Oldal: 19 / 96 ElsőElső ... 917181920212969 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #181
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az igazi Larától már a Legend megjelenésekor el lehetett búcsúzni. Félig-meddig az is egy reboot volt, ott Lara már csak árnyéka önmagának.

    Attól meg előre ne tarts, hogy el fog bukni a Crystal. Az Underworld már önmagában elég nagy katasztrófa volt, rájöttek, hogy ez így nem mehet tovább, és most jó irányba haladnak. Így se tökéletes, a TR lelke ebben a 2013-as TR-ben odaveszett, mert a casual réteget is be kellett vonzani. Viszont ismét népszerűvé tették a Tomb Raidert, 1 év alatt 6,5 millió példányt adtak el, ami az első három TR kivételével (?) az összes többit simán lekörözi. És állítják, hogy Lara a következő játékban válik igazán sírrablóvá, amit a trailer végülis megerősít. Majd meglátjuk.
    Régi Larát, igazi Tomb Raidert már soha nem kapunk, mert a játék egyszerűen nem lenne versenyképes. Az a koncepció a '90-es években még megállta a helyét, de mára már elavult.
    Csak olyan nehéz megbarátkozni a gondolattal, hogy Ő már sosem lesz a régi... Remélem tényleg igazuk lesz és tényleg igazi sírrabló lesz belőle a következő epizódban. De egy kérdés, most mennyi idős is Lara a reboot-ban? 21? 28 éves koráig még egy pár részt tudnak csinálni, mivel ha jól tudom, annyi idős volt akkor, amikor Natla mamival és a kis bandájával összefutott. Remélem, hogy igazad lesz Matie és nem fognak elbukni és hogy újra megtudják kedveltetni a TR-t. De ti meséltétek, hogy túl sok az akció az új részben, meg valaki mondta, hogy Rambo stílusú lett egy kicsit. Nekem meg a grafika lehet azért nem tetszett, mert pont xbox360-as gameplay-t néztem? :O Nem tudom, viszont a végén az az istennő, vagy mi az tetszett, meg mikor azzal a kigyúrt baltás csávóval kellett verekedni az jól meg volt oldva. Az új karaktermodellek is nagyon ott vannak, egész szép "lányt" csináltak belőle. Viszont a GOL folytatását azt már nagyon várom.
    Sajnos tudom, hogy manapság már nem versenyképes az eredeti koncepció, de mégis, olyan jó volt, hogy kellett gondolkodni mindenen, jó, grafikailag közepes, de még így is sokszor jobban nézett ki, mint az akkori játékok. Nekem a legelső élményem Larával a TR4 demójával volt a Chip CD-n 4 évesen, mert apu anno nagyon sokat vett, én onnan ismertem meg a hősnőt, majd utána keresgéltem a régi lemezek közt, kb. 6 éves koromban, mert addig azt sem tudtam, hogy hogy kell egy cd-t berakni a gépbe, aztán megtaláltam a TR2, majd a TR3 és legvégül a TR1 demóját rajtuk, majd utána miután meg lett az első netünk, akkor kerestem rá és beszereztem a klasszikusokat, imádtam még kis pisis fejjel is. 2006-ban leszedtem a Legend demóját, le voltam nyűgözve 10 évesen, hogy milyen szép a grafika stb. stb., majd mikor előrébb haladtam, már nem tetszett annyira, nem kötött le... A TRA-t megvettem anno 2009-ben és megbántam, mert dögunalom volt a számomra, és az irányítás is pocsék volt, utána jött a TRU gyűjtői kiadás, most tudtam kijátszani tavaly azt is, de az már jobban tetszett, habár Natla mamát nem kellett volna belevonni a történetbe, de az már más tészta. Szép volt, jó volt a TR, de egy korszak ott is lezárult 2003-ban, majd 2006-ban jött az új, ami azóta is tart. Igyekszem bepótolni hiányosságaimat az új TR-rel kapcsolatban, igyekszem beszerezni és kijátszani, meglátom, hogy fog tetszeni utána. Jövőre meg tutibiztos, hogy jön az új rész? Nem lesz kapkodás a vége? :O
    Mindenesetre őszintén sajnálom, ha megbántottam valakit a véleményemmel, csak ki szerettem volna adni mindazt, ami nyomja a lelkem...
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  2. #182
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményt alkotsz egy olyan játékról,amit te magad már ezerszer leírtál,hogy nem tudtál vele még játszani. Nyilván láttál egy-két videót,de arról sem alkothatsz igazán érdembeli véleményt,mert azt nem te fedezted fel.
    Ezzel egyet kell értsek.

    Nyugi van, tombraidermaster1996, ha nekem sincs különösebb bajom, gondolhatod, hogy nincs túl nagy baj. A következőt pedig kivételesen sok szeretettel várom. ^^

    Spoiler!

  3. #183

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jövőre meg tutibiztos, hogy jön az új rész? Nem lesz kapkodás a vége? :O
    Mindenesetre őszintén sajnálom, ha megbántottam valakit a véleményemmel, csak ki szerettem volna adni mindazt, ami nyomja a lelkem...
    A jövőre szerintem,az csak egy pont.Lásd mennyit kellett várni az utolsóra is,hány éven keresztül készítették.
    De lehetséges amikor átportolták PS4-re és elkészítették a DE változatát,akkor lehetséges,hogy elkezdtek dolgozni a kövi részen is.(akár csak történetileg)

    És egy bazi nagy off:
    Nem bántottál meg senkit,elvégre ez egy fórum,ahol elmondod a véleményed.Csupán rávilágítottam,hogy előbb mit kellene tenned,mielőtt látatlanban ítélkezel olyan felett,amit nem ismersz.

  4. #184
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyet kell értsek.

    Nyugi van, tombraidermaster1996, ha nekem sincs különösebb bajom, gondolhatod, hogy nincs túl nagy baj. A következőt pedig kivételesen sok szeretettel várom. ^^

    Spoiler!
    Pedig emlékszem, hogy eleinte kételkedtél benne, de akkor végül is ezt a részt jobban megkedvelted, mint az előző Crystal részeket?
    Mindegy, kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz az új rész, csak akkor tényleg sok helyszín legyen, vagy ha sok nem is, akkor legalább legyenek szépek. A viking hajó az már valamit sejtet és remélem, hogy a viking mitológiához nyúlnak vissza egy kicsit, mert imádom a vikingeket!
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  5. #185

    Alapbeállítás

    Vikingekhez hozzányúltak egyszer...csúnya vége lett...úgy hívják Tomb Raider:Underworld

  6. #186
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A jövőre szerintem,az csak egy pont.Lásd mennyit kellett várni az utolsóra is,hány éven keresztül készítették.
    De lehetséges amikor átportolták PS4-re és elkészítették a DE változatát,akkor lehetséges,hogy elkezdtek dolgozni a kövi részen is.(akár csak történetileg)

    És egy bazi nagy off:
    Nem bántottál meg senkit,elvégre ez egy fórum,ahol elmondod a véleményed.Csupán rávilágítottam,hogy előbb mit kellene tenned,mielőtt látatlanban ítélkezel olyan felett,amit nem ismersz.
    Lehetséges, nem tudom, de jó munkához idő kell, azt mondják, ne kapkodjanak el semmit.
    Legközelebb akkor nyilatkozom, ha vannak előismereteim.
    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vikingekhez hozzányúltak egyszer...csúnya vége lett...úgy hívják Tomb Raider:Underworld
    Tudom... De most hátha jobb lesz. :reménykedő: Most leet megmondjátok rólam, hogy jó nagy marha vagyok, hogy még nézek mesét, de ott van az Így neveld a sárkányodat, ott is vikingek vannak és még a történet is szuper, vicces, szomorkás, kalandos, eszméletlen. Ha lenne a játékban 1-2 sárkány, vagy viking lakosok... Mindegy, ez off volt, bocsi...
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  7. #187
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Régi Larát, igazi Tomb Raidert már soha nem kapunk, mert a játék egyszerűen nem lenne versenyképes. Az a koncepció a '90-es években még megállta a helyét, de mára már elavult.

    Nem a koncepcióval van a gond, csak nem 1 éves fejlesztési idővel kellett volna kidobálniuk a TR játékokat. Most de nagyra vannak a TR2013-al, még szép h jó játékot dobtak össze 5 év alatt. Az Underworld-el szerintem jó irányba haladtak játékmenet szempontjából. Lara megformálása és a történet még mindig gyenge volt, de teljesen vállalható volt ez a fejtörős játékmenet 2008-ban és most is az lenne.
    youtube.com/ScureHD

  8. #188
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindegy, ez off volt, bocsi...
    Meg körülbelül a többi is.

    Mit vársz tőle?
    Első találkozásom a Tomb Raider-rel
    Egyéb játékok
    Tévé, filmek, sorozatok...

  9. #189

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyet kell értsek.

    Nyugi van, tombraidermaster1996, ha nekem sincs különösebb bajom, gondolhatod, hogy nincs túl nagy baj. A következőt pedig kivételesen sok szeretettel várom. ^^
    Ezt most én is sokkal jobban várom, mint anno a 2013-as TR-t.
    A Legendet meg ne is említsük! Ott olyan szinten lebutították, "megszelídítették" Lara karakterét, ( az Anniversaryban is szerintem), hogy tényleg csak önmaga árnyéka volt.
    Sehol a régi vakmerő, kissé antiszoci, frappáns beszólásokkal odacsapkodó Lara.....

  10. #190
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    remélem visszakapja a táskáját, lehet csak én gondolom így de a 10. kincsrablásnál már fura volt, hogy a zsebébe tesz mindent ... xD Michelle még bő egy évet várni kell, holvan még 2015 sőt 2015 karácsony...

Oldal: 19 / 96 ElsőElső ... 917181920212969 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •