Oldal: 35 / 96 ElsőElső ... 2533343536374585 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 341 - 350 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #341

    Alapbeállítás

    Megveszik az xbox one-t is. Az átlag egyszerű játékosok, akik amúgy is gondolkodnak a vásárláson, ez csak egy plusz pont számukra.
    A microsoft eladásait nem fogja igazán javítani, de aki nem Tomb Raider rajongó, az nem azt látja, hogy kiszúrtak hánymillió rajongóval, hanem hogy a kiszemelt konzoljára lesz még egy (valószínűleg) jó játék. Sosem a törzsrajongókat meg fanboyokat célozzák marketinggel, mert azok úgy is tudják mit akarnak és mit fognak venni, őket nehéz elcsábítani szerintem.
    De lehet, hogy rosszul gondolom.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  2. #342

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megveszik az xbox one-t is. Az átlag egyszerű játékosok, akik amúgy is gondolkodnak a vásárláson, ez csak egy plusz pont számukra.
    A microsoft eladásait nem fogja igazán javítani, de aki nem Tomb Raider rajongó, az nem azt látja, hogy kiszúrtak hánymillió rajongóval, hanem hogy a kiszemelt konzoljára lesz még egy (valószínűleg) jó játék. Sosem a törzsrajongókat meg fanboyokat célozzák marketinggel, mert azok úgy is tudják mit akarnak és mit fognak venni, őket nehéz elcsábítani szerintem.
    De lehet, hogy rosszul gondolom.
    Az nem segít az eladáson, ha beváljak, hogy ideiglenes az exkluzivitás. Van aki igen is képes lenne megvenni a konzolt, ha a kedvence csak arra jön, viszont bevallották, hogy nem csak arra jöhet, tehát lesz aki emiatt nem vesz One-t, inkább vár. Valószínűleg azért közölték, mert próbálják picit kevésbé rossz fényben feltüntetni magukat. Ha kamuztak volna, akkor a végén ismét az lesz, hogy ők kerülnek ki rosszul belőle vagy a Square Enix. Ez egyiküknek se érdeke. Az ideiglenes exkluzivitásnak több értelme van, mint az exkluzivitásnak (ennél a címnél!). Ha nem hozzák ki másra később se, akkor újabb bevételtől esnek el a Square Enix-nél. Nem az lesz, hogy kihozzák másra és kutyának se fog kellene, ha a játék jó lesz, akkor még a PS4-es verzió is vándorolni fog fel az eladási toplistákra, még lehet jobban, mint a korábban érkező Xbox One-os, főleg mivel a Sony jobban áll konzol eladásokban, még az Xbox hazai pályáján is. A Microsoft elad egy-két boxot, a Square is kevésbé kockáztat, de attól még nem érdeke az utóbbi cégnek, hogy ne hozza ki más platformra. Egy Final Fantasy-t képesek lennének eladni a Sonynak, mert ott a PS verzió sokkal jobban fogy és az Xboxos kiesést a Sony kárpótolná, de ezt a címet nem éri meg nekik véglegesen eladni. A játékiparban minimális kockázatot akar vállalni minden nagy cég, de emellett profitot is akar termelni, szóval ez így nekik szinte tökéletes.

  3. #343
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Egy csoport van, akinél az exkluzivitás igazán számíthat - és ezért is érdekes a karácsonyi szezon: azoknál akik konzolt vennének/kérnének karácsonyra, de még nem döntöttek, hogy melyiket akarják. Ott esetleg szempont lehet, hogy a játék is a karácsonyfa alatt legyen.

  4. #344

    Alapbeállítás

    angolul tudóknak egy kis fejtegetés:

    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  5. #345
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Érdekes egy videó,annyi szent...
    Apropó,megnyugtató beszédek...
    EGYÁLTALÁN NEM AZOK!!!! Én csak felcs*szem magam rajtuk... Mindig,újra és újra és új...
    Mondjuk,annyi szent,hogy a Microsoftnak nem jön valami jól,hogy nem fogy az XBOX ONE...
    Spoiler!
    Volenti Nihil Difficile

  6. #346

    Alapbeállítás

    Nyifff-nyafff........................
    Ennyi nyafogást rég láttam.
    Az elején azt mondtátok, nem is lesz PC-re. Nyaff volt.
    Írtam: http://tombraiders.hu/forum/showthre...ll=1#post38426
    Nem hittétek.
    Most már lesz PC-re, mégis nyaff az egész.
    Még a végén nekem is elveszitek a kedvemet. mitől is? Majd megmondom.

  7. #347
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyifff-nyafff........................
    Nyufff!!
    Én személy szerint csalódottságot érzek,mert eléggé undorító dolog így hagyni,hogy arcra essenek a rajongók. Még ha ideiglenes is az exkluzivitás. Az pedig biztos,hogy pénzügyileg logikátlan,de hány olyan döntés van még ami logikátlan és mégis végleges? :/
    Még ha kijön is PC-re,akkor is mérgesek lesznek még a rajongók emiatt a huzavona miatt,de ez csak az én véleményem.
    Előbb-utóbb meg lesz aki megbékél és megveszi,lesz aki nem békél meg és nem veszi meg,hanem végignézi Youtube-on.
    Volenti Nihil Difficile

  8. #348
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Fenét fogjátok ti végignézni youtube-on.
    8-9-x hónap múlva, amint lesz rá lehetőségetek, játszani fogtok vele, youtube ide vagy oda...
    Szerintem túlzásba viszitek már, nem is kicsit. Nekem ez a hisztéria tesz be - az egész facebook falam tele van a TR-es profilok spamjaival erről -, nem az, hogy bejelentik ezt a "seasoned-exclusive"t, amit már annyiszor elsütöttek más játékokkal is, és ezek szerint mindig hatásos marad, elég erre a fórumra ránézni. Értekeztem pszichomókussal is az esetről, és igen, ez egy kiváló marketingfogás, több okból...

    Megértem, hogy kiakasztó tud lenni, ha nem lehet elsőként rátenni a kezeteket, de az élmény megvár, nem úszik el. Most a fiatalabb játékosok, akik nem játszhattak a frissiben a kiadott old-genekkel, már nem is kaphatnak élményt általuk, mert minden tele van velük? Fórum, youtube? Mit számít, hogy fél évvel később tolhatjuk a gamet más platformon...

    Persze, van annak egy varázsa, hogy ha tudunk beszélni a játékról közösen, azon melegében, de az is macerás, mert amíg nem toljuk végig az egészet, egy spoilert se fogunk megnézni, és akkor ugyanott vagyunk megint: tökmindegy, mikor játsszuk végig.

  9. #349
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    ---torolheto---(bocsi)

  10. #350
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    nahat pont az elmult honapokban fontolgattam hogy becserelem a pc-m egy ps4-re nos meg1 okot kaptam ra a mikronak meg mondok egy jobb marketinget ha kakan fuseral a boxja a piacon ideje lenne befagyasztani azt es feltalalni vmi jobbat? hajra sony!!!
    Spoiler!

Oldal: 35 / 96 ElsőElső ... 2533343536374585 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •