Oldal: 52 / 96 ElsőElső ... 242505152535462 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #511
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    A legtöbbjük a Survival Instinctet nyomkodja vég nélkül, így nem csoda, hogy telenyomják a játékot mindenféle segítséggel. Pont ezért és a fenti okok miatt a rövidebb gameplay videókat se volt türelmem megnézni.

    Spoiler!


    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Nixxes egy 300MB-os javítást adott ki a Rise of the Tomb Raider XBox 360-as verziójához! A bugfixek mellett némileg a grafikán is javítottak!
    A képek magukért beszélnek!

    Tényleg elképesztő mit ki nem hoztak abból a 10 éves hardverből!
    Tényleg gyönyörű lett az X360-as verzió, a kettő közötti különbség egyáltalán nem tűnik vészesnek. Akiknek nincs is meg a legújabb konzol, ugyanazt az élményt kapják (ami mondjuk nem volt elmondható az Underworld esetében generációváltáskor), ennek nagyon örülök Talán reménykedésre ad okot a PC-s verzióhoz is, hogy ismét szép lesz az átmenet a low-ultra beállítások között, és remélhetőleg kicsit régebbi masinák is simán vinni fogják.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-11-12 10:37

  2. #512
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Bízok benne én is , hogy ennek is jól sikerül az optimalizálása. És nagyon remélem hogy a win 10 csak rémisztgetés. Jövő hónapba szeretnék egy nagyobb processzort. Bízok benne, hogy segíteni fog. Szerintem ahogy elkezdem a Survival instinctet abban a pillnatban kapcsolom kifele. Oo január gyere gyorsan

  3. #513
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Néhány kép az XBox One verzióból - nem igazán spoileresek, inkább csak nagy méretűek (FullHD felbontású mind):
    Spoiler!


    Magyar borító kontra eredeti angol borító

  4. #514

    Alapbeállítás

    Gyönyörűek.

  5. #515

    Alapbeállítás

    Most hozták ki nekem kb 1 órája 360-ra, nagyon gyönyörű a grafika és a játékmenet is nagyon tetszik Viszont ami járt hozzá ajándék dlc, amikor aktiválnám azt írja hogy nem érvényes nem tudja valaki miért lehet ez?

  6. #516
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Nem értem, ha a játék új generációs konzolok mellett 360-ra kijön, miért nem lehet PS3-ra kiadni. Plusz bevétel nekik is, nem?

    www.petition.org

    Ha csinálok egy kezdeményezést kiteszitek/ aláírjátok?

    A másik: PC-n szerintetek csak ultrabbrutál nextgen directx11-es verzió lesz, vagy butítható lesz az előző rész/360 szintjére?

    Kicsit idegesítő ez a vegyél "paksot vagy következő generációs konzolt, ha nem vagy boxos" hozzáállás.
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  7. #517

    Alapbeállítás

    Idézet sum-blink eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    A másik: PC-n szerintetek csak ultrabbrutál nextgen directx11-es verzió lesz, vagy butítható lesz az előző rész/360 szintjére?
    Nem értem mi butított neked a 360-as verzióban, szerintem nagyon jó a grafikája, és jól is van optimizálva.Ha neked nagy 500 ezres géped van, akkor sem kéne ilyet írni mikor nézd az Underworld-öt ps2-n, az már butított a ps3/360-hoz képest mikor kb simán kitudtak volna jobb grafikát is hozni belőle, de nyilván az új konzolokra koncentráltak inkább, de gondolj bele hogy valakinek nem 500 ezres gépe / vagy 360/one konzolja van attól függetlenül szeretne vele játszani ha nem is a grafika legalább a sztori miatt.

  8. #518
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mi butított neked a 360-as verzióban, szerintem nagyon jó a grafikája, és jól is van optimizálva.Ha neked nagy 500 ezres géped van, akkor sem kéne ilyet írni mikor nézd az Underworld-öt ps2-n, az már butított a ps3/360-hoz képest mikor kb simán kitudtak volna jobb grafikát is hozni belőle, de nyilván az új konzolokra koncentráltak inkább, de gondolj bele hogy valakinek nem 500 ezres gépe / vagy 360/one konzolja van attól függetlenül szeretne vele játszani ha nem is a grafika legalább a sztori miatt.
    Sikerült jól félreértened, pont azt propagálom, hogy a régi gépeken is fusson, mivel nekem is az van, csak a csúnya hardvergyártók miatt nem szeretnek optimalizálni a fejlesztők, mivel kapnak cserébe ezért nem kevés pénzt...

    Senki nem mondta, hogy a 360-as csúnya, de a ONE-os mégiscsak next-gen. Érdekel ez az opció ki-be kapcsolható lesz-e, mint a Legendnél. (Lásd: 360/PS2)

    Ne légy paranoid, senki nem bánt.

    Peace.
    Utoljára módosítva: sum-blink által : 2015-11-13 16:27
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  9. #519

    Alapbeállítás

    Idézet sum-blink eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Senki nem mondta, hogy a 360-as csúnya, de a ONE-os mégiscsak next-gen.
    Hát persze az már nagyon fejlett grafika, de attól nem butított a 360-as, 2013-ban ez remek grafikának számított és szerintem azért most sem utolsó. Már bocsi hogy félreértem, senki sem tökéletes, ettől nem vagyok "paranoid". Peace neked is.

  10. #520
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most hozták ki nekem kb 1 órája 360-ra, nagyon gyönyörű a grafika és a játékmenet is nagyon tetszik Viszont ami járt hozzá ajándék dlc, amikor aktiválnám azt írja hogy nem érvényes nem tudja valaki miért lehet ez?
    Szerver probléma. Elvileg automatikusan el fog indulni a letöltés, amint megoldják a problémát.

Oldal: 52 / 96 ElsőElső ... 242505152535462 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •