Oldal: 93 / 96 ElsőElső ... 43839192939495 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 921 - 930 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #921
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is elkezdhetek vele játszani holnap vagy hétfőtöl ma rendeltem meg.
    Szuper, remélem mihamarabb játszhatsz vele!

  2. #922

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is elkezdhetek vele játszani holnap vagy hétfőtöl ma rendeltem meg.
    Nekem is megvan a játék, már csak a RAM bővítése van hátra (+4 GB érkezik a napokban). Akkor te kicsit előttem fogsz járni .

  3. #923
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    A napokban érkezik meg a boltba rise, csak az sms-t várom mikor mehetek a lemezért, már alig várom
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2017-02-01 17:15
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #924

  5. #925
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    kis számítógépes üzlet játékot nem nagyon árulnak csak néhány szokott ott lenni, akkor is csak új generációs gépekre, konzolokra, volt náluk rise csak xbox onera amikor megjelent, most már nekem is megvan. Nagyon tetszik.
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2017-02-03 11:29
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #926

    Alapbeállítás

    Tegnapelőtt délelőtt végeztem vele. 82% lett, úgyhogy még tökéletesítek rajta. Kis szünet jön, utána pedig kijátszom a legnehezebb szinten (most Sírrablón toltam, ami átlagos szint).
    Összességében tetszett, bár szerintem túl sok a végén a "hentelés". Ez korábban (Old gen korszak ) azért nem így volt, de tudomásul vettem, hogy manapság már csak így lehet eladni egy játékot. A történet érdekes, a grafika klassz, Lara nagyon vonzó (mint mindig ). Az első pár napban nagyon szokatlan volt a fejlődési rendszer és gyakran tévedtem el a hatalmas, nyílt világban.
    Végül belejöttem. Pl. Kityezsnél, amikor
    Spoiler!
    Ahogy szoktam mondani: a PS1 korszakban megismert TR-hez ennek már semmi köze, de azért kell, hogy játsszak vele - mégis csak Lara története. Nyilván öregszem xD és ezek a modern gyilkolászások nem teljesen az én világom.
    Viszont azért a felfedezni valók ezúttal bőségesebbek és jobban elgondolkodtatóak voltak a feladatok is, mint a 2013-as epizódban.
    Kétszer akadtam el úgy, hogy semmi ötlet és már-már a YouTube felé kacsintgattam megoldásért, ám ilyen eszközt a kezdetektől nem használtam (igaz, anno nem is lehetett, maradt az agyalás meg az, hogy 1-2 nap szünet után hipp-hopp meglett a tovább vezető út).

    Nálam 10/9-es a játék értékelése, 1 pontot levontam a számomra sok emberölés miatt. De azért jó ez.
    Utoljára módosítva: Zsolt_72 által : 2017-02-25 00:52 Oka: korrekció

  7. #927
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnapelőtt délelőtt végeztem vele. 82% lett, úgyhogy még tökéletesítek rajta. Kis szünet jön, utána pedig kijátszom a legnehezebb szinten (most Sírrablón toltam, ami átlagos szint).
    Összességében tetszett, bár szerintem túl sok a végén a "hentelés". Ez korábban (Old gen korszak ) azért nem így volt, de tudomásul vettem, hogy manapság már csak így lehet eladni egy játékot. A történet érdekes, a grafika klassz, Lara nagyon vonzó (mint mindig ). Az első pár napban nagyon szokatlan volt a fejlődési rendszer és gyakran tévedtem el a hatalmas, nyílt világban.
    Végül belejöttem. Pl. Kityezsnél, amikor
    Spoiler!
    Ahogy szoktam mondani: a PS1 korszakban megismert TR-hez ennek már semmi köze, de azért kell, hogy játsszak vele - mégis csak Lara története. Nyilván öregszem xD és ezek a modern gyilkolászások nem teljesen az én világom.
    Viszont azért a felfedezni valók ezúttal bőségesebbek és jobban elgondolkodtatóak voltak a feladatok is, mint a 2013-as epizódban.
    Kétszer akadtam el úgy, hogy semmi ötlet és már-már a YouTube felé kacsintgattam megoldásért, ám ilyen eszközt a kezdetektől nem használtam (igaz, anno nem is lehetett, maradt az agyalás meg az, hogy 1-2 nap szünet után hipp-hopp meglett a tovább vezető út).

    Nálam 10/9-es a játék értékelése, 1 pontot levontam a számomra sok emberölés miatt. De azért jó ez.
    Örülök, hogy tetszett neked, szerintem sem volt rossz játék. 82% nagyon jó elsőre, gratula! És jól tetted, hogy visszamentél farmolni, könnyebb úgy.
    Sajnos egyetértek veled, tényleg sok volt a végén a hentelés - bár azért még így is kevesebb, mint a Rebootban. A fejlődési rendszer voltaképpen ugyanaz, mint az előzőben, csak itt jobban "kibontották". Sokkal többféle lehetősége lehet az embernek, ha mindent megcsinálsz/megtalálsz, akkor az értük kapott xp-kből a végére egy igazi Terminátor leszel. De ha jobban belegondolok, akkor már kb. a játék felétől eléggé op-s Lara, ezért is érdemesebb magasabb nehézségi fokon játszani. Amúgy igazad van, ami működött régen, az ma már (többnyire) nem fog. Egyszerűen annyi inger ér minket nap mint nap, annyira fent van a játékosok ingerküszöbe, hogy nagyon nehéz annak megfelelni, nemhogy újat mutatni.
    Ha pedig elakadsz, akkor a végigjátszásunk bármikor segít!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-25 02:15

  8. #928

    Alapbeállítás

    Igen, a részletesebb fejlesztési/fejlődési rendszer egy-két napig nagyon fura volt (nem csak úgy találsz egy nyílvesszőt, hanem részenként magad rakod össze). De az ötlet jó. Köszi, valóban nem rossz a 82% szerintem a farmolás húzta fel, akkor volt jobban időm szétnézegetni a helyszíneken. A végén már rohantam és csak harcoltam.
    Valóban, nagyon magasra lehet húzni a skilleket, ha valaki okosan osztja be és persze szán rá időt.
    Nekem az jött le a végén, hogy a stílusomhoz illő legjobb gun a teljesen automata vadászpuska + égő lövedék kombó, ezért azt maxoltam ki és ahhoz való lőszer volt nálam sok. Máshogy nem ment volna... Fiam pl. profi az íjjal, ő képes lenne azzal is végigmenni. No mindegy, ki-ki megtalálja a neki való eszközt.


    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha pedig elakadsz, akkor a végigjátszásunk bármikor segít!
    Köszönet, a link mentve. ;-)
    Utoljára módosítva: Zsolt_72 által : 2017-02-26 16:15 Oka: Kiegészítés.

  9. #929

    Alapbeállítás

    Sziasztok!


    A napokban rávettem magam, hogy 100%-ot érjek el a játékban + beruháztam a Blood Ties DLC-re...
    A játékról első végigjátszásra, élvezhető volt. Másodszorra, a fűrészmalomnál megálltam, és nem tudom folytatni, nem érdekel...ezzel szemben, az előző részt, már sokadszorra kijátszottam, igaz, mindig szünetekkel. (Shantytown, gheotermal caverns, coastal forest... szóval mindig a nagyobb összecsapásoknál tartok szünetet.)
    A rise fénypontja Szíria volt - nekem legalábbis- (Egyszerűen visszakaptam a felfedezés örömét, vibráló színek, stb.), de amint kiderül hogy ki a "főgonosz" a játék hanyatlani kezd. Például: Nekem ne mondja senki sem, hogy Lara Croft, Lord Croft lánya, csak a végső összecsapás előtt rakja össze, hogy ki is a próféta valójában... (kb. gulágban rájöttem, hogy Jacob az...)
    Technikailag, a skillekből túl sok van. (még mindig van vagy 5-6 amit még hátra van)
    Fegyverfejlesztés ugyanez. Csak a csigás íjat, a háti gyomrot, a legerősebb pisztolyt (ami a TR4-es desert eagle-re hasonlít) meg a katonától vehető gépfegyvert fejlesztettem maxra.
    Az kicsit lehangoló, hogy ha akarom, akkor csak íjjal, semmi fejlesztéssel is befejezhető a játék...(csak a mérgező és robbanó nyilakat használva)
    Kihívások. Ezek bejöttek, bár a vízbe ugrásos téma nem jött be. Csak a szerencsén múlik, hogy a játék elfogadja e vagy sem, hiába csináltad jól.

    Zene: Ismételten; az előző jobban tetszett, bár az okot nem tudom megmondani. Bár a játék közepe táján, mikor az első összecsapás véget ért és a síroknál vagy, az egyik falulakó furulyán játszik: a zene, amit játszik, kísértetiesen emlékeztet a TR1 zenéjére...
    Összességében nem volt rossz, de nem halottam olyan részleteket, amik megragadtak volna bennem.

    Blood Ties DLC:
    A birtok és a kis sztori tetszett. Bár A birtok lehetett volna nagyobb és valamivel színesebb. (Kicsit fakónak éreztem...)

    Lara's nightmare:
    Egyszer végigcsináltam, többször nem.

    A végére, a kártyák. Eddig csak és kizárólag az AoD kártyát használtam. A játékot az alapjaiban változtatja meg. Mármint Lara,akivel felnőttem, akit ismerek már mióta, ott volt. (A furcsa az volt, hogy a jelenlegi Lara hangja/nyivákolása sem változtatott a megjelenésén...)
    Ennyire sokat számít az,hogy valami ami már 20 éve létezik és ikonná vált, nem lehet egy reboottal felülírni.

    Szóval élvezhető volt, de már nagyon érződik az, hogy ez már a "general gamer's game with really good graphics" kategóriában van...

    Sebaj, még ott van a ToO, amit nemrégiben kezdtem újra...el is felejtettem, hogy mennyit lehet vele szórakozni

  10. #930
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, a részletesebb fejlesztési/fejlődési rendszer egy-két napig nagyon fura volt (nem csak úgy találsz egy nyílvesszőt, hanem részenként magad rakod össze). De az ötlet jó. Köszi, valóban nem rossz a 82% szerintem a farmolás húzta fel, akkor volt jobban időm szétnézegetni a helyszíneken. A végén már rohantam és csak harcoltam.
    Valóban, nagyon magasra lehet húzni a skilleket, ha valaki okosan osztja be és persze szán rá időt.
    Nekem az jött le a végén, hogy a stílusomhoz illő legjobb gun a teljesen automata vadászpuska + égő lövedék kombó, ezért azt maxoltam ki és ahhoz való lőszer volt nálam sok. Máshogy nem ment volna... Fiam pl. profi az íjjal, ő képes lenne azzal is végigmenni. No mindegy, ki-ki megtalálja a neki való eszközt.




    Köszönet, a link mentve. ;-)
    Nincs mit.
    Én kifejlesztettem az összes skillt, meg az összes alapfegyver fejlesztéseit is megcsináltam, mondom ha már a játék ennyire szórja a nyersanyagokat, akkor gyűjtögetek. Nekem meg az íj+rifle volt a kedvencem. Ahogy te is mondtad, az a jó benne, hogy mindenki megtalálhatja a számára ideálisat. Bár igazság szerint használtam én mindent, mikor milyen kedvem volt.


    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    A napokban rávettem magam, hogy 100%-ot érjek el a játékban + beruháztam a Blood Ties DLC-re...
    A játékról első végigjátszásra, élvezhető volt. Másodszorra, a fűrészmalomnál megálltam, és nem tudom folytatni, nem érdekel...ezzel szemben, az előző részt, már sokadszorra kijátszottam, igaz, mindig szünetekkel. (Shantytown, gheotermal caverns, coastal forest... szóval mindig a nagyobb összecsapásoknál tartok szünetet.)
    A rise fénypontja Szíria volt - nekem legalábbis- (Egyszerűen visszakaptam a felfedezés örömét, vibráló színek, stb.), de amint kiderül hogy ki a "főgonosz" a játék hanyatlani kezd. Például: Nekem ne mondja senki sem, hogy Lara Croft, Lord Croft lánya, csak a végső összecsapás előtt rakja össze, hogy ki is a próféta valójában... (kb. gulágban rájöttem, hogy Jacob az...)
    Technikailag, a skillekből túl sok van. (még mindig van vagy 5-6 amit még hátra van)
    Fegyverfejlesztés ugyanez. Csak a csigás íjat, a háti gyomrot, a legerősebb pisztolyt (ami a TR4-es desert eagle-re hasonlít) meg a katonától vehető gépfegyvert fejlesztettem maxra.
    Az kicsit lehangoló, hogy ha akarom, akkor csak íjjal, semmi fejlesztéssel is befejezhető a játék...(csak a mérgező és robbanó nyilakat használva)
    Kihívások. Ezek bejöttek, bár a vízbe ugrásos téma nem jött be. Csak a szerencsén múlik, hogy a játék elfogadja e vagy sem, hiába csináltad jól.

    Zene: Ismételten; az előző jobban tetszett, bár az okot nem tudom megmondani. Bár a játék közepe táján, mikor az első összecsapás véget ért és a síroknál vagy, az egyik falulakó furulyán játszik: a zene, amit játszik, kísértetiesen emlékeztet a TR1 zenéjére...
    Összességében nem volt rossz, de nem halottam olyan részleteket, amik megragadtak volna bennem.

    Blood Ties DLC:
    A birtok és a kis sztori tetszett. Bár A birtok lehetett volna nagyobb és valamivel színesebb. (Kicsit fakónak éreztem...)

    Lara's nightmare:
    Egyszer végigcsináltam, többször nem.

    A végére, a kártyák. Eddig csak és kizárólag az AoD kártyát használtam. A játékot az alapjaiban változtatja meg. Mármint Lara,akivel felnőttem, akit ismerek már mióta, ott volt. (A furcsa az volt, hogy a jelenlegi Lara hangja/nyivákolása sem változtatott a megjelenésén...)
    Ennyire sokat számít az,hogy valami ami már 20 éve létezik és ikonná vált, nem lehet egy reboottal felülírni.

    Szóval élvezhető volt, de már nagyon érződik az, hogy ez már a "general gamer's game with really good graphics" kategóriában van...

    Sebaj, még ott van a ToO, amit nemrégiben kezdtem újra...el is felejtettem, hogy mennyit lehet vele szórakozni
    Egyetértek veled. Alapvetően nekem is a történettel volt a bajom.
    Spoiler!

    Az, hogy kvázi íjjal végig tudod vinni az egész játékot, az azért van, mert ugye bevezették a lopakodásos rendszert, és azoknak a játékosoknak is kedvezni akartak, akik nem szeretnek/akarnak sokat harcolni, így a csaták nagy része kikerülhető. Annak örültem, hogy figyelembe vették a közvéleményt, miszerint a Rebootban tényleg brutálisan sok volt a lövöldözés. Szerintem még a Rise-ban is, de legalább érezhetően kevesebb, mint a becses elődjében.
    Az a bizonyos challenge gondolom programozói hiba lehet, de amúgy meg igen, tényleg idegesítő volt. Mondjuk én szerencsés voltam, és azt hiszem, hogy elsőre meglett. (Lehet, hogy egyet-kettőt 2x is meg kellett csinálni, de nem ment az idegeimre.)
    A zene nekem sem nyerte el túlságosan a tetszésemet. A Rebootból egyedül a főtéma tetszett, azt szerintem jól eltalálták. Itt volt ugyan néhány kellemesebb zene a fülnek, de összességében még mindig kevésnek éreztem. Sehol nincsenek a korábbi játékok zenéihez képest. Meghallom mondjuk az AoD főtémáját, már játszani akarok vele! Ami tetszett a Rise-ból, az a mellék sírok témája, a végén a final boss alatt hallható aláfestő zene és a Csillagvizsgáló alatti zene.
    A birtok viszont tényleg lehetett volna nagyobb, cserébe volt benne pár titok és nagyon sok easter egg.
    Bizonyos szempontból megértem, hogy erősen a maintstream felé tart a játék, meg valamilyen szinten muszáj is, viszont ha egy kicsit bátrabbak lennének, akkor szerintem könnyen meg lehetne találni az arany középutat, amivel jobb lehetne a játék. Sajnos a Rise inkább volt egy kibővített biztonsági kör az előző részre alapozva, mintsem valami, ami újat akart volna felmutatni. Egyszer el lehetett (sajnos) játszani, de ha tényleg érdemben akarnak valami igazán nagyot alkotni, akkor a következőre ez már édeskevés lesz.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-26 20:06

Oldal: 93 / 96 ElsőElső ... 43839192939495 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •