Oldal: 26 / 96 ElsőElső ... 1624252627283676 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #251
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hittem, ezúttal nehéz lesz kinyírni az érdeklődésemet. Tévedtem.
    Én is egyik este elgondolkodtam azon, hogy az 1000+ órában, amit a TR-be öltem, mimindent megvalósíthattam volna. Nem tudtam, hogy akarom-e igazán, hogy az új részben legyen multiplayer opció, mert ha az is ilyen addiktív lesz akkor nem szabadulok.

    De elébe mentek a problémának.

  2. #252

    Alapbeállítás

    Azért én ezt a hírt nem hiszem el!
    Valahogy nem logikus. Pénzügyileg sem. És ez a fő!

  3. #253
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért én ezt a hírt nem hiszem el!
    Valahogy nem logikus. Pénzügyileg sem. És ez a fő!
    Pedig logikus: kellett az xbox gyenge eladásaihoz egy erős húzócím.
    Lehet, hogy ez a rész nem fog eladási rekordokat döngetni, de 2-3 év múlva már a következő rész előtt lehet hogy egy-egy döntést a Xbox felé húz az TR, mint exkluzív cím.

    Azt sajnálom, hogy a TR eszköz lett hozzá, és nem egy új brand felépítésével próbáltak meg erőfölénybe kerülni.

  4. #254
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Plusz még voltak annyira pofátlanok, hogy kíírták hogy a nagy sírás miatt lesznek sírok. Erre vágytunk már ki tudja hány éve és csak most kapnánk meg? Ráadásul nem is mindenki? Ez nem azért de egy roppant szemét húzás volt az ök részükröl.
    Szerintem is nyugottan el lehet könyvelni a TR bukását. Ez ma'r tényleg nem Tomb Raider. Ez már nem játék. Ez egy eszköz, amivel a rajongókat ráncigálják.
    De am ez szemétség a Microosofttól hogy a tR-vel akarják a bevételeket visszaszedni. Dögöljenek meg, már nem is érdekel. Már tényleg minden reményt kiöltek belölem. Mondjuk eddig se nagyon hittem nekik.
    "Need doctor bad..."


  5. #255
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Nem csak a Microsoft a hibás, hanem a Square Enix/Eidos... hogy adhattak el ilyen címet Xbox exkluzívnak? Milyen sok pénzt kaphattak ezek? A Microsoftnak tényleg ennyire kell egy jó exkluzív cím? Mert ez elég lassan fog megtérülni...
    youtube.com/ScureHD

  6. #256
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Egy páran már kezdik az új LC előrendelésüket visszamondogatni
    Helyesen - teszem hozzá.
    És valószínűleg én se fogom megvenni, míg az új TR ügye nem rendeződik számomra megfelelően.
    Pedig bírnám nagyon

    A 40+ TR-es Steam-es baráti körömből 2-en játszanak összesen Tomb Raidert. Átlag 8-12 körül szoktak lenni ilyentájt.

  7. #257

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem csak a Microsoft a hibás, hanem a Square Enix/Eidos... hogy adhattak el ilyen címet Xbox exkluzívnak? Milyen sok pénzt kaphattak ezek? A Microsoftnak tényleg ennyire kell egy jó exkluzív cím? Mert ez elég lassan fog megtérülni...
    Tudod van az a pénz. A Microsoftnak nem lehet most spórolnia és megvenni egy siker játékot egyszerűbb, mint sikerre vinni egyet. Viszont az eddigi exkluzív címek alapján valószínűleg ezt sem teljesen megvették, hanem csak ideiglenesen. Ez volt a Ryse: Son of Rome és Dead Rising 3-nál is, hogy egy külső studió játékát ideiglenesen exkluzívvá tettek, kiadták a saját konzoljukra, de végül mindkettő PC-n köt/kötött ki egy másik kiadó által.

  8. #258
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet rDAVE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod van az a pénz. A Microsoftnak nem lehet most spórolnia és megvenni egy siker játékot egyszerűbb, mint sikerre vinni egyet. Viszont az eddigi exkluzív címek alapján valószínűleg ezt sem teljesen megvették, hanem csak ideiglenesen. Ez volt a Ryse: Son of Rome és Dead Rising 3-nál is, hogy egy külső studió játékát ideiglenesen exkluzívvá tettek, kiadták a saját konzoljukra, de végül mindkettő PC-n köt/kötött ki egy másik kiadó által.
    Ha ideiglenes exkluzivitást kap, akkor üzletileg nem érné egyértelművé tenni a játék Xboxos kiadása után még fél évig, hogy meg fog jelenni más platformokon is.
    Viszont ez cca. 2 év TR nélkül, és 2 év bizonytalanság.

  9. #259
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az fáj a legjobban, hogy ugye sikeres lett a TR2013, mindenki várja a folytatást. Jött a Rise of the Tomb Raider trailere, ami lázba hozott mindenkit. Mondogatták, hogy hallgatnak a fanokra, visszahozzák a sírokat, Larából most lesz igazán Tomb Raider - mindenki örül, végre talán a lehető legjobb irányba halad a TR, nagyon jó játékot fogunk kapni. Bejelentik, hogy megjelenik PC-n, PS4-en, Xbox One-on.

    Erre hopp (hideg zuhany), bocsi, mégse, csak Xbox One. Annyira örültem, erre egy ilyet leművelnek... Ha a Temple of Osirisről lett volna szó, nem akadok ki ennyire, de egy fő résznél ezt így meg merik tenni... még ha ideiglenesen is exkluzív, elvetették a sulykot. Kiölték a rajongókból az összes lelkesedést.

  10. #260
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ez az időzített exkluzivitás is olyan lenne, mintha nekünk csak úgy oda dobnák, mint a kutyáknak.... sajnálom, ezt nekem nem veszi be a gyomrom.
    A Guardian of Lightnál lenyeltem annó, hogy 1 hónappal hamarabb megjelent boxon - mondván, hogy úgysem főrész -, de itt egyszerűen nem... nem és nem...

Oldal: 26 / 96 ElsőElső ... 1624252627283676 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •