játékot és Larát. Nem tudjátok elképzelni, hogy mekkora csalódás ért(és szerintem nem csak engem), amikor meghallottam a hírt.
    Na mindegyis mad lesz valami.
    "Need doctor bad..."


  8. #328
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Állítja egy Microsoftos, hogy lejár valamikor a szerződés, tehát valószínűleg kijön majd a játék PC-re is. A kérdés az, hogy mikor... (Attól még ugyanolyan szemét húzás.)

  9. #329
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Igen, a kérdés az, hogy mikor? Ha sokkal késsöb akkor megszívtuk, mert már addigra a net tele lesz vele. Youube-os videók stb... mindenhol spoiler lesz...
    "Need doctor bad..."


  10. #330
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Az exkluzivitás tarthat 6 hónaptól akár 10 évig is... ha egyáltalán szándékoznának portolni PC-re és PS4-re még azután.
    A TRU-s exkluzivitás is már rég lejárt, mégsincs se PC-re, se PS3-ra.

    Nyakamat teszem rá, hogy ez a PR duma csak azért volt, hogy kicsit megnyugodjanak az emberek... de akinek van egy kis esze, nem nyugodott meg egy cseppet sem...

Oldal: 33 / 96 ElsőElső ... 2331323334354383 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •