Oldal: 36 / 96 ElsőElső ... 2634353637384686 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 351 - 360 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #351

    Alapbeállítás

    Nem tudom mennyire lehet bízni abban, hogy az új TR a későbbiek folyamán kijönne a többi platformra is.
    Mikróék beismerték, hogy leginkább a jövőre megjelenő Uncharted miatt nyúlták le Larát (szerintem ezt sokan sejtették), mert ők mindig is szerettek volna egy olyan kaland,felfedező, és akció játék keveréket, mint az említett játék...
    hát "elloptak" egyet....

    ez a kijelentés azért is elég riasztó, mert a "mindig is szerettünk volna" mintha azt sugallaná, hogy a későbbiek folyamán is igényt tartanak a TR-re, amennyiben az jövő év végén sikeressé teszi őket

  2. #352
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    levannak sz*****a en akkoris ps4-en aaaakaaaaarooooom jatszaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  3. #353
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Annyit tudok mondani erre az egész tortúrára, hogy itt hibás a Microsoft, a Square Enix és a Crystal is... Nem lehet egy ilyen játékot kisajátítani, mert a TR maga a történelem, igenis a törikönyvekbe is be lehetne írni. Az a baj, hogy cserbenhagyták a rajongókat, nem foglalkoznak velünk, csak vedd az xbox one-t és csendben maradj... Miben jobb az xo, mint a ps4 és egy jobb fajta pc? Semmiben, hardverileg olyan, mint egy 4-5 éves pc, de még az is jobb nála, már elnézést... Annyit mondok, hogy le vannak tojva, nem támogatom őket, nem veszek xo-t egy játék miatt. (ami nem csak egy játék, hanem maga a Játék, mert a TR az már él, annyira jó) Ha egyszer kijön PC-re, akkor talán, de mondom csak talán megveszem, addig semmit!
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  4. #354

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    játékipar. mindig is pénzről szólt a nagyfőnököknek. ha sz@rban van a SE vagy a CD vagy mittudoménki, nem csoda hogy eladják a seg*üket, ha ezzel életben birják tartani a céget esetleg, ha nem is örökre. de ha elég pénzt kapnak, vagy egyéb marketing szolgáltatást ami jelentősen csökkenti a terheiket, még így is jobban jöhetnek ki a kevesebb eladással. (lásd Polygon cikk, amit Matie belinkelt)
    a rajongókkal csak akkor törődnek ha minden más felhőtlen a háttérben, szerintem. természetesen nem védeni akarom őket, csak próbálom megérteni mindkét oldalt. persze az igazságot csak találgatni lehet.
    Pontosan így van, és az is igaz, amit Thak írt, egyetértek vele. Én inkább várok fél évet a PC-s változatra, minthogy ezek is tönkremenjenek. Ha a Mocrosoft pénze kell ahhoz, hogy újabb részek jelenjenek meg, hát legyen. Nem kell oly sötéten látni a dolgot. Ez elsősorban üzlet.
    És igen, a régi részek is: Az itt jelenlevők nagy többsége már akkor ismerkedett meg a TR-el, amikor azok már rég megjelentek. Ott is volt már bemutató, végigjátszás, minden. Ott sem volt érdekes. Aki akarja, megnézni. De én azt is tudom, hogy a többség bizony belenéz a végigjátszásba is. Akkor meg minek a panasz?

  5. #355

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én inkább várok fél évet a PC-s változatra, minthogy ezek is tönkremenjene
    Én is így vagyok vele. Várok max egy évet, hogy lesz-e hir PC megjelenésről, ha mégsem akkor marad a 360. Érdekel a történet maga és hogy mit csináltak. A Spoilerezést meg el lehet kerülni, ha akarja az ember és nincs rászorulva, hogy híreket szolgáltasson másoknak. (Személy szerint megvan a Last of Us már talán egy éve és még nem volt időm/hangulatom belemerülni, mégsem tudom pontosan miről szól, pedig a csapból is folyt orrvérzésig.)
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  6. #356
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan így van, és az is igaz, amit Thak írt, egyetértek vele. Én inkább várok fél évet a PC-s változatra, minthogy ezek is tönkremenjenek. Ha a Mocrosoft pénze kell ahhoz, hogy újabb részek jelenjenek meg, hát legyen. Nem kell oly sötéten látni a dolgot. Ez elsősorban üzlet.
    És igen, a régi részek is: Az itt jelenlevők nagy többsége már akkor ismerkedett meg a TR-el, amikor azok már rég megjelentek. Ott is volt már bemutató, végigjátszás, minden. Ott sem volt érdekes. Aki akarja, megnézni. De én azt is tudom, hogy a többség bizony belenéz a végigjátszásba is. Akkor meg minek a panasz?
    Igen, elsősorban üzlet. Lásd tavaly és idén a SEGA és a Nintendo összefogását, bár nem éppen ide tartozik, de ott is úgy volt, hogy leszerződtek két Sonic játékra, hogy jelenjen meg nintendo 3ds-re és wiiu-ra, mert nem igazán veszik őket, így egy bevált nevet megvettek két rész erejéig és megtették n3ds és wiiu exkluzívvá... Csak ott egy a bökkenő, hogy más konzolra nem fogják kiadni... Remélhetőleg itt máshogy lesz. Max fél vagy 1-2 év és utána megjelenik PC-re is a Rise of the Tomb Raider. Addig meg játszunk a régebbi TR-ekkel és más játékokkal. A végigjátszás megnézése meg nem bűn szerintem, nekem pl. ugyan olyan élményt adott a TR4, mintha akkor kezdtem volna el vele játszani, mikor kijött, pedig néztem a végigjátszásaitokat. Szóval, akit igazán érdekel a játék, úgy is érdekelni fogja, ha esetleg végigjátszást is néz.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  7. #357

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A végigjátszás megnézése meg nem bűn szerintem, nekem pl. ugyan olyan élményt adott a TR4, mintha akkor kezdtem volna el vele játszani, mikor kijött, pedig néztem a végigjátszásaitokat. Szóval, akit igazán érdekel a játék, úgy is érdekelni fogja, ha esetleg végigjátszást is néz.
    Persze hogy nem bűn. Csak akkor az ne dumáljon itt nekem spojlerezésről.

    (Mielőtt valaki magára veszi, nem céloztam senkire. )

  8. #358
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Egyrészt biztosan megjelenik más platformokra is. Az első felháborodások után tisztázták, hogy időkorlátos exkluzivitást kértek, nem vették meg a sorozat jogait.
    Másrészt nem Xbox One exkluzív lesz, hanem Xbox, így 360-asra is megjelenik. Ezért nem feltétlen kell új Xbox-ot venni.

    .. ahogy Roli is megírta a hírekben.

  9. #359
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Nyilván nem fogja a Square Enix saját maga alatt vágni a fát. Ennyire azér ők sem ostobák. Egy olyan kaliberű játékot mint a TR csak platformra kiadni. (és nyilván főrészről van szó.) Nem fogunk mi addig unatkozni. Remek kis szerki pályák jönnek addig. Meg persze maradnak az addig is kiadott trailerek amibe lehet "élvezkedni"

  10. #360
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Na akkor mikor jon valmi trailer? Minden heten felnezek es egy honapja kajak olyan csond van itt Amugy kicsit jatszottam az undival es legendel es rajottem mi is hianyzik a 2013as TR-bol annyira es bizom benne hogy benne lesz az uj TR-ben a bazi nagy terep mellett szines dzsungel es lelegzet elallito OLD RUINS attol TR a TR igazabol. Szamotokra is?

Oldal: 36 / 96 ElsőElső ... 2634353637384686 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •