Oldal: 14 / 96 ElsőElső ... 412131415162464 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #131
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet CrashHungarian98 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem az arca hasonlít Camilla-éra . Mit gondoltok?
    Szerintem is egy kicsit hasonló, gondolom, hogy direkt

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El se hiszem, hogy eddig ennyire tetszik nekem szinte minden. Csoda!

    Spoiler!

  2. #132

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ölni ne ölj, igaz idáig nem jössz el de ki tudja D
    Nekem is sokkal jobban tetszik ez a TR remélem hogy szuper lesz ^^
    Odáig nem, de tényleg nagyon lelkes lettem, és remélem nem kell majd csalódnom
    Amúgy nekem is feltűnt, hogy most sokkal jobban hasonlít Camilla-ra.......

  3. #133
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ez milyen durva már!
    WOW! És még százszor is: WOW!
    Hirtelen jobb kedvem lett!
    Volenti Nihil Difficile

  4. #134
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Azért csak megmaradtak Lara démonjai, ha a maci ellen is csákánnyal megy...

  5. #135

    Alapbeállítás

    Amúgy kíváncsi voltam hogy mások véleményére, és sok (külföldi, és magyar oldalon egyaránt) fórumon olvastam, hogy milyen béna dolog már, hogy
    a nagy Lara Croft pszicho mókushoz jár, ez eléggé szánalmas ránézve......
    Szerintem nem feltétlenül. Elvégre tényleg eléggé megviselték a dolgok, és az előző részben még azért gyengébb, és sebezhetőbb volt.
    Nem hinném, hogy szánalmas dolog lenne, ha valaki pszichiáterhez jár.
    Amúgy meg mikor rángatózni kezdett a lába, egyértelműen látszott, hogy legszívesebben felpattanna, és kisétálna onnan.

  6. #136
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    LaraTheSurvivor22!
    Egyetértek,hiszen az előző kaland Larának a legelső volt,nem? Mármint történet szempontjából,én így gondoltam. (azon,hogy pszicho mókus,azon meghaltam XD)
    És Lara démonai a medvével kapcsolatban...Hát...igen!
    Volenti Nihil Difficile

  7. #137

    Alapbeállítás

    Idézet Mitzy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LaraTheSurvivor22!
    Egyetértek,hiszen az előző kaland Larának a legelső volt,nem? Mármint történet szempontjából,én így gondoltam. (azon,hogy pszicho mókus,azon meghaltam XD)
    Pontosan! Szerintem pár emberkének kéne egy jó pszichiáter, mert nem tudják feldolgozni, hogy ez egy teljesen új Lara Croft, és folyton a régihez hasonlítják, be kéne már végre gyakorolniuk, hogy hogyan vonatkoztassanak el tőle:
    Már idegesítő mindenhol azt olvasni, hogy a "a régi Lara így, a régi Lara úgy!" " Ez nem a régi Lara!" Hát nem.....
    De aki tényleg ennyire meg van veszve a régi Laráért, annak ott vannak a régi játékok, amik (így személy szerint) megunhatatlanok. Ha nem vesszük bele az Angel of the darknest, van öt rész, amit elő lehet venni. Mindegyik elég hosszú ( főleg az egyiptomos Last revelation)
    Én is hiányolom a régi Larát, de újradolgozták az egész sztorit, a jellemét. Az a baj, hogy páran nincsenek tisztában a reboot fogalmával.
    Én tovább tudok lépni, és ahelyett, hogy folyamatosan sírna a szám, próbálom megszeretni, megszokni ezt az új csajszit, aki ezidáig csak próbálgatta a szárnyait, de talán meg van benne a kelő adag löket, ami a repüléshez szükséges.....
    Most hátha kapunk egy sokkal keményebb, faintosabb Croft asszonykát, mint az előző részben
    Viszont bármennyire is elfogult vagyok Larával kapcsolatban, azért csak óvatosan reménykedek én is......

    Amúgy nem ide vág, de tök jól néz ki Lara új öltözéke, mi lenne ha kárpótlásképp, a hosszadalmas várakozásért elérhetővé tennék az elöző játékba, mint ingyen, ajándék öltözék? Vagy álmodik a nyomor?

  8. #138
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Szerintem nem kellene beletörődni, ha egyszer nem tetszik valami. Az új Larában semmi érdekes nincs... kicsit kemény, de legalább annyira érzelmes (túlságosan nyálasan érzelmes). Ilyen főhős nőt nem nehéz találni más játékokban, filmekben. Nem baj, most már bekattant a szigeten és kemény lesz.


    A pszichológus remélem nem lesz túl hatékony, mert még a végén visszaalakul Lara...
    youtube.com/ScureHD

  9. #139
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Kerestem egy videót, (és nagy nehezen találtam is egy részletesebbet), hogy mégis milyen fogadtatása volt az új TR bejelentésnek... és jó fogadtatása volt
    Csak milyen messze van még 2015 év vége ... Mondjuk addig pont jó lesz egy új gépet beszerezni.

  10. #140

    Alapbeállítás

    Az a vidi engem is érdekelne, én sem igazán találtam
    Elküldenéd a linket?

Oldal: 14 / 96 ElsőElső ... 412131415162464 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •