Oldal: 18 / 96 ElsőElső ... 816171819202868 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #171
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Van benne valami. A sztorit így is simán végig lehetne vinni nem kell, hogy "végighúzzanak" minket a főszálon.
    Jelenlegi aláírás képed

  2. #172
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyvalamit elfelejtetettek a kívánságlistáról méghozzá legyen benne 400 négyzetmérföldnyi vad terep! amit szabadon bekalandozhatunk feltárhatunk a történet szála mellett! (akárcsak a Just Cause 2-ben) (és most ne fejezzetek le) és akkor valóban meglenne a szabadság/szabadságunk a játékban
    Spoiler!
    Jó ötlet Stranzsé! Nekem tetszene az, ha még a vízbe is bele lehetne menni nyugodtan, anélkül, hogy meghalnék, vagy a területek szélén nem ütköznék láthatatlan falakba.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  3. #173

    Alapbeállítás

    Szerintem már lesz úszás az új Tomb Raider-ben, legalább is én remélem.....

  4. #174
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem már lesz úszás az új Tomb Raider-ben, legalább is én remélem.....
    Nos igen ezt kifelejtettem, nekem is nagyon hiányzott az úszás az előző részben, már annyira megszoktam és ugyebár természetes egy kalandornő esetében...oppá asszem a kalandornőt elkell felejteni.

  5. #175
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos igen ezt kifelejtettem, nekem is nagyon hiányzott az úszás az előző részben, már annyira megszoktam és ugyebár természetes egy kalandornő esetében...oppá asszem a kalandornőt elkell felejteni.
    Eddig szinte mindegyik részben tudott úszni, csak elvileg most nem... De ha lesz ismét tenger, vagy valami, akkor ne láthatatlan fallal legyen körülvéve, hanem jöjjön egy cápa, vagy valami, vagy emlékeztessen rá, hogy még nem mehet el, mert meg kell találnia még az xy-t, ússz vissza! 2005-ben a Fahrenheit(Indigo Prophecy) című játékban ez is tök jól ki volt találva, mert ha a város széle felé mentél, akkor nem az volt, hogy puff, beleütköztem egy otromba láthatatlan falba, hanem a karakter visszafutott vagy 100 métert és utána mehettél vissza az eredeti helyszínre, anélkül, hogy felhúztad volna magad...
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  6. #176
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Hááátööö erre csak azt tudom mondani, hogy a Crystal nagyon szereti a láthatatlan falakat ez nekik a legegyszerűbbb megoldás, mert nem kell megerőltetni a 20köbcenti agyukat, hogy kitaláljanak valami barátságosabbat ezen esetekre... De szumma szummárum elevenni az úszást pont annyira öli az ilyen típusú játékok élvezetét mint ha kivennék az ugrás lehetőségét. Komolyan csak ez a picike de mégis nagy dolog miatt nemigazán élveztem az előző TR-t nameg teljesen új volt az elődeihez képest túl sok akció (fúújjj) (még a Legend belefért) - szívesebben kaszabolnám a dzsungelt. Bízzunk benne a következőben több energiát fognak fektetni a kalandozásra, úszásra , és hatalmas KÜLÖN feltárható/csak úgy bejárható területekre.

  7. #177
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hááátööö erre csak azt tudom mondani, hogy a Crystal nagyon szereti a láthatatlan falakat ez nekik a legegyszerűbbb megoldás, mert nem kell megerőltetni a 20köbcenti agyukat, hogy kitaláljanak valami barátságosabbat ezen esetekre... De szumma szummárum elevenni az úszást pont annyira öli az ilyen típusú játékok élvezetét mint ha kivennék az ugrás lehetőségét. Komolyan csak ez a picike de mégis nagy dolog miatt nemigazán élveztem az előző TR-t nameg teljesen új volt az elődeihez képest túl sok akció (fúújjj) (még a Legend belefért) - szívesebben kaszabolnám a dzsungelt. Bízzunk benne a következőben több energiát fognak fektetni a kalandozásra, úszásra , és hatalmas KÜLÖN feltárható/csak úgy bejárható területekre.
    Hát igen... Úszás nélkül még esetleg, ha akartad volna se tudtad volna megnézni a hajóroncsokat sem, meg semmit sem... De mivel nem tették bele, így minden hiába... Csak azt bírom, hogy ígérgetik, hogy így korlátlan, úgy korlátlan mászkálási lehetőség, több interakció különféle terep és másféle tárgyakkal, és sehol semmi... Jó, azért valamelyest nőttek a szintek nagyságai a Legend óta, de ne úgy állítsák már be nekem, hogy az korlátlan, mert megtépek ott valakit a Crystal-nál. XD De ezt a láthatatlan fal cuccot is simán meg lehetne oldaniuk okosan, mert tényleg annyi lenne, hogy visszafordítanák Larát és egy mondatot kierőltetnének a szájából, hogy "Vissza kell mennem, meg kell találnom a Macskaszem tiarát..." Vagy valami érdekes tárgyat, de már lassan minden ereklye Laránál van. LOL Lassan nincs mit elvinni, megszerezni, mert már oda a Scion, a Xian császár féle tőr, a 4(kieggel 5) meteorit faragvány, Hórusz amulettje és a többi finomság a TR4-ben , a Bölcsek köve, a Hatalom dárdája (bocsi, ha rosszul fordítottam...), a halott ember szíve, majd az Írisz, utána meg az Obscura metszetek, Excalibur, még egy Scion... és legvégül a Mjölnir, én ezekről tudok, és ez is elég sok ereklye. Remélem, hogy valami okosat és mágikus erővel bíró tárgyat kell megszereznünk, de előtte még beutazzuk a fél világot. Meg tetszene az, ha a repülőutat is neked kellene megoldanod (lásd Indiana Jones és a Végzet temploma című film), mert kiugrana a pilóta, neked meg hirtelen át kellene venned a kormányt és még lőni is az ellent, mert megtámadtak, vagy a hajóúton is lehetne egy kis izgalom, vagy örülnék még a kocsikázás, motorozás lehetőségének. Máshol bevált, akkor itt miért ne válna be? A Legendben is a motorozós részeket imádom még mindig, ha előveszem, akkor mentést használok inkább, mert a főszál nem érdekel, csak motorozni akarok BarbiLarával. XD Annyira jó lenne, ha sok lenne a fejtörő is, mint régen, annyira imádtam és még mindig imádom ezt a régi TR-ekben. A klasszikusokat is mindig azért veszem elő, hogy nosztalgiázzak. (Bár ez egyre sűrűbben fordul elő, amit nem bánok, még mindig nem untam meg őket, ami nálam jó jel. ) De van tapasztalatom ugrás nélküli játékkal is, mert a Zelda Ocarina of Time-ban nincs ugrás gomb, csak ha egy peremnél vagy, akkor rugaszkodik el a karakter és nem ugrik valami hű de nagyot... Ezért is nehezebb a játékmenet ott például. Larának viszont ne legyenek társai, főleg meg nehogy visszajöjjön Alister meg Zip, annyira utáltam őket, nem akarom őket mégegyszer látni, vagy ha legalább beleteszik őket, lehessen őket is lövöldözgetni. XD A TR3-ban is tetszett, hogy Winstont tudtad lőni, igaz, hogy nem halt meg, de vicces volt azt nézni, hogy hogyan bukfencezik hátra. XD LOL
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  8. #178

    Alapbeállítás

    Előre szólok tombraidermaster1996,nem fog tetszeni amit írok.

    Véleményt alkotsz egy olyan játékról,amit te magad már ezerszer leírtál,hogy nem tudtál vele még játszani. Nyilván láttál egy-két videót,de arról sem alkothatsz igazán érdembeli véleményt,mert azt nem te fedezted fel.
    Láthatatlan falak?Miért nem pofázik olyankor?Szerintem akkor olvass vissza a TR topicban,mert többen is arról panaszkodtak,hogy csak egy másodpercre állnak meg nézelődni és Lara megmondja merre kellene menni,vagy mit kellene csinálni.
    (ja,az ösztöngomb sem dísznek van...de a játék bármennyire is nagy területen játszik,mégis lineáris,innentől naná,hogy nem GTA szintű határokat hoznak létre)

    Az ereklyék?
    Amiket te felsoroltál,azoknak egy részét,pont hogy nem birtokolja. (mint a Mjölnir,A végzet dárdája,obscura metszetek dettó.)
    Spoiler!


    Valahol már kifejtettem a véleményem az új TR-ről, hogy mennyire át lett alakítva az eredeti Lara.
    Valahol én is azt mondom már,hogy el kellene szakadni a Core Larájától.De egyszerűen képtelenség,mivel egy évtizede létező ikont,nem lehet csak úgy átformálni. Tényleg jó lenne,ha visszanyúlnának a régi jól bevált recepthez,hogy nagyot üssenek.Ezzel az új résszel talán ezt teszik.
    (egyébként meg egyetlen egy szerencsétlen trailer jelent meg és véleményt alkotsz,két olyan dologról,amit igazából nem is ismersz..ismerhetsz)
    Mert lehet szidni a Legendet,Anniversaryt és az Underworldöt,de ezek Totál elkülönülnek az utolsó résztől.Nulláról lett indítva a sorozat,ami bosszantó.
    (ezért most Lara kapott egy íjat,meg egy csákányt.Talán még a dupla pisztolyt is a kövi részben)


    Bocs,ha bunkóra sikeredett,nem veszekedést akarok generálni.

  9. #179
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Igazad van Scoobykah, és tudom, hogy úgy, hogy nem játszottam vele véleményt sem alkothatnék, csak tudod nehéz hozzászokni az újhoz, mert amit megszokott az ember, attól nehezen válik meg, és tudod sokszor az új nem mindig jár együtt azzal, hogy esetleg jó is... (Ezt nem a játékra értettem, hanem úgy általánosságban az életben, mert sok rossz tapasztalatom van, és kevés jó...) Hiányzik nekem a régi Lara, tudom, akkor ott vannak a klasszikusok meg a szerkesztett pályák. Most lehet, hogy elég durván fog hangzani, amit mondok és nem szeretnék vele senkit sem megbántani, de lehet, hogy jobb lett volna, ha 2003-ban az AOD után abbahagyják, mert hosszútávon szerintem a Crystalnak sem fog menni az, hogy új dolgokat találjanak ki, ami még tetszik is a rajongótábornak, attól tartok tudod, hogy megismétlődik a történelem és ismét bukás lesz belőle... Ha a Crystal elbukik, akkor más cég nem biztos, hogy átveszi a stafétabotot a TR széria felett... És nekem az a legfájóbb, hogy a mostani Lara nem hasonlít régi önmagához, sokaknak ez tetszik, de ugyanakkor sokakat lehangol az a tudat, hogy már nincs meg az a személy, akiért régebben annyira odavoltunk...
    Tudom, hogy nulláról lett felépítve most a széria, csak azért ha valamit megígérnek lásd Underworld, akkor azt tartsák be, mert az ígéret szép szó és ha betartják úgy jó, csak manapság sajnos ez nem helytálló már... Nem akartam szemétnek, arrogánsnak sőt s.ggfejnek tűnni és nem akarok senkivel sem haragban lenni a véleményem miatt, de fájó azt látni, hogy elveszíted szépen apránként azt, amit szerettél... Tudom, hogy durván hangzott az, hogy azt írtam ebben a hozzászólásomban, hogy jobb lett volna abbahagyni anno 2003-ban a csúcson, és tudom azt is, hogy ha abbahagyták volna, akkor nem lenne többé TR... Csak abban reménykedem, hogy az új rész szuper lesz. Már tényleg a pszichológus miatt is várom, meg ha érdekes, magávalragadó lesz a történet, akkor is.
    Tudom, hogy a Mjölnir, az Obscura metszetek, A végzet dárdája, a Scion és még nagyon sok minden nincs a birtokában, de elég nehéz új ereklyéket, kincseket találni, mivel igaz, hogy maradtak fent históriák, nem is kevés néhány kultúrából, de ugyanakkor nagyon sok meg is semmisült az idők haladtával... Ha sok képzelőerejük van, akkor valami frappánsat biztos ki tudnak találni, nem tudom...
    És Scoobykah, nem voltál bunkó, nem bántottál meg a véleményeddel. Én vagyok a hibás, mert úgy alkottam véleményt, hogy nincs előismeretem, de ígérem, hogy ha valamiről nem tudok, akkor inkább meg sem szólalok, nem szeretnék senkivel sem haragban lenni egy hülye vélemény miatt. Inkább megtartom magamnak a véleményem és úgy nem bántok meg vele senkit.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  10. #180
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van Scoobykah, és tudom, hogy úgy, hogy nem játszottam vele véleményt sem alkothatnék, csak tudod nehéz hozzászokni az újhoz, mert amit megszokott az ember, attól nehezen válik meg, és tudod sokszor az új nem mindig jár együtt azzal, hogy esetleg jó is... (Ezt nem a játékra értettem, hanem úgy általánosságban az életben, mert sok rossz tapasztalatom van, és kevés jó...) Hiányzik nekem a régi Lara, tudom, akkor ott vannak a klasszikusok meg a szerkesztett pályák. Most lehet, hogy elég durván fog hangzani, amit mondok és nem szeretnék vele senkit sem megbántani, de lehet, hogy jobb lett volna, ha 2003-ban az AOD után abbahagyják, mert hosszútávon szerintem a Crystalnak sem fog menni az, hogy új dolgokat találjanak ki, ami még tetszik is a rajongótábornak, attól tartok tudod, hogy megismétlődik a történelem és ismét bukás lesz belőle... Ha a Crystal elbukik, akkor más cég nem biztos, hogy átveszi a stafétabotot a TR széria felett... És nekem az a legfájóbb, hogy a mostani Lara nem hasonlít régi önmagához, sokaknak ez tetszik, de ugyanakkor sokakat lehangol az a tudat, hogy már nincs meg az a személy, akiért régebben annyira odavoltunk...
    Az igazi Larától már a Legend megjelenésekor el lehetett búcsúzni. Félig-meddig az is egy reboot volt, ott Lara már csak árnyéka önmagának.

    Attól meg előre ne tarts, hogy el fog bukni a Crystal. Az Underworld már önmagában elég nagy katasztrófa volt, rájöttek, hogy ez így nem mehet tovább, és most jó irányba haladnak. Így se tökéletes, a TR lelke ebben a 2013-as TR-ben odaveszett, mert a casual réteget is be kellett vonzani. Viszont ismét népszerűvé tették a Tomb Raidert, 1 év alatt 6,5 millió példányt adtak el, ami az első három TR kivételével (?) az összes többit simán lekörözi. És állítják, hogy Lara a következő játékban válik igazán sírrablóvá, amit a trailer végülis megerősít. Majd meglátjuk.
    Régi Larát, igazi Tomb Raidert már soha nem kapunk, mert a játék egyszerűen nem lenne versenyképes. Az a koncepció a '90-es években még megállta a helyét, de mára már elavult.

Oldal: 18 / 96 ElsőElső ... 816171819202868 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •