Oldal: 94 / 96 ElsőElső ... 44849293949596 UtolsóUtolsó
Eredmény: 931 - 940 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #931

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a Rise inkább volt egy kibővített biztonsági kör az előző részre alapozva, mintsem valami, ami újat akart volna felmutatni. Egyszer el lehetett (sajnos) játszani, de ha tényleg érdemben akarnak valami igazán nagyot alkotni, akkor a következőre ez már édeskevés lesz.
    Ez nagyon találó megfogalmazás. Kívánom, hogy a kövi epizódhoz bátrabban nyúljanak hozzá. Sokan vagyunk, akik (immár) évtizedek óta játszanak vele, tehát van támogatottság és igény a brand életben tartására. TR forever de komolyan: tessenek velünk számolni és igényesen fejleszteni, bátran építeni. Vagyunk elegen, akik úgyis megvesszük. És nem, nem lopjuk le. Miért is lenne értelme? A Steam rendszeresen akcióz, kis türelemmel MINDEN elérhető, nem teljes áron.

  2. #932
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek veled. Alapvetően nekem is a történettel volt a bajom.
    A történet valahogy úgy lett központi, vitás eleme ennek a játéknak, hogy nem tudott az lenni (Rhianna elmondása alapján), érdekes, nem?

    Nekem tetszett, nem adott se többet, se kevesebbet, mint amit vártam tőle. Szerettem volna többet, pl. Lara személyiségjegyei jobban jelenjenek meg, de az ilyen kaliberű játékba ebben a formában nem fér bele. A forma alatt azt értem, hogy beállítottak egy dinamikát, és azt le kell követnie a dialógusnak is, nem lehet lassú vagy elnyújtott. Sokan nem szeretnek olvasni, és elég zavaró tud lenni, ha megtöri a történetet a hosszú dialóg, ezért inkább a naplókban leledzett a történet. Amiket vagy megtalálsz, vagy nem... Lehet, hogy pont azért érzem elégségesnek az egész Rise sztorit, mert én fordítottam ezeket a naplókat, sokszor elkalandozva az eredettörténetekben... (De mielőtt még nekiálltam volna a fordításnak, a végigjátszás után is tetszett.) Vannak például olyan tárgyak, amiknek egyszerűen nincs magyar neve, azoknál kénytelen voltam valamilyen vonatkozó irodalmat találni, hogy mégis mi a jellemző megnevezésük, vagy hogy a magyar fordítás helytálló-e a (szak)irodalom vonatkozásában is. Ugyebár vannak valós történelemből eredő elemek, azoknak is utánanéztem. Szóval sokkal több időt töltöttem ezzel, mint magával a konkrét szövegezéssel.

    És ha kiszámítható a sztori? Az se baj, ha kellően érdekes a játékos karakter sorsa, reakciója az eseményekre. Na ezekből volt nagyon kevés szerintem. A rácsok mögül kiszabadulós, másikrabotkiengedős jelenetekből. Old gen Lara szerintem hagyta volna megrohadni


    Mindenesetre az biztos, hogy a következő részben már nem ártana Croft kisasszonyt valami komolyabb dologba belehajítani, és az, hogy nem Rhianna fogja írni, csak jót tesz neki. A hölgy sajnos nem örökölte apja írói tehetségét, vagy ha igen, akkor nem ebben a műfajban... az interjúja alapján az volt az érzésem, hogy sok mindent akart volna belevinni a narratívába, de nem sikerült elérnie.

  3. #933
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A történet valahogy úgy lett központi, vitás eleme ennek a játéknak, hogy nem tudott az lenni (Rhianna elmondása alapján), érdekes, nem?

    Nekem tetszett, nem adott se többet, se kevesebbet, mint amit vártam tőle. Szerettem volna többet, pl. Lara személyiségjegyei jobban jelenjenek meg, de az ilyen kaliberű játékba ebben a formában nem fér bele. A forma alatt azt értem, hogy beállítottak egy dinamikát, és azt le kell követnie a dialógusnak is, nem lehet lassú vagy elnyújtott. Sokan nem szeretnek olvasni, és elég zavaró tud lenni, ha megtöri a történetet a hosszú dialóg, ezért inkább a naplókban leledzett a történet. Amiket vagy megtalálsz, vagy nem... Lehet, hogy pont azért érzem elégségesnek az egész Rise sztorit, mert én fordítottam ezeket a naplókat, sokszor elkalandozva az eredettörténetekben... (De mielőtt még nekiálltam volna a fordításnak, a végigjátszás után is tetszett.) Vannak például olyan tárgyak, amiknek egyszerűen nincs magyar neve, azoknál kénytelen voltam valamilyen vonatkozó irodalmat találni, hogy mégis mi a jellemző megnevezésük, vagy hogy a magyar fordítás helytálló-e a (szak)irodalom vonatkozásában is. Ugyebár vannak valós történelemből eredő elemek, azoknak is utánanéztem. Szóval sokkal több időt töltöttem ezzel, mint magával a konkrét szövegezéssel.

    És ha kiszámítható a sztori? Az se baj, ha kellően érdekes a játékos karakter sorsa, reakciója az eseményekre. Na ezekből volt nagyon kevés szerintem. A rácsok mögül kiszabadulós, másikrabotkiengedős jelenetekből. Old gen Lara szerintem hagyta volna megrohadni


    Mindenesetre az biztos, hogy a következő részben már nem ártana Croft kisasszonyt valami komolyabb dologba belehajítani, és az, hogy nem Rhianna fogja írni, csak jót tesz neki. A hölgy sajnos nem örökölte apja írói tehetségét, vagy ha igen, akkor nem ebben a műfajban... az interjúja alapján az volt az érzésem, hogy sok mindent akart volna belevinni a narratívába, de nem sikerült elérnie.
    Igen, sokat szidták őt, de hát ahogy olvashattuk, öt helyről jöttek a vélemények/kritikák neki, hogy mit hogyan kellene csinálnia - és akkor még a saját elképzeléseiről nem esett szó. Biztos nem lehetett könnyű megfelelni mindenkinek. Meg igazából nem is kellene, mert az sose vezet jóra. Nem is kell mindig mindent elhinni, amit a tesztelők mondanak. Most nem bántani akarom őket, de például a 2013-as rész végén, amikor
    Spoiler!
    Én is szívesen láttam volna több személyiségjegyet tőle, sajnáltam is, hogy csak ennyit kaptunk belőle, pedig az a börtönös rész és a "It's a no f***ing way"-es rész nekem nagyon tetszett. Amúgy az is érdekes, hogy ugye eleve azzal promózták már az előző részt is, hogy itt lesz mély story, meg dráma és emberi érzések stb., de amikor oda került a sor, hogy a narratíva kerüljön előtérbe, akkor feláldozták azt a gameplay kedvéért. Gondolok itt például a Rhianna által említett pisztoly ledobós részre a rebootból. Én simán arra szavaztam volna, hogy dobja le nyugodtan azt a pisztolyt. És még csak nem is kellett volna olyan sokat lopakodni (vagy kinek kedve szerint), mert addigra már volt íja, és max. 1 óra gameplay után már jött volna a következő fegyver a halott katonától. Szóval én minden esetben afelé hajlok, hogyha a story azt követeli, akkor az domináljon, úgyis lesz bőőven lehetőség még a gameplaynek is. Mert ha nem így teszik, akkor tök fölöslegesen tesznek bele storyt és erőltetik azt.

    És igazad van, sokan nem szeretnek olvasni. Meg a doksikat begyűjteni se. Nagy kár, pedig általuk sok érdekes plusz dolgot megtudhatunk. A Rebootban nagyon szerettem őket, és a Rise-ban is volt pár jó doksi. A fordításaid pedig tök jók lettek, hálás köszönet érte!
    Elképzelhető, hogy a következő részbe még volt beleszólása Rhiannának, elvégre mindig minden cég már jó előre elkezdi a következő játékukat, legyen az egy franchise része, vagy nem. Ez tényleg mindig így van, anélkül nem lennének életképesek. De még ha megadta volna már az alapot Rhianna, a játék kiadásáig még sokszor átírhatják azt.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-28 21:54

  4. #934

    Alapbeállítás

    Kicsit elmerültem a múltban, lévén emlékeztem erre a kommentre, ami már majdnem 3 éves (!) :

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az igazi Larától már a Legend megjelenésekor el lehetett búcsúzni. Félig-meddig az is egy reboot volt, ott Lara már csak árnyéka önmagának.

    Attól meg előre ne tarts, hogy el fog bukni a Crystal. Az Underworld már önmagában elég nagy katasztrófa volt, rájöttek, hogy ez így nem mehet tovább, és most jó irányba haladnak. Így se tökéletes, a TR lelke ebben a 2013-as TR-ben odaveszett, mert a casual réteget is be kellett vonzani. Viszont ismét népszerűvé tették a Tomb Raidert, 1 év alatt 6,5 millió példányt adtak el, ami az első három TR kivételével (?) az összes többit simán lekörözi. És állítják, hogy Lara a következő játékban válik igazán sírrablóvá, amit a trailer végülis megerősít. Majd meglátjuk.
    Régi Larát, igazi Tomb Raidert már soha nem kapunk, mert a játék egyszerűen nem lenne versenyképes. Az a koncepció a '90-es években még megállta a helyét, de mára már elavult.
    Ez volt a helyzet 2014-ben. A következő évben megjelent a Rise, és most ott tartunk, hogy a régi recept ismét kelendő lett. Lásd: minden indie és kis költségvetésű játék eléggé keresetté vált. (főleg a puzzle alapú, fejtörős játékokra gondolok)
    Plusz: Twitchen rengetegszer látom, hogy "casual gamerek" a klasszikus tomb raidereket nyúzzák. Tény, hogy rengeteg dolog felett átsiklanak és a nyilvánvalót nem veszik észre ( a.k.a. " I need a help button, 'cause I dunno where to go..." )

    Aztán mellé jön Rhiana interjúja, amiben azt állította, hogy a Crystal/Square a lehető legmesszebb akar kerülni attól a Larától, akit igazából mindenki vissza akar kapni. Ez eléggé elgondolkodtató.
    (Konkrétan azt mondta, hogy a beszólogatós, 'badass' , klasszikus Larától akarnak messze kerülni.)
    Példa: Ismételten Twitch. Rengetegen a Rise végigjátszása közben ugyanazokat a dolgokat hiányolták: a dupla pisztolyokat, a Core éra azaz a legelső Lara személyiségét és Samet (?!).

    De érdekes módon még mindig a menjünk biztosra a nyerő, annk ellenére, hogy a jelenlegi részben a dolgok többsége már nem is trendi! (Íj, kissé drámai és sötét sztori etc.)
    Ezt pedig én mondom, aki annyira nem törődik a trendekkel, főleg mert nagyon kevés játékkal játszom, ha játszom. (híreket persze olvasok, így van fogalmam dolgokról)

    Hogy mindezt alátámasszam: lásd Hitman. A grafikán túl nem sok minden változott. 2012/13-ban (első TREBOOT) az Absolution nem volt egy nyerő húzás. (a kritikák ellenére)
    Most a széria visszanyúlt a Blood Money -ig, ami 2006-ban jelent meg. A 2015-ös játék hasonlóan működik. A lehető legjobb kritikákkal, ami az eladásaikat is alátámasztja. Ennek kösözönhetőem jön a Season 2.

    (Tudom, nem ugyanaz a műfaj, ettől még ami működött, az nem azt jelenti, hogy "mert régi" ki kell dobni.)
    Utoljára módosítva: ismeretlenismerős által : 2017-05-07 11:26

  5. #935

    Alapbeállítás

    Én igazából nem várok komoly újításokat a harmadik résztől. Nagyon tetszik a reboot, és ha trilógiát terveznek akkor szerintem jobb ha megmaradnak az új irányvonalnál. Így lesz egységes az összkép. Mint az Assassin's Creed-ben, a játék ugyanaz évről évre, csak más a helyszín, de attól még nagyon jó és kell az embereknek. Ha van egy bevált recept, akkor nem sok értelme van kockáztatni, pénzügyileg is jobb ha biztosra mennek. Én szeretem ezt az új Larát és nem hiányzik a régi. A régieknek is megvolt a helyük a videójátékok történelmében, de az előrelépést nem az jelentené hogy a gyökerekhez térünk vissza. Most az akcióhős Lara idejét éljük, nem a kalandorét.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  6. #936
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez volt a helyzet 2014-ben. A következő évben megjelent a Rise, és most ott tartunk, hogy a régi recept ismét kelendő lett. Lásd: minden indie és kis költségvetésű játék eléggé keresetté vált. (főleg a puzzle alapú, fejtörős játékokra gondolok)
    Plusz: Twitchen rengetegszer látom, hogy "casual gamerek" a klasszikus tomb raidereket nyúzzák. Tény, hogy rengeteg dolog felett átsiklanak és a nyilvánvalót nem veszik észre ( a.k.a. " I need a help button, 'cause I dunno where to go..." )

    Aztán mellé jön Rhiana interjúja, amiben azt állította, hogy a Crystal/Square a lehető legmesszebb akar kerülni attól a Larától, akit igazából mindenki vissza akar kapni. Ez eléggé elgondolkodtató.
    (Konkrétan azt mondta, hogy a beszólogatós, 'badass' , klasszikus Larától akarnak messze kerülni.)
    Példa: Ismételten Twitch. Rengetegen a Rise végigjátszása közben ugyanazokat a dolgokat hiányolták: a dupla pisztolyokat, a Core éra azaz a legelső Lara személyiségét és Samet (?!).

    De érdekes módon még mindig a menjünk biztosra a nyerő, annk ellenére, hogy a jelenlegi részben a dolgok többsége már nem is trendi! (Íj, kissé drámai és sötét sztori etc.)
    Ezt pedig én mondom, aki annyira nem törődik a trendekkel, főleg mert nagyon kevés játékkal játszom, ha játszom. (híreket persze olvasok, így van fogalmam dolgokról)

    Hogy mindezt alátámasszam: lásd Hitman. A grafikán túl nem sok minden változott. 2012/13-ban (első TREBOOT) az Absolution nem volt egy nyerő húzás. (a kritikák ellenére)
    Most a széria visszanyúlt a Blood Money -ig, ami 2006-ban jelent meg. A 2015-ös játék hasonlóan működik. A lehető legjobb kritikákkal, ami az eladásaikat is alátámasztja. Ennek kösözönhetőem jön a Season 2.

    (Tudom, nem ugyanaz a műfaj, ettől még ami működött, az nem azt jelenti, hogy "mert régi" ki kell dobni.)
    (Bocsi, hogy ilyen későn reagálok.)
    Igazad lehet, több játék esetében nyúltak most vissza a gyökerekhez, ami többnyire bevált (pl. Doom, Assassin's Creed Origins, esetleg Resident Evil). Nyilván ezek sem 100%-ban az eredetit követik, de egészséges mértékben tértek vissza az alapokhoz és bújtatták azokat modern köntösbe. Valami ilyesmi kéne a TR-nek is.

    Amit nagyon sajnálok az az, hogy... hogy is fogalmazzak, hihetetlenül inkonzisztens a széria. Nem csupán Lara kinézete és személyisége változik néha elég durván, hanem a reboottal már maga a játék alapja is megremegett. (Nem csoda, hogy helyenként sok a széthúzás a rajongók közt is.) Odáig jutott az egész, hogy valamennyire szétvált a franchise, és egy Lara Croft miniszériával és mobiljátékokkal kellett kiszolgálni a régi tábort.

    Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogyan tovább. A harmadik részben, ahogy Dr Whitman írta, én sem számítok jelentős változtatásokra (bár bizonyos dolgokat egyszerűen muszáj, nem játszhatják el megint, hogy hopp, Lara lepottyan, és fegyverek nélkül marad, fejlesszünk ki mindent újra... másodszorra még elment, de többször már nagyon zavaró és sablonos lenne). De az végképp érdekel, mi lesz majd az ezt követő rész sorsa.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2017-06-13 00:26

  7. #937

    Alapbeállítás

    Én is végére értem a játéknak 100%-al DLC-kel. Nem egyszerű véleményt írni ráadásul rövidet nem, de azért szeretném kifejteni a benyomásaimat a játékkal kapcsolatban.
    Először is talán kezdhetném a grafika, irányítás, zene kritikákkal. Ezekre a területekre túl sok időt nem pazarolnék szerintem minden téren megfelelőek voltak. Én inkább a játék történetére és a játék játszhatóságára és felépítésére koncentrálnék.
    Alapvetően azt gondolom, hogy a Rise of the Tomb Raider nem lett egy rossz játék, ha a játék világot általánosnak tekintjük szerintem egy élvezhető helytálló játék volt. Azonban nem lehet elmenni két fontos dolog mellett. Az egyik, hogy ez egy széria sokadik darabja (akár reboot-ok akár egybe tekintve az egészet) másodszor pedig ez egy Tomb Raider játék mely alapvetően Tomb Raider kedvelőknek kellett, hogy készüljön.

    Annak ellenére, hogy alapvetően dicsérhető a játék vannak problémáim vele. A sztori gyenge volt már az elején tudtam mi lesz a vége. Ezt szerintem nem is érdemes túl cifrázni. Nagyobb problémát látom abban, hogy az egész Tomb Raider széria ezzel a játékkal együtt nem tudom hova halad. Mikor 2013-ban rebootolták a sorozatot akkor azt gondoltam, hogy érdemes egy esélyt adni az egésznek meglátjuk mi lesz. Számomra voltak pozitív tényezők az új szériában, például Lara egy ember közelibb karakter lett aki vérzik és szenved ugyanúgy mint a többi ember. Saját bőrén tapasztalja meg a világ dolgait. Tovább tetszett az is, hogy van lehetőség túlélni a történet fel lett építve. Elérkeztünk a Rise of the Tomb Raiderhez melyben viszont a történet és a játék nem tudott fejlődni maximum kiszélesedni. Már az elején éreztem, hogy nem fog sokat hozzá tenni a játék az előzőhöz. Egy ugyanolyan túlélős játékot kaptunk aminek a sztorija is igen gyenge lett. Ráadásul sokszor a túlélős dolgot értelmetlennek is éreztem. A játék úgy fejeződött be, hogy tudjuk hogy lesz még folytatása ami kicsit számomra hatás vadász és vissza tetsző is, de ez legyen a kisebb probléma. Szerintem a játék készítők sok ziccert hagytak ki például emlékszünk, hogy ért véget az előző játék (két pisztoly). Én akkor azt hittem tovább viszik a történetet kicsit visszatérünk a régi síkra ez nem sikerült nekik. Egyáltalán nem akartak olyan játékok készíteni ami a régi Tomb Raiderekbe vissza vinné legalább egy kicsit a játékosokat. Croft Manor meg Lara édesapjának a története próbálta egy kicsit nosztalgikussá tenni a játékot.

    Összességében ez nem lett egy rossz játék a sok kritikám ellenére tisztességesen helyt állt sok sír meg egyéb felfedezni való történetekkel még, ha sokalltam is a gyűjtögetni valókat. Azonban egy Tomb Raideren felnőtt játékosnak egy kicsit hiány érzete támad mikor befejezi és úgy érzi ennél egy kicsit több kellene. A sorozat jövőjét tekintve is kicsit kezdenek zsákutcába kerülni. Mi lesz ezután? Kapunk egy gyűjtögetős túlélős játékot valahol ismét 20 órás játékidővel? Ezt most még nem tudni, de ha az ember tehetne javaslatot és mindenképpen változtatni akartak volna az eredeti koncepción akkor én körülbelül a Legend-be levő Lara karakterét használtam volna továbbra is hiszen Lara karaktere utána már nem tekinthető túl beszólógatós vagy magabiztosnak sem az első hat részhez képest és úgy érzem széles játékvilág közönség is elfogadhatónak tartotta. Szerintem annak a karakternek egy kicsit emberiesebbé tételével és átültetésével szinte folytatni is lehetett volna a történetet vagy reebotolni, de nem kellett volna ennyire túlélősbe át menni. Röviden összefoglalva ha nagyon váltani szerettek volna egy Tomb Raider Legend-hez hasonló karaktert és játékot hoznak létre talán kevesebb misztikus ellenfelekkel és egy fiatal még inkább kezdő Larával aki azért több helyen is megfordul akár segítséget is kap még, de nem megyünk el ilyen hosszan a túlélés irányába. Hozzáteszem nincs bajom a mostani Lara-val mint karakter nekem szimpatikus lett csak most már kicsit túl heroikussá válik szinte egymaga.
    Egy játéknak jó volt azért mindenképpen reménykedjünk, hogy a folytatás azért egy igazi Tomb Raideres történet lesz majd. A DLC-kről meg annyit, hogy Baba Yaga és a Blood Ties is jó pályák voltak. A Lara's Nightmare meg szerintem úgy ahogy van felesleges és bosszantó is.

  8. #938
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Szerintem sok dologban tök jókat írtál, elég sok mindennel egyet is értek. Csak egy apró meglátásom lenne arra vonatkozóan, hogy alapjában véve nagyon sok múlik egy kiadón. Lehet, hogy a fejlesztőcsapatnak van egy tök jó elképzelése, viszont a kiadó meg azt mondja, hogy "nem lehet". Nem tudom náluk hogy megy ez, de az utóbbi időben nagyon sok negatív kritikát kapott a Square Enix (és nem csak ennél a játékuknál), szóval nem elképzelhető, hogy ők a ludasak. A történetre pedig ez is igencsak kihathatott, mert anno a 2013-as résznél 4-5 részleg is beleszólt Rhiannáék munkájába - úgy meg nehéz lehetett dolgozni, főleg jól. Bővebben itt olvashatsz róla: http://tombraiders.hu/news/trnews/15...icstol-interju
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-07-10 13:16

  9. #939

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sok dologban tök jókat írtál, elég sok mindennel egyet is értek. Csak egy apró meglátásom lenne arra vonatkozóan, hogy alapjában véve nagyon sok múlik egy kiadón. Lehet, hogy a fejlesztőcsapatnak van egy tök jó elképzelése, viszont a kiadó meg azt mondja, hogy "nem lehet". Nem tudom náluk hogy megy ez, de az utóbbi időben nagyon sok negatív kritikát kapott a Square Enix (és nem csak ennél a játékuknál), szóval nem elképzelhető, hogy ők a ludasak. A történetre pedig ez is igencsak kihathatott, mert anno a 2013-as résznél 4-5 részleg is beleszólt Rhiannáék munkájába - úgy meg nehéz lehetett dolgozni, főleg jól. Bővebben itt olvashatsz róla: http://tombraiders.hu/news/trnews/15...icstol-interju
    Teljesen egyet értek abban, hogy nagyon sok a kiadón múlik. Úgy gondolom, hogy ez logikus is hiszen ők vezetői illetve tulajdonosai a projektnek. Ezért nagy is a felelősségük mert ők döntik el, hagyják jóvá, ellenőrzik a fejlesztő gárda munkáját. Természetesen ezért a Square Enix felelős is az összes játékért ami az ő nevük alatt kerül ki. Tomb Raider projekt eredményessége a jövőben is az ő vezetői döntéseiken fog múlni.

  10. #940

    Alapbeállítás Croft birtok Játszása.

    Hellosztok!
    Megvettem a Rise of the Tomb Raider-t, ki is játszottam, az alapjátékot. Most a Croft birtokot szeretném kijátszani, a Croft manor-t. Néztem a Steam-on nem találtam. A Season Pass nem tartalmazza. Egyébként a season pass szezonbérletet jelent, ez azt jelenti, hogy egy idő után nem játszható a kiegészítő pálya? És még azt szeretném megkérdezni, a Croft birtok megvan magyarul, magyar felirattal? Hol lehet megszerezni a Croft birtokot?
    A választ előre is köszönöm: Üdv: Kara

Oldal: 94 / 96 ElsőElső ... 44849293949596 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •