Oldal: 41 / 96 ElsőElső ... 3139404142435191 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #401
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Csak fel ne fogadják ezt a hapsit... Nincs rá semmi szükség.

  2. #402

    Alapbeállítás

    Nekem nem volt különösebb gondom az íjjal, de a dupla pisztolyt azt én is hiányoltam.
    Anno volt egy Tomb Raideres könyvem (azt hiszem a címe a Hivatalos Tomb Raider akták volt), és abban is ott virított Lara különleges ismertetőjele: 9mm-es dupla pisztoly, szóval tényleg jó lenne, ha ezt visszahoznák... viszont az eddig megjelent trailerben úgy vettem észre, hogy csak egy pisztoly volt nála, illetve egy pisztolytáskája volt :/

    Anno azt mondták, hogy a 2013-as TR-ben lesz dupla pisztoly.... és mit tartottak meg ebből az ígéretből? Kb 5 másodperc erejéig Lara a játék legvégén egyszerre két pisztolyt használt....
    Azt mondták lesznek sírok, voltak is benne, de egy profi 30 másodperc alatt (lehet sokat is mondtam) végzett is a kifosztásukkal...

    Nem akarok pesszimista lenni, de tekintettel az eddigi történésekre, nekik tág fogalomnak számít a "kihívást jelentő sír", és a "dupla pisztoly használata"
    Én már csak akkor hiszek ennek a bagázsnak ha már kijött a játék, és a saját szememmel látom majd.

  3. #403
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Az a videó... Pfúh...
    Durva a csákó... XD
    Én nem figyeltem meg,hogy dupla pisztolytáska volt-e vagy nem,de jó lenne azért ha lenne.
    Jól van,szép meg jó az az íj,de Lara nem erről ismeretes.
    Volenti Nihil Difficile

  4. #404
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Szerintem van egy pöpec jelenetük arra, amikor először használ rendesen duplát, így érthető lenne, miért nem mutogatják. Bár egyelőre semmit nem mutogatnak...

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anno azt mondták, hogy a 2013-as TR-ben lesz dupla pisztoly.... és mit tartottak meg ebből az ígéretből? Kb 5 másodperc erejéig Lara a játék legvégén egyszerre két pisztolyt használt....
    Tényleg?
    Na, de legalább már az is egy jel, hogy a végén előkerült.

    Én akkor tettem volna a kezébe őket, miután
    Spoiler!

  5. #405

    Alapbeállítás

    Szerintem van egy pöpec jelenetük arra, amikor először használ rendesen duplát, így érthető lenne, miért nem mutogatják. Bár egyelőre semmit nem mutogatnak...
    Lehet, ez sem kizárt
    A remény hal dobja fel a pacskert utoljára, tehát bizakodjunk.
    Viszont az is igaz, hogy végre mutathatnának egy kicsit többet én akár koncepciós rajzoknak is örülnék, esetleg egy rövid game play-el megspécizve

  6. #406
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Az első screenshotok és miegymás:
    http://tombraiders.hu/

  7. #407

    Alapbeállítás

    És miért van letiltva a gameinformer?
    Komcsi?

  8. #408
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Még az is lehet OBig. Azonban, ahogy egy magyar magazin cikkét olvastam megakadt a szemem ezen:
    " jó hír, hogy ezúttal a fejlesztők elengedik a kezünket, és nehezebb kihívások elé állítanak. Még kódfejtés is lesz!"

    Jó lenne hinni ilyen pletykáknak, de remélem tévedek a pesszimista hozzáállással.
    Jelenlegi aláírás képed

  9. #409
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    WÁÁÚHHH!!! Szibéria????
    Csak el ne rontsák nekem...
    Ezt biztosan láttátok már,de na:
    https://www.youtube.com/watch?v=alOE_Eo4X-0
    Volenti Nihil Difficile

  10. #410

    Alapbeállítás

    Amerikai oldalakon sajnos gyakori, hogy más régióból nem elérhetőek. Nem tudom ez miért jó nekik. Bár Roli ma mutatott rá egy trükköt (http://hideme.be/).

    Valamint várhatóan ma este jön egy kis összefoglaló, hogy miről volt szó a Game Informerben. Ha valaki nagyon spoiler ellenes ,akkor nem ajánlom. Bár sok váratlan dolog nincs benne szerintem.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Oldal: 41 / 96 ElsőElső ... 3139404142435191 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •