Oldal: 45 / 96 ElsőElső ... 3543444546475595 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #441
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Minél többet nézem az új végigjátszás demót annál inkább a TRL-t juttatja eszembe.......... Szerintetek?

  2. #442
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Az akciójelenetekre gondolsz? Arra, hogy beveszünk egy bázist felfegyverzett, kiképzett, harcedzett katonák ellen egyedül?
    Jelenlegi aláírás képed

  3. #443
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Kedves OSZRichard! Miért érzem úgy hogy le akarod harapni a fejem? Igen az akciójelentekre is gondoltam többek között, de pl a TRL-be a Kazahsztáni pályán is egyedül támadtál a felfegyverzett katonai bázisra....de, amúgy összeségében a bemutatott területek meg a végén a filmes összevágás valahogy a Legend-es harcrendszert, helyeket, stb hangulatot idézi, és egy kicsit a TRU-ból a Thailand-i pályát. Bár ha méginkább belegondolok a bázisos résznek kicsit MGS Ground Zeroes vonása is van......netán a Rise of Tomb Raidert is úgy rakták össze mint a Saints Row 4-et = több játékból.

    Amúgy mit szóltok a PC/PS4 bejelentéshez? :-D A 2016-os év egyértelmű volt
    Utoljára módosítva: Stranzsé által : 2015-07-23 23:46

  4. #444
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Kedves Stranzsé. Igazság szerint lelkiismeretfurdalásosom van, amiért nem figyeltem eléggé a hozzászólásom megformálására, és nem raktam ki hangulatjelzést. Ezért bocsánatot kérek, nem akartam leharapni a fejed, ne érezd így.

    Az észrevételed jó volt, van hasonlóság a két játék között. Úgy tűnik manapság ez a hangulat kell ahhoz, hogy eladható legyen egy játék. Talán ezért is kevesebb benne a fejtörő meg a sír.

    A bejelentésről miszerint kijön PC-re meg PS-re, egy jó hír, amit eddig csak sejtettünk. Nem gond, ha várni kell 2016-ig, mindössze egy dolog van, ami fontos ezzel kapcsolatban: legyen egy jól összerakott és élvezhető játék.

    Spoiler!
    Jelenlegi aláírás képed

  5. #445
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy végre bejelentették, mikorra várható a PC és PS4 verzió. Szerencsére a PC-s változat elég hamar jön, a PS4 játékosoknak sajnos nagyon sokat kell várniuk - néhányan kénytelenek lesznek egy évig homokba dugni a fejüket, hogy elkerülhessék a spoilereket. De legalább már biztosra tudjuk, hogy előbb-utóbb jön a többi platformra is.

    Szerk.: egyébként Lara új kinézete kezd egyre jobban tetszeni. Az arcmimika sem volt a legjobb az előző részben, a Riseban már sokkal kidolgozottabb. És amit külön imádok, a topja tisztára mint a TR2/3-ban, legalábbis engem arra emlékeztet
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-07-25 20:20

  6. #446
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Engem meglepett, hogy már most bejelentették, azt hittem, hogy csak jóval később fogják. Azonban azok után, amit ezzel az egész exkluzivitással műveltek, engem már nem érdekel. Ráteszem a listámra és majd egyszer akciósan megveszem.
    PS4-eseknek meg addig ott lesz az Uncharted

  7. #447
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    A gamescom R.O.T.H. videója alapján nem csak a Legendre lehet ráismerni, hanem elég erőteljesen a Hitman Absolutionra is. A lopakodást, eszközfelvételt dobozokról, ellenfelek figyelemelterelését, több ellenfél kijelölését, a lebukásjelző figyelmeztetést, mintha egy az egyben onnan vették volna. - Kivéve a vízből letámadást. -

    Spoiler!
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-08-04 18:27 Oka: Javítás
    Jelenlegi aláírás képed

  8. #448
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nekem az Assassin's Creed jutott eszembe, a fáról leugrós gyilkolásnál főleg. A harcrendszert és a lopakodást szépen továbbfejlesztették, nagyon tetszett, hogy egy helyzetet többféleképpen is meg lehet oldani, nem feltétlenül kell nekimenni az összes ellenfélnek, hanem akár teljesen ki is lehet őket kerülni. A dupla headshotnál néztem egy nagyot, ilyet se láttam még. Persze ebből is bum-bum ratata lett a végén, de kompenzálták egy trailerrel, ami gyönyörű volt. A dzsipes részről az egyik kedvenc TR4-es FMV-m ugrott be, és végre láthattunk egy csapdát is! Igaz, hogy ez is scripteltnek tűnt, remélem, lesz majd olyan is, aminél Lara élete a játékos ügyességén fog múlni.

    Kár, hogy az a szép templom/kastély is tele van ellenféllel. A játék viszont nagyon szép, végre sokkal színesebb is. Látszik, hogy igyekeznek, figyelembe veszik a kritikákat. (Már csak egy jó multiplayer kellene.)

  9. #449
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Megnéztem a Szíriais gameplayt, nos azt kell mondjam, hogy eddig ez tetszett a legjobban - akarom mondani, eddig ez volt egyedüli vállalható dolog tőlük Az art design nagyon pöpec, a szinkron is tetszett és a hangulata se volt rossz.
    Lara haja a legtöbb helyen ratyi, amikor meg vizes lesz, akkor fekete lett a színe? O.o Félek, és szinte biztos vagyok benne, hogy lebutított lesz, a gagyi qtekkel együtt. Az elején ugye látunk egy városrészt, de kötve hiszem, hogy ott is kalandozhatnánk. Mindig belógatják elénk a mézes madzagot, aztán meg marad a sziklafalon mászás :/

  10. #450
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a Szíriais gameplayt, nos azt kell mondjam, hogy eddig ez tetszett a legjobban - akarom mondani, eddig ez volt egyedüli vállalható dolog tőlük Az art design nagyon pöpec, a szinkron is tetszett és a hangulata se volt rossz.
    Lara haja a legtöbb helyen ratyi, amikor meg vizes lesz, akkor fekete lett a színe? O.o Félek, és szinte biztos vagyok benne, hogy lebutított lesz, a gagyi qtekkel együtt. Az elején ugye látunk egy városrészt, de kötve hiszem, hogy ott is kalandozhatnánk. Mindig belógatják elénk a mézes madzagot, aztán meg marad a sziklafalon mászás :/
    Jaj drlecter ne legyél már olyan negatív! Már előre eldöntöd, hogy mézes madzagos lesz. A hajszín pedig mindenkinek sötétebb vizesen és a fény/árnyék is szerepet játszik.

    Szerintem bőven fogunk kalandozni és harcolni is mindenkinek kijut a kedvére való a játékból! A szíriai pályarész pedig egyenesen magával ragadó!! Kár hogy beomlik a végén, remélem visszatudunk majd menni, vagy újrajátszani.
    Egyvalamit hiányolok még nem láttam az akrobatikus mozgásokat sem pedig a csáklyát

Oldal: 45 / 96 ElsőElső ... 3543444546475595 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •