Hellosztok!
Köszönöm a "TombRaiderS.hu" csapatnak az értesítőt a Tomb Raider akciókról. Megvettem a (Rise Of The Tomb Raider Season Pass"-t. Letöltöttem szépen fel is települt. A fő menüben meg is jelent a "Croft birtok" menü. Főleg e miatt vettem meg a kiegészítő pályákat. Elkezdtem a "Vérköteléket" meg a "Lara rémálma"-t örömmel vettem észre, hogy automatikusan magyar felirattal jelent meg. A "Stem"-en történő vásárlásomnál nagyon szomorúnak tartom a következőt. Amikor a Steam-en történő vásárláskor megadom az adataimat és a kártyaszámot már el is fogadja a vásárlást. Amin nagyon meglepődtem!!! Ráadásul felkínálja, hogy elmenti az adataimat. Másutt amikor vásárolok az Interneten, az adataim és a kártyaszám után küld egy sms-t a telefonomra, egy egyedi azonosítót ami pár percig érvényes ezt megadva fogadja el csak a tranzakciót. Így az interneten történő vásárláskor nem elég a bankkártya mint ebben az esetben hanem még küld egy egyedi azonosítót is a telefonra sms-ben ami pár perc múlva érvénytelen.
Ti, hogy vagytok vele? Mert így nem eléggé biztonságos a Steam-en való vásárlás!
Üdv: Kara