Oldal: 83 / 96 ElsőElső ... 3373818283848593 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 821 - 830 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #821
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Amúgy a Baba Yaga- nak van külön dobozos kiadása? Vagy csak steamről lehet beszerezni? Hülye kérdés volt, bocs még ki se adták.....
    Utoljára módosítva: Mephizto12 által : 2016-03-20 17:50

  2. #822
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a Baba Yaga- nak van külön dobozos kiadása? Vagy csak steamről lehet beszerezni? Hülye kérdés volt, bocs még ki se adták.....
    De, már kiadták 2 hónapja. Azonban nincs belőle dobozos kiadás, kizárólag digitális úton szerezhető be. Valószínűleg az év végén (a huszadik évforduló alkalmából) megjelenő Rise of the Tomb Raider (Definitive Edition) majd tartalmazni fogja (PS4-re már eleve ez a verzió érkezik) és az dobozos is lesz. Persze a többi DLC-t is tartalmazni fogja majd.

  3. #823
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    De pc re is?

  4. #824
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    És XBox One-ra is. Biztos lehetsz benne, hogy a Square Enix és Crystal Dynamics nem hagy ki ismét egy ekkora (lehúzást) lehetőséget!

  5. #825

    Alapbeállítás

    Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a kovetkezo tomb raider lesz az utolsó?(záróepizód). Mert szerintem még elég sok mindenre ki lehetne térni a múltal kapcsolatban, utána pedig visszamenni a jelenbe, ahol újra Natla ellen szállhatna harcba.(tudom, hogy elvileg Natla meghalt, de azt a not semmi se pusztítja el).

  6. #826

    Alapbeállítás

    Idézet Dominik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a kovetkezo tomb raider lesz az utolsó?
    Szerintem semennyi. Amíg üzlet, amíg pénzt látnak benne, folytatni fogják, függetlenül attól, ki halt meg, és ki nem.

  7. #827
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Jövő héten teljessé válik a Season Pass tartalma, ezek után több DLC már nem érkezik a játékhoz.

    Fél év múlva pont jöhet a PS4-es verzió és a Complete/Definitive Edition a 20. születésnapra!

  8. #828

    Alapbeállítás

    Na erre a Cold Darkness Awakens DLC-re kíváncsi vagyok. Egyelőre úgy tűnik, ide is begyűrűzött a gollam. De nem baj, lesz ebben is "drágaszágom"

  9. #829
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Végre sikerült nemrég befejezni a játékot és azt kell mondjam nagyon elégedett voltam vele összességében. A grafika az valami eszméletlenre sikeredett, nagyon részletes, nagyon élethű és nagyon gyönyörű A hangulat egész jó volt, és a skillfa is termetesebb lett az elődhöz képest. Lara karaktere elkezdett nálam pozitív irányba fejlődni, végre nem vinnyogott annyit A többi karakter annyira nem volt nagy szám szerintem, láttunk már korábban is olyanokat. A zene nekem nem nyerte el a tetszésemet, sokkal jobbak voltak a régebbi részekhez íródott trackek. A történetet nem véleményezem, mert kb úgy rossz, ahogy van, sőt továbbmegyek, egy nagy Indiana Jones koppintás az egész. Ellenben imádtam a területeket felfedezni, nemcsak azért mert csodaszép tájakon járhattam, hanem mert sokkal több mindent lehetett keresgélni. Adta az igazi Tomb Raider feelinget. Baba Yagát már korábban írtam, hogy nagy csalódás, volt benne azért 1-2 jó ötlet, de ennyiben ki is merült az egész, kár érte. Ellenben az Endurance mód... na az egy igen jól sikerült játékmód lett, egyszerre veszélyes és élvezetes, nagy pacsi jár érte Ordítóan nagy bugom nekem nem volt, apróbbak meg úgyis mindig vannak, azok elkerülhetetlenek.
    Összességében azt mondom, hogy bár vannak hibái a játéknak, mégis mindenképpen megéri megvenni és végigjátszani, nem lesz csalódás!

  10. #830
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Azt hallottam (persze nem konkrétum még) hogy lesz Croft Manor DLC. Ez tényleg igaz? Vagy még ti sem tudtok erről konkrétumot? A válaszokat előre is köszönöm.

Oldal: 83 / 96 ElsőElső ... 3373818283848593 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •