Oldal: 20 / 96 ElsőElső ... 1018192021223070 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #191
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    hja szerintem is jo lenne a taskamert ez igy no komment :'D
    "Need doctor bad..."


  2. #192
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    Én kiváncsian fogom várni, hogy mi sül ki ebből.
    A trailer nekem nagyon tetszett, tök jó, hogy úgy közelítették meg, hogy Lara Croft is egy ember.
    Remélem, ez a rész tényleg Rise of the Tomb Raider lesz, és nem okoznak csalódást. Mondjuk egy Samet megint elrabolják dologgal. Szeretném újra tüzesnek, harciasnak látni a kisasszonyt.
    A képregények pedig élvezhetetlenek a rajzstílusok miatt

  3. #193
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet lilla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én kiváncsian fogom várni, hogy mi sül ki ebből.
    A trailer nekem nagyon tetszett, tök jó, hogy úgy közelítették meg, hogy Lara Croft is egy ember.
    Remélem, ez a rész tényleg Rise of the Tomb Raider lesz, és nem okoznak csalódást. Mondjuk egy Samet megint elrabolják dologgal. Szeretném újra tüzesnek, harciasnak látni a kisasszonyt.
    A képregények pedig élvezhetetlenek a rajzstílusok miatt
    Na neee csak azt nee még1 Sam sztori és én kiugrok az ablakon max egyetlen1 jelentet elbírnék viselni vele (visszaemlékezés) és aztán csókolom kezeit ne lássam. Lara Croft eddig is ember volt régi részekben elfojtotta érzelmeit most előhozták belőle ... de hagyjuk már ezt. Ne piszklágassák a jellemét tovább. Rajzstílusok lehet hogy bénák de a sztori még szódával elmegy.

  4. #194
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    A BestBuy és az Amazon is hirdeti már a játékot.

    Az Amazonnál már kiadási dátum is van:
    This item will be released on December 31, 2014.

    ...bár személy szerint üzletileg öngólnak tartanám, ha ~3 hétre a LCTOO kiadás után új TR jelenne meg.

    az Xbox One marketplace-en is fent van, igaz egy évvel későbbi dátummal:

    Az UK Amazon oldalán Xbox 360, Xbox One, PS3, PC4, PC változatok vannak kint.

    Új mocap technikával készül:

    Zanzásítva: az átlagos motion capture technika helyett, ami 90 referenciapontot használ, fluoreszkáló festékkel festik be a színésznőt, így 7000-es nagyságrendű referenciapontot kapnak.

    Úgyhogy lesz mimika bőven

    http://www.therem.org/rise-of-the-to...pture/1215617/
    http://www.gamerheadlines.com/2014/0...racter-models/


    Komment az egyik oldalon:
    "Oddly beautiful picture, reminds me of the movie Avatar.
    Or a cosmic Mona Lisa."

  5. #195
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    "...bár személy szerint üzletileg öngólnak tartanám, ha ~3 hétre a LCTOO kiadás után új TR jelenne meg."
    őőő.... nem csak üzletileg, nem hiszem h másfél év alatt képesek lennének összerakni egy értelmes játékot. Eddig 2015 karácsonyi dátumról volt szó (nem tudom h ez most mennyire hivatalos csak visszanéztem a híreket), de szerintem még az is korai.

    Érdekes egy technológia az biztos. Kíváncsi vagyok hogy fog kinézni Lara ingame, az animációk már eddig is eléggé élethűek voltak.
    youtube.com/ScureHD

  6. #196

    Alapbeállítás

    lehet, hogy mocap-elnek egy rahedli pontot de a játékok nem kezelnek olyan bonyolult "csontrendszert" még hogy ki is használják szerintem. persze referenciának jó, de kissé felesleges. és majd megint sírnak hogy jajj X milliót el kel adni a játékból, hogy profit legyen. érdekes, hogy ennyi év után egy nem kezdő játékgyártó cég nem tudja átlátni az anyagiakat és ésszerüsíteni.
    napersze cinematic résznél még inkább hasznosíthatják, mint gameplay-ben.
    Ennek ellenére persze minden technikai újítás jó dolog és szeretem őket.
    (még mindig nem láttam semmi játékban az L.A. Noire-hoz fogható életszerű arcmozgás, persze abban a játékban ez nagyon fontos volt. persze amúgy nem a legszebb játék, de ha azt az arcmozgást visszaadná minden játék, szebb, újabb grafikával...)
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  7. #197
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet, hogy mocap-elnek egy rahedli pontot de a játékok nem kezelnek olyan bonyolult "csontrendszert" még hogy ki is használják szerintem. persze referenciának jó, de kissé felesleges. és majd megint sírnak hogy jajj X milliót el kel adni a játékból, hogy profit legyen. érdekes, hogy ennyi év után egy nem kezdő játékgyártó cég nem tudja átlátni az anyagiakat és ésszerüsíteni.
    napersze cinematic résznél még inkább hasznosíthatják, mint gameplay-ben.
    Ennek ellenére persze minden technikai újítás jó dolog és szeretem őket.
    (még mindig nem láttam semmi játékban az L.A. Noire-hoz fogható életszerű arcmozgás, persze abban a játékban ez nagyon fontos volt. persze amúgy nem a legszebb játék, de ha azt az arcmozgást visszaadná minden játék, szebb, újabb grafikával...)
    Talán elég, ha példaként csak a HP 5.-ik részét hozom fel, nem tudom pontosan mennyit, de nagyon sok száz millió dolláros bevétele volt - mégis kihozták a könyvelést veszteségesre. Az olyan filmek, mint pl. Óriáskrokodil vs Megapiton csak a pénzmosásra születnek. Nagyon okos emberek ülnek ott, pontosan tudják, hogy mit miért csinálnak, és csinálják is!

  8. #198
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Hát igen, de Lara modellje mindig fontos volt a játék történetében. Az Underworld-nél is rekordott döntöttek a poligonok számával. Az előző részben ott volt a TressFX... Gondolom az új részben is úttörőek szeretnének lenni az ilyen újítások terén.
    youtube.com/ScureHD

  9. #199
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, de Lara modellje mindig fontos volt a játék történetében. Az Underworld-nél is rekordott döntöttek a poligonok számával. Az előző részben ott volt a TressFX... Gondolom az új részben is úttörőek szeretnének lenni az ilyen újítások terén.
    Nekem ezzel semmi bajom nincs, sőt! Nagyon örülök neki, hogy igyekeznek (tényleg örülök xD) Csak ne nézzenek már hülyének, hogy 1 év kellett ahhoz, hogy nyereséges legyen a játék, holott egy hónap alatt 3,5 milliót adtak el belőle, és nem tudom mennyi időt mondtak, de sokat, hogy áthaladja a 4 milliót.

  10. #200

    Alapbeállítás

    én sem mondtam hogy hiszek nekik az igazi bevételt meg kiadást senki sem tudja csak ők. néhányan. talán. rosszul nem járhatnak mert akkor nem csinálnák.
    sajnos nagyon undorító módra váltott manapság a játékipar. megy a hypetrain mindenhol, mindenről, félévvel előre előrendelés valami gamma kiadásra, mikrotranzakciók, ezerféle exkluziv hülye kiadások. (szerintem tisztább lenne ha minden platforma ugyan az lenne a csomag ugyan olyan extrákkal vagy gyüjtöi kiadással.)
    valamint megy a sok parasztvakítás, meg hülyének nézés és még mindig bedőlnek az E3-mon látott "xbox gameplaynek" ami a háttérben kitudja miről megy, és úgy járnak mint a watchdogs-al. katasztrófális portok születnek és ez az elnyomott konzol generáció visszafogja a PC-t, meg az egész játékipart is. a Titanfall is folyt a csapból és nekem is tetszett, de pár hónap múlva már semmit nem hallani róla. a battlefield hardline meg megintcsak egy vicc...
    túltelített világ lett ez is szerintem (akár csak a youtube... az emberi tömegek mindent tönkre tesznek)
    elnézést a kicsit OFF-ért
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Oldal: 20 / 96 ElsőElső ... 1018192021223070 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •