Oldal: 6 / 96 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #51

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól látom, hogy azon csak egy újj van?
    Á, dehogyis Viszont az AoD-t attól még nagyon rühellem.

  2. #52
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Hajrá AOD2. Követeljük az AoD motor közkincsé tételét.
    Én is AoD Hívő vagyok. Az legalább TR volt a javából .... még.
    ... Jajj Saaaam ki kell mennem pipilni ...... Jájj már megint ezek a fárkások ....
    Like ....

  3. #53
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Á, dehogyis Viszont az AoD-t attól még nagyon rühellem.
    nekem is az AOD az egyik kedvencem, azt hiszem, kezdesz fogyni az ujjakból... : D

  4. #54
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Én örülök is meg nem is... Jó, hogy jön az új rész, de remélem nem kell annyit várni, amennyit az underworld után vártunk egy új részre... Ha lesz eszük, hagyják a grafikát és nem akarnak túl nagyot dobbantani a mostanihoz képest... Mert szerintem minden igényt kielégít... Csak legyen jó hosszú, és olyan stílusú, mint a régi. Merthogy ezt íagérték, hogy visszatérnek a klasszikus TR stílushoz... már nagy lesz Lara, meglesznek a képességei, és ez alapján ígérték a fejtörőket, és stb. stb... ha jól emlékszem. Nade reméljük a legjobbakat, és had jöjjön az új rész minnél hamarabb

  5. #55
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^ Dettó. Bár Lara még biztos csak nagyon picivel lesz idősebb, mint a mostani játékban, de ha már egyszer a túlélés részén túl van, most már inkább a fejtörőkre és az egzotikus helyekre fókuszáljon a játék. Mégis csak arról szól a TR, nem pedig az esztelen lövöldözésről.

    (Egyébként ha valaki még nem olvasta volna a mostani hírt, íme. )

  6. #56

    Alapbeállítás

    Hát örülni én is örülnék a több fejtörőnek, de reménykedni nem igazán merek. Ebben a formában sikeresebb lett, mint jóideje bármelyik TR, így nem valószínű, hogy visszakanyarodnak a régi stílushoz

  7. #57

    Alapbeállítás

    Lehet nem ide vág,bár valószínű!
    Az új Tr most akkor nem fog kijöni szerintetek ps3-ra már?
    Vagy kijön ps4-re,de ps3-ra is?

  8. #58

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet nem ide vág,bár valószínű!
    Az új Tr most akkor nem fog kijöni szerintetek ps3-ra már?
    Vagy kijön ps4-re,de ps3-ra is?
    Szerintem biztos kijön még PS3-ra is. Két-három évig tuti támogatni fogják még az előző generációt. Legalábbis a TR-hez hasonló játékok jönnek majd rá. Ha most kezdenék nulláról újra a szériát, akkor lenne ok aggódni.

  9. #59

    Alapbeállítás

    Megnyugtattál,hát remélem ez évben vettem a Ps3-at, csak a Tr miatt,de csak a Tr 2 miatt már nem vennék Ps4-et,támogattam már Larát zsével elégszer (minden rész eredetiben,Survivor kiadás,Dlc-k,stratégiai könyv,figura....stb)
    De mondjuk az is igaz h a Ps4-el nem Larát támogatnám,hanem a Sony-t,de akkor se kéne Ps4,nekem elég a 3

  10. #60
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem biztos kijön még PS3-ra is. Két-három évig tuti támogatni fogják még az előző generációt. Legalábbis a TR-hez hasonló játékok jönnek majd rá. Ha most kezdenék nulláról újra a szériát, akkor lenne ok aggódni.
    Én is így gondolom. Ha a jelenlegi motort polírozzák még egy kicsit (úszás, akrobatika stb.) akkor nem hiszem, hogy kihagynák a jelenleg legnépszerűbb PS-t. A jelenlegi TR is a DeusEx motorjával megy.
    Bár mindentől függetlenül a PS2-es Underworld is sokaknál kivágta a biztosítékot - nem alaptalanul. Ha nem adják ki PS3-ra, az - gondolom - azt jelentheti, hogy játékélményben olyat fognak produkálni, amit nem bírna a konzol.
    Ráadásul az új konzoloknak (PS4/XBox One) még kell 1-2 év felfutás, mire elkezdhetnek a fejlesztők kizárólagosan az új generációs változatokra fejleszteni.

    Én inkább másfél-két évente bevállalnám az új részekkel járó anyagi "terhet", minthogy éveket várjak egy olyan játékra, amitől az állam a padlón marad, de pár hét alatt elveszti a varázsát.

    Ráadásul ott a Horizon, amit a játékkal együtt fejleszteni kell, és nem hiszem, hogy a szoftvert használók boldogok lennének, ha kihúznák alóluk a talajt.

Oldal: 6 / 96 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •