Oldal: 7 / 96 ElsőElső ... 567891757 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #61

    Alapbeállítás

    Szerintem ez a tombraider nagyon jóra sikerült,ha lessz következő része akkor remélem az is ilyen jó lessz

  2. #62
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nem tudom jó helyre írok e, ha nem, akkor bocsi

    Új TR játékoknál szokott lenni országonkénti Wish List?

  3. #63
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nem nagyon szokott ilyen lenni, az Eidos fórumon viszont van számtalan topic erre, mert hát csak az a hivatalos fóruma a Crystalnak is.

  4. #64
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Köszi a gyors választ

  5. #65
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Megjelent az új TR képregény. Benne ugye a Tomb Raider (2013) folytatása. Sajnos közzétenni egyelőre nem lehet, mert a TR Community Manager-e külön megkért minket rá.

    A történet kissé felszínes, de ígéretes, ahogy be fog indulni a következő epizódokban. A "grafika" viszont sajnos úgy kaki, ahogy van...

  6. #66
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Gondolom nem az első részben lövik le a poént
    Viszont ha azt mondod, hogy ígéretes, akkor még...

  7. #67
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nekem tetszett, lehet azért, mert sokkal rosszabbra számítottam... a rajzok se voltak annyira vészesek, mint az előzőben, a történet meg kezd érdekessé válni. Kíváncsian várom a folytatást

  8. #68
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    De jó nektek, hogy olvashattátok!

  9. #69
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Végre sikerült elolvasni az első részt. Én abba a táborba tartozok, akiknek tetszett. A rajzok nekem teljesen közömbösök, nem volt rossz, nem is volt valami hű de nagy dolog.
    Viszont a történetben kellemeset csalódtam, remekül felvezette a következő részt illetve magát a következő játékot is egy kissé. Ezek szerint nem lesz nagy időbeli ugrás a két rész között?
    A kezdő képsorok viszont nem tetszettek, nem is a klisé zavart a legjobban, hanem inkább az, hogy sokkal jobb köntösbe is rakhatták volna.
    De mindent összevetve tetszett

    Szerk.: és akkor gyorsan hozzácsaptam a másodikat is:

    A rajzok továbbra se nyűgöztek le, Lara arca pedig sokszor volt csúnya Ellenben a story szépen alakul, nálam "reményteljes pozitív" irányt vett az egész, vannak benne ugyan sablon karakterek, de van legalább egy, akire kíváncsi vagyok. Külön öröm pedig, hogy ennyire sokat mutatják a csáklyát De ami ennél is nagyobb öröm nekem, az a misztikum része! Ugyan még túl sokat nem tudunk arról, de szintén biztatóak a jelek, és említésre került egy "puzzle" is, ami gondolom a következő rész misztikumának egyik központi eleme lehet - mert ugye ennek kellene a sorozat fő mozgató rugójának lennie...
    Összességében eddig elégedett vagyok, és nagyon várom a következő részt, mert az lesz szerintem a töréspont hogy jó irányba fordul a széria, vagy sem.

  10. #70
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Igazából ha nem tudnám hogy ez egy Tomb Raider Képregény nem bizt h rá jönnék.... nézem a képeket és eskü az jut eszembe h ki a franc ez a nő ?? És nem azért mert nincs hú de nagyon kidolgozva....de akkor is... én még mindig nem barátkoztam meg az új Larával X)

Oldal: 7 / 96 ElsőElső ... 567891757 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •