Eredmény: 1 - 10 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Tényleg elég rémisztően fest

    X-ONE magazinból kiderült, hogy nem lesz multiplayer. Hát én ennek nem örülök, mert ott volt a lehetőség, hogy az előzőnél sokkal csiszoltabb többjátékos módot hozzanak létre, ehelyett ott lesz az a 15-20 órányi egyjátékos mód, aztán félre is tehetem a játékot - multisok talán kicsit fellélegeznek, hogy ez legalább nem köti majd le őket minimum 1000 órára

  2. #2
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Uh, kár érte, mert itt volt a lehetőség. Mert igen, az előző TR multijára elég sok mindent rá lehet mondani. Manapság a 15-20 óra egyáltalán nem sok játékidő egy 12-14 ezres árért. A multi sokkal többet dobhatott volna rajta.

    Azért ha belegondolok, 50-60 euróért (mert igen, nálunk 1 euró 1 dollár bizonyos helyen) az a 15-20 óra eléggé necces. Ebből még számoljunk le kb. 2 óra cutscenet, illetve valószínűleg úgy jön ki a 15-20 óra, hogyha mindent megcsinálunk benne, azaz egy speedrunal szinte "pár óra alatt" végezhetünk is a játékkal. PC-sként (mert engem nem tudott elcsábítani a Sötét Oldal) még várhatok rá plusz hónapokat, amivel még nem is lenne baj, de figyelembe véve a kiadók utóbbi évek alatt produkált pc-s portjait (pl.: AC Unity, Batman: Arkham Knight)... csak újabb aggodalomra ad okot. Ennyi pénzért - meg sokkal olcsóbban is - sokkal nívósabb játékokat lehet már kapni.

    Persze biztos sokan elégedettek lesznek így is
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-09-04 10:56

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •