Oldal: 12 / 96 ElsőElső ... 210111213142262 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #111
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Köszi az angolt.

    Most akkor a Rise lesz a tavalyi folytatása, az Osiris meg a GoL-nak a folytatása?

  2. #112
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Egy gameplay is esélyes lehet?
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  3. #113
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Igen, Tomb Raider --> Rise of the Tomb Raider, a Lara Croft and the Guardian of Light folytatása pedig a Lara Croft and the Temple of Osiris.

    A Temple of Osirisből mutattak gameplayt, a Rise of Tomb Raider még szerintem várat magára. Bár azt mondják, hogy kedden/szerdán valamikor ismét szerepel majd a Crystal Dynamics az E3-n, de ha a RoTR-ből is mutatnának gameplay-t, tényleg az hinném, hogy karácsony van.

    A viking hajós pedig jó észrevétel

  4. #114
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Így már világos.
    Az kavart be, hogy pl. filmeknél is bejegyeznek egyszerre sok nevet és nyilván csak egy lesz az igazi. A riseról nem is gondoltam volna...

  5. #115
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az angolt.

    Most akkor a Rise lesz a tavalyi folytatása, az Osiris meg a GoL-nak a folytatása?
    Szerintem igen. De majd meglátjuk remélem nem lesz nagy gépigénye, úgy egyiknek sem.Jónak látszik mindkettő így első pillantásra.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #116
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    "visszahozzuk a sírokat a Tomb Raiderbe, mindezt véres túlélés-akció stílusban."
    Nesze semmi fogd meg jól. Gondolom ügyességi részek helyett továbbra is lőni kellesz.
    youtube.com/ScureHD

  7. #117

    Alapbeállítás

    Jó a trailer nagyon. Jó lesz remélem csak el ne kapkodják. Jah és remélem nem lesz nagy a gépigénye s legalább lowon menni fog.

  8. #118

    Alapbeállítás

    gondolom hasonlo gépigénye lesz mint az előzőnek, avagy inkább kicsit nagyobb, tekintve hogy a feljavított motorral megy szerintem, mint a def. edition.
    AAA új játékok kiadásánál kár arra sázmitani hogy 5-8 éves gépeken fantasztikus élményt kapj. a generációváltás lassan utóléri a PC-t is, egyre több játék max beállításához lesz kevés a 2GB-os videokártya
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  9. #119

    Alapbeállítás

    A következő Tomb Raider:

    Szerintem az eddigi (igen rövid) videó alapján elég ígéretesnek tűnik.
    Tetszik, hogy már nem olyan "szűzies" Lara karaktere, hanem igazi túlélő lett belőle.
    Én attól féltem, hogy megint valamiféle csapatos ( a régi karakterekkel, Sammel az élen), kalandról lesz szó, de eddig úgy látom, hogy visszakapjuk ( legalább is reménykedem), a magányos farkas Lara Croftunkat, akit az tesz boldoggá, ha egyedül járhatja a nagyvilágot, mindenféle poros, sötét sírok után kutatva.
    A pszichiáteres rész tetszett. Lara elveszítette az ártatlanságát az előző részben, hisz fel kellett az adnia a túlélése érdekében. Most kételyei vannak önmagával szemben, fogalma sincs, hogy ki is ő valójában. Hős, felfedező, túlélő, gyilkos, aki lemészárolt egy tucat embert?
    Szép lassan rájön majd (ez csak saját gondolat), hogy ő csak akkor érzi igazán elevennek magát, ha egy vérszomjas medve lohol a nyomába, majd pár másodperccel később egy halálos mélységű szakadék oldalán kapaszkodik......
    Nekem mindig is úgy tűnt, hogy Lara az a típusú ember, aki csak úgy tud megbirkózni a félelmeivel, és a démonaival, ha egyenesen odasétál eléjük, és belebámul az arcukba.

  10. #120

    Alapbeállítás

    A legjobb része a bemutatónak,amikor az öreg mondja,hogy keressen valami új hobbit,ökölbe szorul a keze...ami csupa seb,illetve amikor folytatja,hogy az ő korában a világot kellene felfedeznie és látjuk Lara lábát amikor idegesen rángatózni kezd...

    2015 karácsonya...szerintem lesz az 2016 is...(muszáj elkiabálni,így biztosan korábban jön : D)
    illetve...szerintem kicsit változtattak a modellen..kicsit soványabbnak tűnik Lara...

Oldal: 12 / 96 ElsőElső ... 210111213142262 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •