Oldal: 24 / 96 ElsőElső ... 1422232425263474 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #231
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    TR eladásai 2013:
    PS3 - 2.2 million
    X360 - 1.71 million
    PS4 - 0.46 million
    PC - 0.27 million
    XOne - 0.17 million

  2. #232
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ez egyszerűen lesokkolt! Ezt nem tehetik meg! Ezzel akarnak még többet eladni? Szerintem pont az ellenkezőjét fogják elérni, még ha a játék ütős is lesz.
    Meg ha már exkluzivitás akkor már inkább PS mint Xbox...Inkább vennék egy PS4-et mint még egy Xboxot.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  3. #233
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    MI EZ?! EMBEREK,MI EZ A RETTENETES,SOKKOLÓ,BORZALMAS,SZÍVSZORÍTÓAN HÜLYESÉGES ÖTLET??!
    Ezt komolyan nem tehetik meg... Most ezzel szerintem sok rajongó kedvét el is vették az egésztől...
    Komolyan,a sistergős ménkű vágna bele a "szebbik" felükbe... (Nem biztos,hogy van olyan...)
    Nagyon reménykedem,hogy csak marketingfogás,mert ha nem,akkor....................
    Volenti Nihil Difficile

  4. #234
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Máshol már leírtam gondolataim ezzel kapcsolatban. Ide is leírom. Nem kis forrongás van most a Crystal-al és Microsoft-al szemben, de teljesen jogosan.
    Egy olyan sorozatot semmiznek ki, melynek PC-n mindig is helye volt. Eddig kivétel nélkül minden Tomb Raider játék megjelent PC-re, de ez többé nem lényeges már és a retkes pénz miatt csak X1 konzolra viszik, mert abban látnak jövőt, abban látnak sok pénzt.

    Darell Gallagher közleménye:
    "Közben a Crystal Dynamics kiadott egy sajtóközleményt, ami egy kicsit olyan, mint motabára a sebtapasz, de hátha valakinek vigaszt nyújt ezekben a nehéz időkben. Darrell Gallagher, a stúdió feje igyekezett megmagyarázni a döntést. Szerinte a játékosok támogatása miatt lett akkora siker a Tomb Raider és ezért nagyon hálás és ahhoz, hogy a folytatás az akciókaland játékok bajnoka lehessen, szükségük van a "Microsoftos barátaikra". Érdekes módon azt írja, hogy "Xbox-exkluzív" lesz a játék, amikor a konferencián a Xbox One-exkluzivitásról volt szó.
    Megnyugtatásképpen a vezető közölte, hogy a PlayStationön és PC-n játszó közösséget sem felejtették el, ezért érkezik a Lara Croft and the Temple of Osiris (!!!!), illetve PS4-re továbbra is kapható a Tomb Raider Definitive Edition. Sovány vigasz, de egyelőre sajnos ezzel kell beérnie mindenkinek, akinek nem az Xbox a preferált platformja."

    Ez igazából ilyen nesze semmi fogd meg jól marketing bullshit szöveg. Örülök, hogy lesz még Larás játék PC-n, de mindenki a tavalyi évben megjelent nagyszerű reboot folytatását várja!
    Pénzügyi szempontból totális bukás az új Tomb Raider exkluzívvá tétele.
    Az előző játék 5 (PC, PS3, PS4, Xbox360, XBox One) platformon tudott akkora bevételt produkálni, amekkorával a Square Enix eredetileg számolt.
    Ez töredékét nem fogja hozni annak, ráadásul az Uncharted 4 ellen akarják harcba küldeni, ami egyenesen rettentő nagy butaság.

    Egyenesen borítékolható a "bukás". Hiába nyomatnak fel mögé jó marketinget, akkor sem lesz annyira népszerű és sikeres, mint az előző rész.

    Rohadt jól fizethetett a Microsoft a Crystal-nak, de nem hinném, hogy annyira jó üzlet lehet így cserben hagyni a PC-s és PS4-es tábort.
    Sajnos joggal vannak kiakadva a rajongók és a játékosok emiatt a döntés miatt. Én is reménykedem benne, hogy az elkövetkezendő 1,5 évben még megjön a Microsoft és Crystal esze, de ha nem, akkor legrosszabb esetben egyel kevesebb játékra kell majd költenem.
    Ha lesz PC és PS4, akkor örülünk, ha nem lesz, akkor meg a Crystal és a Microsoft végképp leírta magát a Tomb Raider rajongók előtt. Bár a Microsoft már jóideje maga alatt vágja a fát...

    Bár most még persze, hogy ezt mondják. Érdekes is lenne, ha a bejelentés után 1-2 órával rá is cáfolnának (ebben az EA és Ubi nagy mesterek).
    De ugye az E3 és a Gamescom inkább csak parasztvakítás. Amit bejelentenek, arra úgyis rácáfolnak. Amiből gameplayt mutatnak, az úgysem úgy fog kinézni a Retail verzióban. Szóval... Másfél év még van a játék megjelenéséig. Addig még bármit bejelenthetnek. Hiába mondanak most A-t, ebből még simán lehet B verzió is.
    Viszont mivel biztosan nem lesz akkora sikere (az exkluzivitás miatt), mint az előző résznek, így borítékolható a bukás és a Crystal leépítése. Van olyan érzésem, hogy 2015 után jó ideig nem fogunk találkozni Larával semmilyen platformon sem.
    És még egy rossz hír - avagy az utolsó szög a játék koporsójába:
    NEM a Square Enix fogja kiadni a játékot. A Microsoft megvette a jogokat, ők lettek a Rise of the Tomb Raider felelős kiadói.
    A Square Enix-nél már csak a Lara Croft and the Temple of Osiris játék jogai vannak.

    Rohadt nagy haverság lehet a Microsoft-tal, csak kérdéses, hogy megéri emiatt cserbenhagyni egy ekkora játékostábort? Úgy tűnik igen... Ezek után csak remélni merem, hogy befürdik a Microsoft és a Crystal is a 2015-ös Tomb Raider játékkal.

  5. #235

  6. #236
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Jézusanyám!
    Most már nem tudom,hogyan és mit gondoljak...
    A linkelt oldal szerkesztői pedig ügyelhetnének a fogalmazásra is: folyamatosan megy a hiszti az oldalakon? Ja,mert a rajongóknak rosszul esik,hogy csak így ide-oda rángathatnak egy nagy múltú(mert az)játékot.
    Eddig minden Tomb Raider kijött PC-re,nem? Akkor most ez miért ne??
    Volenti Nihil Difficile

  7. #237

    Alapbeállítás

    Elég érdekes port kavartak maguk után.......

    Ez ugye elvileg egy folytatás?
    Én ezidáig még nem hallottam olyanról (de nem vagyok egy hatalmas játékos, lehet csak nem tudok róla), hogy akármilyen játéknak a folytatását áthelyezik csak, és kizárólag egyetlen platformra...... Ha érdekel a 2013-as játék folytatása, vegyél XO-t? Vagy mi??
    Emögött a dolog mögött tuti van más is. Talán a cikknek igaza van:

    A Microsoft megpróbál javítani a rémes eladásokon, és egy időre megvásárolja a játékot (egy teljesen megtévesztő kampánnyal), hogy megszaporodjanak az eladások.

    Az elég gáz lenne, ha egy olyan játék folytatását, ami előzőleg minden más platformra megjelent, most csak XO tulajdonosok számára teszik elérhetővé....
    Ha mégis így van, az nem egy szimplán rossz marketinges döntés lenne tőlük, hanem a rajongók komplett arcul köpése.......

    Elképesztő, hogy az elmúlt évek során mit műveltek a Tomb Raiderrel.... teljesen átformálták, most meg elérhetetlenné tennék a többség számára?
    Nem hiszem el, hogy ennyire idióták!

  8. #238
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég érdekes port kavartak maguk után.......
    Egészen pontosan gyanúsan bűzlő port... Megtévesztés? Ajjajj,Microsoft,Microsoft,hol a fegyver ebben?
    Arcul köpése? Ja,pontosan,plusz még savval leöntése is,mert körülbelül azzal ért fel egyeseknek mikor megtudták. :S
    Volenti Nihil Difficile

  9. #239
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég érdekes port kavartak maguk után.......

    Én ezidáig még nem hallottam olyanról (de nem vagyok egy hatalmas játékos, lehet csak nem tudok róla), hogy akármilyen játéknak a folytatását áthelyezik csak, és kizárólag egyetlen platformra...... Ha érdekel a 2013-as játék folytatása, vegyél XO-t? Vagy mi??
    A Gears of War és Halo 1. része is megjelent PC-re. Utána már csak konzolokon folytatták. Igen, mind2 Xbox-os cím.
    Persze 10 rész után még semmiből sem lett exkluzív cím...
    youtube.com/ScureHD

  10. #240

    Alapbeállítás

    nem gondoltátok hogy még visszasírjátok az Underworld-öt is, mi?
    szerintem még kár temetni mindent, majd ha megjelent a játék...
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Oldal: 24 / 96 ElsőElső ... 1422232425263474 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •